Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat most mit tegyek? Többi lent. Kérlek előbb olvassátok el utána szidjatok

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam . Igazából egyik baratommal szoktunk néha vicces cigit szívni a párom is ismeri jó haverok ők is szoktak együtt bandázni pluszba barátnője van ezért nem sejtettem ,h ez megtörténhetne velem.


Tegnap találkoztam vele elkísértem ajándékot venni nő nap alkalmából a párjának aztán haza kísértem ,h segítsek neki kicsípni a lakást estére,h a nője örüljön közben csinált egy cigit most pluszba beletett valamit úgy,h nem is szólt elszívtuk én meg hát kb magamról sem tudtam.. utána amikor feleszméltem mi van jól szájba vertem,h hatalmasat csalódtam benne mert sose tett ilyet velem . Még akkor sem amikor szingli voltam.

Nem tudok most tükörbe se nézni...


Azt hittem ilyen csak a filmekben van..... most mit tegyek ? Én azt hittem barátok vagyunk .


Így nem fogok tudni együtt maradni a párommal szakítani fogok szörnyű dolog amit tettem . Sose csaltam még meg senkit most se akartam . 1 éve vagyunk együtt és ,h így érjen véget... Kérlek adjatok tanácsot.


25/L



2017. márc. 9. 08:01
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg kamu a kérdés, de ha igaz, akkor ez egyébként egészen konkrétan nemi erőszak.
2017. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
11%

Most lefeküdtél vele vagy megerőszakolt? A kettő nem ugyanaz. Hibáztál mert vicces cigit szívni nem vicces más férfi lakásán kettesben. Ha nem emlékszel semmire miből gondolod, hogy nem te kezdeményeztél? Lehet benne voltál te is utána amikor felfogtad mi történt el akartad felejteni az egészet.

Képzeld el mit szóltál volna fordított helyzetben ha ezt a barátod teszi egy másik nővel.

A barátodnak elmondod mi történt és megbeszélitek. Lehet feljelentést is tenni. Ha van benned egy kis tisztelet a párod iránt akkor ne te szakíts mert nem ő hibázott. Vállald a felelősséget és bízd rá a döntést. Jó esetben megbocsájt és együtt maradtok.

2017. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!

Ha nem voltál magadnál, az szimpla erőszak, és erre nem kifogás sem az, hogy vele vásároltál, hogy felmentél a lakására, vagy hogy egy füves cigiben benne lettél volna. Színtiszta áldozathibáztatás, amit itt néhány, magát férfinak valló ember leírt. Az erőszak nem a te hibád!

Akkor sem, ha részeg voltál, ha rövid volt a szoknyád, ha ismerted az elkövetőt, soha nem a te hibád, hanem az elkövetőé. Tudom, hogy most szégyelled magad, és rosszul érzed magad, és magadban keresed a hibát. Nem kellett volna találkozni, nem kellett volna felmenni, nem kellett volna pont azt a felsőt felvenni, stb. Nekem nagyon sokáig tartott, amíg rájöttem annak idején, hogy megerőszakoltak. Ugyanezek a gondolatok voltak a fejemben, csak épp nem volt barátom, akit "megcsalhattam" volna. De napokig el sem jutott a tudatomig, hogy velem ez megtörténhetett, mert nem akartam megérteni. Utána meg még nagyon sokáig magamat hibáztattam érte. De nem a te hibád. Nagyon jó, hogy a barátod melletted van, azt majd eldöntöd, hogy szeretnél-e feljelentést tenni, bár a magyar társadalomból kiindulva, lehet még ők is csak ugyanazt hajtogatnák, mint itt pár hozzászóló.

A lényeg, hogy tudatosítsd magadban, hogy nem a te hibád volt. Néha pont azok bántanak a legundorítóbb módon, akikről nem gondolnád. Ha már készen állsz szembenézni a ténnyel, hogy erőszak történt, és segítségre van szükséged, keress fel egy jó pszichológust. Ha bármi kérdésed van, én is szívesen válaszolok, ha tudok. Légy erős, tudom, hogy nehéz elhinni, de majd jobb lesz!

2017. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
70%

#28, te így még vezettél is????

Csoda hogy nem törted össze magad- vagy mást.

2017. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
80%

annyira sajnálom, ami veled törtènt, kérdező :/

ahogyan leírod, ez egyértelműen erőszak.

hogy jön ide, hogy egyes emberek szerint nem jó ötlet barátként felmenni egy másik pasihoz, vagy füvezni?!

ez teljesen más téma, mindenki egyéni vélemènye, sehogy nem tartozik ahhoz, hogy erőszak ért.


nehéz, de fel kellene jelenteni a srácot. ha nem tesztek semmit, simán megcsinálja mással is....


az meg egyszerűen undorító, ami itt áldozathibáztatás címszó alatt megy

2017. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
76%

Es ezek a hozzaszolok csodalkoznak, hogy miert nincs nojuk. Meg, hogy a kulso a problema...nem, nem az.

Akik kepesek egy not hibaztatni a nemi eroszakert, azokat inkabb nyelte volna a jo edes anyukajuk.

2017. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
31%

Jelentsd fel, és/vagy veresd meg a pároddal, aztán kész.

Mondjuk nem tudom, hogy mi a bánatot csináltál, 1 cigitől még soha nem volt ilyen kiesésem, pedig élek hasonlókkal..... Nem tudom, hogy csináltad, gondolom valami szutykot szerzett az ismerősöd, gratulálok hozzá.

2017. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
19%

Ez a kérdés vagy kamu vagy csak megcsalásról van szó. A kérdező a megcsalás szót adta meg kulcsszónak. Akit megerőszakolnak annak az erőszak lesz az első ami eszébe jut és nem a megcsalás. Akit megerőszakolnak az nem csalódik, az meg tudná ölni az elkövetőt.

Azt mondja hogy szörnyű dolgot tett és nem azt, hogy szörnyű dolgot tettek vele. Ez nem életszerű, gondolkozzatok egy kicsit.

Tanácsokat kér a kérdező de a neki nem tetsző válaszokat lepontozza.

2017. márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
86%

Utolso, inkabb olvasgass utana a temaban, mert ugy latszik semmit nem tudsz errol.

Igen, van olyan aki egybol megy a rendorsegre, utana elete vegeig a halalat kivanja a tetunek. De a legtobb esetben fel se jelentik az ilyen szemet rohadekokat, mert

1. Nem merik,

2. Igenis szegyennek elik meg,

3. Felnek attol, hogy azt hiszik valotlant allitanak es meg oket itelik el(itt is lathatod ekes peldajat"Miert mentel fel hozza?, drogoztal? Megerdemled").

Gusztustalan ez. Soha nem a megeroszakolt fel a hibas es most a kerdestol fuggetlenul is, de szomoru szembesulni, hogy ezt tobben nem igy gondoljak.

2017. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
88%
De most őszintén, szegény elmegy a rendőrségre, hogy felment egy fiú lakására, füvezett, utána meg hazavezetett, még őt fogják érte felelősségre vonni. És a mai magyar valóság az, hogy őt fogják hibáztatni, már ott hogy felment egy fiú lakására. Mert mi nők ezt sem tehetjük meg kockázat nélkül. És ez nem feminácizmus hanem a realitás. Üdvözlet a világban, ahol a nők egyenlőbbek az egyenlőnél, egyes pasik szerint.
2017. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!