Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat most mit tegyek? Többi lent. Kérlek előbb olvassátok el utána szidjatok

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam . Igazából egyik baratommal szoktunk néha vicces cigit szívni a párom is ismeri jó haverok ők is szoktak együtt bandázni pluszba barátnője van ezért nem sejtettem ,h ez megtörténhetne velem.


Tegnap találkoztam vele elkísértem ajándékot venni nő nap alkalmából a párjának aztán haza kísértem ,h segítsek neki kicsípni a lakást estére,h a nője örüljön közben csinált egy cigit most pluszba beletett valamit úgy,h nem is szólt elszívtuk én meg hát kb magamról sem tudtam.. utána amikor feleszméltem mi van jól szájba vertem,h hatalmasat csalódtam benne mert sose tett ilyet velem . Még akkor sem amikor szingli voltam.

Nem tudok most tükörbe se nézni...


Azt hittem ilyen csak a filmekben van..... most mit tegyek ? Én azt hittem barátok vagyunk .


Így nem fogok tudni együtt maradni a párommal szakítani fogok szörnyű dolog amit tettem . Sose csaltam még meg senkit most se akartam . 1 éve vagyunk együtt és ,h így érjen véget... Kérlek adjatok tanácsot.


25/L



2017. márc. 9. 08:01
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
40%
Nem azért, ezek szerint én vagyok a lágy szívű előttem író, de én lehet még a vicces cigi miatt nem szóltam volna, viszont megértem a szempontodat.
2017. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
22%
Kedvesem, alapból nem kell elmenni más fiúkkal vásárolgatni, meg más fiúk lakására felmenni. Én már ezért is ott hagynálak.
2017. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
9%

Körülbelül igen, nem tudnak határozottak lenni...


Lányok, könyörgöm, több határozottságot, meg több kommunikációt a többi férfi felé!

24F

2017. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
13%

#32 Rendben van, a te dolgod. Viszont a kérdező egy 25 éves nő, akinek már családalapításon kelleni gondolkoznia, nem pedig azon, hogy bulizik valami elmebeteggel.

Mert ez a "jaj én nem tudtam hogy" duma tipikusan a felelősség tudat teljes hiányát jelenti, ami ebben a korban erősen kiábrándító.

2017. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
91%
Te nem megcsaltad...téged megerőszakoltak..
2017. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
10%

35:

Igen, felelősség tudat az luxus a mostani nőknek, meg nem győzöm hangsúlyozni, hogy normálisan se tudnak kommunikálni, határozatlanak is ráadásul.

24F

2017. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
7%

ui.: minden esetre most ebbe a flame war-ba elég szívesen szállok be és küldöm el melegebb éghajlatra az összes selejtes ribizlit!


Másik meg, ha elegem volt egy csajból, uszkve nem voltam rá kíváncsi és vagy jobb nő volt a láthatáron, akkor voltam olyan és azt mondtam neki, hogy a viszont lágy tojás.

24F

2017. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. További szép napot nektek.
2017. márc. 9. 11:31
 39/58 anonim ***** válasza:
91%

Ha azt mondtad ne, és mégis csinálta, akkor ez erőszak volt. A pasasnak kellene magát szégyellnie, nem neked.

Te meg menj el a rendőrségre.

2017. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
10%
Nekem ez az egész sztori gyanús és nem kerek. Szerintem a kérdező a saját lelkiismeretét szeretné megnyugtatni, hogy nem az ő hibája. Pedig az ő keze is benne van, mert elment a pasival vásárolni, elment a lakására és drogoztak.
2017. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!