Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat most mit tegyek? Többi lent. Kérlek előbb olvassátok el utána szidjatok

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam . Igazából egyik baratommal szoktunk néha vicces cigit szívni a párom is ismeri jó haverok ők is szoktak együtt bandázni pluszba barátnője van ezért nem sejtettem ,h ez megtörténhetne velem.


Tegnap találkoztam vele elkísértem ajándékot venni nő nap alkalmából a párjának aztán haza kísértem ,h segítsek neki kicsípni a lakást estére,h a nője örüljön közben csinált egy cigit most pluszba beletett valamit úgy,h nem is szólt elszívtuk én meg hát kb magamról sem tudtam.. utána amikor feleszméltem mi van jól szájba vertem,h hatalmasat csalódtam benne mert sose tett ilyet velem . Még akkor sem amikor szingli voltam.

Nem tudok most tükörbe se nézni...


Azt hittem ilyen csak a filmekben van..... most mit tegyek ? Én azt hittem barátok vagyunk .


Így nem fogok tudni együtt maradni a párommal szakítani fogok szörnyű dolog amit tettem . Sose csaltam még meg senkit most se akartam . 1 éve vagyunk együtt és ,h így érjen véget... Kérlek adjatok tanácsot.


25/L



2017. márc. 9. 08:01
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy egy csaj miért ne mehetne egy pasival vásárolni? Vagy akár a lakására is, ilyen szándék nélkül? Velem már volt ilyen, köszönöm szépen, nem feküdtem le senkivel.

De tényleg jó lenne tisztázni, hogy mennyire álltál a drog hatása alatt és mennyire emlékszel,voltál benne a dologban.

2017. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
9%

"Amúgy egy csaj miért ne mehetne egy pasival vásárolni? Vagy akár a lakására is, ilyen szándék nélkül? "


Azon egyszerű oknál fogva, hogy nincs fiú-lány barátság. Itt is beigazolódott, hogy a pasinak tetszik a nő és meg akarta fektetni (meg is fektette).

2017. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
7%
Attól tartok, hogy szegény Kérdező felszívódott, mert kell némi idő, hogy újabb kamuzásokat eszelhessen ki.
2017. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim válasza:
93%

Ha tényleg tett a cigibe valami cuccot, akkor az bűncselekmény.


Akkor mond el a párodnak, hogy mi történt!

2017. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
18%
atlag drogos ribbi
2017. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
87%

Ez a leírásod szerint nemi erőszak. Tessék rendőrségre menni.


/Ügyvéd vagyok/

2017. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Itt vagyok . Nem kell aggódni igen néha szoktam zöldezni de mást nem próbáltam nem akartam. Éppen agyalok amiket írtatok,h külső szemlélőként ti ,h látjátok ez nem kamu kérdés amúgy .. igen utalom most magam a megcsalásra nincs mentség azért nem bírnám így folytatni.. azért írtam ezt így ki mert mit szólnátok volna hozzá, jaj tegnap be lettem drogozva és megb.sztak számomra szégyen.... lehet konkretizálni kellett volna.
2017. márc. 9. 09:03
 18/58 anonim ***** válasza:
83%
Na így már tiszta sor. A barátodnak feltétlenül mondd el! Azt a patkányg*cit meg meg kell büntetni!
2017. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az azert picit erdekes, hogy egy cigir szivtatok kozosen, es mig teged a teljes eszmeletvesztesig kiutott ugyanaz, addig a hapeknek lazan megmaradt annyi lelekjelenlete, hogy kiterveljen egy megeroszakolast, es mint irtad tiltakozas ellenere vegre is hajtson? Itt picit santit a dolog. Minden esetre mondd el igy a baratodnak, remeljuk o hinni fog neked, es vegre leallsz a drogozassal, es nem varod meg hogy az arokparton 5en menjenek rajtad vegig ugyanigy.
2017. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
13%

Engem barátnőm tejesen józanon csalt meg, azóta teper értem, én meg nem tudtam még dönteni (lényegében együtt vagyunk még), mert szeretem. Ez se jobb helyzet:)


De még mindig nem válaszoltál a kérdésre. Tudatodnál voltál? Emlékszel, hogy szexeltetek? Jó lenne ha pontosan fogalmaznál, mert itt minden egyes szónak jelentősége van, nagyon nem mindegy mit mondasz. Újra megkérdem: Minek mentél el egy másik pasival vásárolgatni és a pasi lakására? Valami nincs rendben a kapcsolatodban, ha te más pasikhoz mész fel.

2017. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!