Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is van úgy hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy még filmben se bírja nézni a megcsalást?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megvisel, pedig az csak egy film.
2017. febr. 26. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon dühít.

Nézni tovább nézem de akkor is percek kellenek mire lenyugszom.

Ja, és a megcsaló szereplőket onnantól kezdve a film végéig utálom.

2017. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én elbőgöm magam rajta és megutálom a szereplőket. Nézni se nézném tovább, csak a páromat annyira nem viseli meg, szerinte ez csak film és érdekli mi lesz a vége.


Engem megcsalt az első szerelmem és igen nagy csalódás volt. De ennek már 6 éve.

A páromat is megcsalta az első nagy szereleme többször is és ő mégis végig bírja nézni.

2017. febr. 28. 12:34
 13/14 anonim ***** válasza:

7.es vagyok.

Akkor azert erint erzekenyen...:(

A ferfiak masok,kemenyebbek,vagyis azt mutatjak...:(

2017. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor kiderült az exemről, hogy megcsalt akkor sokáig én sem tudtam ilyeneket nézni és nagyon dühös lettem egy ilyen jelent láttán. De aztán, ahogy elmúlt a haragom, úgy már a filmekben sem zavar. Sőt azóta az sem zavar ha kiderül személyes ismerősről, hogy megcsalja a párját.


Megtanultam nem ítélkezni, és hagyni hogy mindenki úgy élje az életét ahogy neki jó.

2017. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!