Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat most mit tegyek? Többi lent. Kérlek előbb olvassátok el utána szidjatok

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam . Igazából egyik baratommal szoktunk néha vicces cigit szívni a párom is ismeri jó haverok ők is szoktak együtt bandázni pluszba barátnője van ezért nem sejtettem ,h ez megtörténhetne velem.


Tegnap találkoztam vele elkísértem ajándékot venni nő nap alkalmából a párjának aztán haza kísértem ,h segítsek neki kicsípni a lakást estére,h a nője örüljön közben csinált egy cigit most pluszba beletett valamit úgy,h nem is szólt elszívtuk én meg hát kb magamról sem tudtam.. utána amikor feleszméltem mi van jól szájba vertem,h hatalmasat csalódtam benne mert sose tett ilyet velem . Még akkor sem amikor szingli voltam.

Nem tudok most tükörbe se nézni...


Azt hittem ilyen csak a filmekben van..... most mit tegyek ? Én azt hittem barátok vagyunk .


Így nem fogok tudni együtt maradni a párommal szakítani fogok szörnyű dolog amit tettem . Sose csaltam még meg senkit most se akartam . 1 éve vagyunk együtt és ,h így érjen véget... Kérlek adjatok tanácsot.


25/L



2017. márc. 9. 08:01
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
11%

Nem veszitek észre, hogy bármilyen nem tetsző választ adtok a drogos csaj lepontoz benneteket?

Csak fölöslegesen tépitek a szátokat, úgysem tudjátok befolyásolni. Amúgy miért nem fogadják el a drogosok vallomását 100 százalékosan? Mert a vallomásuk nem megbízható. Ő sem emlékszik semmire. Mi miért higgyünk neki?

2017. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
83%

Ember, az megvan, hogy itt bárki pontozhat bárkit? Látsz kis kezecskéket a válaszoknál? Az tudod azt jelenti, hogy te is képes vagy befolyásolni a válaszolók százalékát... Eszem megáll komolyan.


Kérdező: Ha arra emlékszel, hogy azt mondtad ne és mégis megtörtént a dolog, akkor téged megerőszakoltak. Ami bűncselekmény, tehát irány a rendőrség. Nem a te hibád, ami történt. Ha lehet azért szokj le a drogról...

2017. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
65%
Drogozni nem bűncselekmény?
2017. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
20%

"Kérdező: Ha arra emlékszel, hogy azt mondtad ne és mégis megtörtént a dolog, akkor téged megerőszakoltak."


Jaj hagyjuk már. Nem mondani, hanem tenni kellett volna ellene. Ha arra volt ereje, hogy azt mondogassa, hogy nem akarja, akkor fizikailag is tenni tudott volna vmit.

2017. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
74%

61% te részeg-e vagy?

Ha egy pasi lefogja a kezemet és hanyatt lök, max mondogatni tudom, hogy ne tegye, pláne ha le vagyok lassulva valami szertől, bár én nem tudom, ezek hogy hatnak a szervezetre mert én még ittasan sem csináltam, nemhogy füvezve. Hagyjuk már az áldozat hibáztatást, jó?

2017. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
25%
Márpedig itt az áldozat is nagyban hibás. Ha nem tudok fizikailag tenni valamit, mert lefog, akkor kiabálok, ordibálok, de nem hagyom magam. De eleve nem kellett volna felmenni egy másik pasi lakására drogozni. Itt kezdődnek a bajok.
2017. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Sokat ersz vele b*zd meg. De ha olyat kapsz amugyse tudsz semmit csinalni.

:)

2017. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen sorrendben jöttek a kérdések de ... :

1.nem pontoztam le semmit se fel ...

2.szerintem is hiba volt megbízni egy barátban.

3.szomorú dolog ,h ilyen kellett ahhoz ,h elveszítsem az emberekbe vetett hitemet mert eddig úgy voltam vele ,h minden ember jó... de tévedtem

4.igen alkalmanként szívok motyót de hozzá teszem sose láttam még úgy embert hepajkodni,h be lenne szívva de részegeket vmiert sűrűbben.. mind1 is nem ez a lényeg

5.nem jelentettem fel kis közösségben élek elég megalázó lenne így is az de úgy meg csak beszéd téma lennék

6. Összeségeben szerintem ha még 1x a közelembe fog jönni az fix ,h bosszút fogok állni legalább is letépem és megettem a környéke kóbormacskáival a hímtagját


Köszönöm a hideget és meleget de ahogy elnézem a hozzászólásokból 1-2 ember még nálam is naívabb de fel a fejjel ha majd az élet úgy hozza ,h valaki hasonló cipőben járna (amit amúgy az ellensegeimnek se kívánok) remélem annak a nőnek több ereje lesz mint nekem volt.

2017. márc. 15. 05:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!