Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat most mit tegyek? Többi lent. Kérlek előbb olvassátok el utána szidjatok

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam . Igazából egyik baratommal szoktunk néha vicces cigit szívni a párom is ismeri jó haverok ők is szoktak együtt bandázni pluszba barátnője van ezért nem sejtettem ,h ez megtörténhetne velem.


Tegnap találkoztam vele elkísértem ajándékot venni nő nap alkalmából a párjának aztán haza kísértem ,h segítsek neki kicsípni a lakást estére,h a nője örüljön közben csinált egy cigit most pluszba beletett valamit úgy,h nem is szólt elszívtuk én meg hát kb magamról sem tudtam.. utána amikor feleszméltem mi van jól szájba vertem,h hatalmasat csalódtam benne mert sose tett ilyet velem . Még akkor sem amikor szingli voltam.

Nem tudok most tükörbe se nézni...


Azt hittem ilyen csak a filmekben van..... most mit tegyek ? Én azt hittem barátok vagyunk .


Így nem fogok tudni együtt maradni a párommal szakítani fogok szörnyű dolog amit tettem . Sose csaltam még meg senkit most se akartam . 1 éve vagyunk együtt és ,h így érjen véget... Kérlek adjatok tanácsot.


25/L



2017. márc. 9. 08:01
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
93%

Egészen pontosan miért is megcsalás az, ha megerőszakolnak? (ha tényleg ez történt)

Ha igaz, amit írtál, akkor miért magadat okolod?

2017. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez így van, akkor ez nem megcsalás, hanem erőszak. Szerintem a vásárlással/ felmenéssel sincs gond- nekem is van ilyen barátom, és sose szexeltünk.


Az egyetlen amiért okolhatod magad, az az hogy szereted öntudatlanságig szívni magad. Vagy ha nem is, de akkor is drogos vagy, ami jelentősen tudja befolyásolni a tudatállapotot.

2017. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
88%

A baratodnak ezt igy mondd el kerlek, ne azt, hogy megcsaltad.

Akartad? Szerettel volna szexelni? Ha nem, akkor o csunyan kihasznalt, es bar igaz olyan lehettel, mint egy fadarab, de megeroszakoltak.

2017. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
16%
Drugs are bad kids. Amúgy kamu az egész.
2017. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
57%
Én alapból már azért is elhagynálak, mert drogos vagy.
2017. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
91%

Arra válaszolj, hogy emlékszel-e valamire, és hogy mi volt azután, mit mondott a srác?!


Ne hívd ezt megcsalásnak, mert ha így van,a hogy leírtad, akkor ez nemi erőszak.


26L

2017. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
92%

Azért olyan jó, hogy itt mindig azzal jönnek,hogy a nők nem csak egyenlőek hanem előjogaik vannak bla bla és közben még mindig az van, hogy nem mehetünk fel barátként egy fiú lakására, lesni kell italt, cigit, nehogy bele keverjenek valamit (én nem füvezek, de azért lássuk be ez veszélyesebb egy lánynak mint egy fiúnak)oda kell figyelni, hogy öltözünk, mikor megyünk haza stb. Ezt nem értik meg sokan és femináciznak amikor az ember lánya csak azt mondja, elege van abból, hogy ő nem élhet spontán olyan életet amilyet szeretne. Mert ha a kérdezőnek igaza van és nem kamuzik, akkor a haverja visszaélt vele, a pasija pedig jó eséllyel el fogja hagyni. Egyébként több olyan esetről hallottam, hogy a lányt konkrétan megerőszakolták a barátja meg nem tudott többet hozzányúlni mert "más férfi volt benne".....

Viszont mindenképpen őszintének kell lenned, kérdező, mert kapcsolatban lenni így érdemes. így meglátod, milyen ember a párod.

2017. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Arra emlékszem,h kértem,h ne . Nem tudom ,h hányszor mondtam . Utána a fürdőben voltam nem tudom mennyi idő telt el de a zuhany alatt voltam. Este még azt se tudtam merre vagyok arccal amikor haza értem vezetni is alig volt erőm. A szégyen az eluralkodott rajtam . Azért hívom megcsalásnak mert nem tudom elhinni ,h ilyen történt velem még mindig nem.


Elmondtam a páromnak most az elmúlt 5percben azt mondta ,h beveri az arcát a gyereknek ha még 1x meglátja ő sem számított erre becsapva érzi magát ő is. De azt mondta szeret és segít megbírkozni vele

2017. márc. 9. 10:18
 29/58 A kérdező kommentje:
Azert pár nap időt kért a párom. H feldolgozza de nem akar elhagyni.
2017. márc. 9. 10:27
 30/58 anonim ***** válasza:
32%
#29 Én már a drogozásod miatt otthagytalak volna réges-régen.
2017. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!