Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy fülbevalót találnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fülbevalót találnátok az anyósülés alatt, gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Az volt a magyarázat, hogy párszor felvett stopposokat és biztos valamelyikük hagyhatta el.

Tegnap elkönyveltem magamban, hogy elhiszem.

Aztán eszembe jutott, hogy volt mostanában 2 furcsa alkalom is, amikor a műszakon kívül hívták be dolgozni. Egyszer nagyon korán, hajnalban, máskor pedig este (éjszakára) és másnap is ott kellett maradnia (összesen 2 éjszakát, de amúgy is 24 órázni szokott).

Az igaz, hogy olyan a mhelye, hogy bárikor behívhatják, de annyira elbizonytalanodtam!

Mostanában mintha a szex is kevesebb (bár 2 pici gyerek mellett elég nehéz megoldani).


Mindemellett, az lényeges itt, hogy nem az a megcsalós típus, hanem egy megbízható, becsületes családapa, aki sosem hazudott és nem adott okot arra, hogy bármire is gyanakodjak. Most is azért bizonytalanodtam el, mivel több akár megcsalással kapcsolatba hozható jel áll fenn együtt. :(


Rákérdeztem, tagadta. Azt mondta, ha tényleg megcsalna, akkor nem hagyna ott ilyen piti nyomot, mint a fülbevaló..-


2017. ápr. 11. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%

ÉS ha kiderülne, hogy nem csalt meg. Az, hogy bizalmatlan vagy (voltál) azt felejtsük el, ugye?

Te lehet, hogy nem tudsz együtt élni olyannal, aki félrelépett, én viszont nem örülnék, ha olyannal kellene együtt élnem, aki nem hisz a szavamnak és nem bízik bennem.


Vad idegenek vádaskodnak a férjed felett, a saját rossz tapasztalataik miatt.


Én nem ismerem a férjedet. Lehet,hogy megcsalt, lehet,hogy nem. De ha eddig megbízható, becsületes családapának tartottad, akkor egy fülbevaló miatt egy olyan kocsiban, ahol RENDSZERESEN szállnak be és ki idegen emberek és két túlóra miatt, azért túlzásnak vélem, hogy egyből hűtlenséggel vádold!


persze, rád van bízva!!


39F

2017. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%

Akkor fordítsuk meg a helyzetet.

Ha a feleséged autójában találnál egy férfi nyakkendőt, mandzsettát, bármit.

Tök nyugodt maradnál, meg sem fordulna a fejedben semmi olyan? Fel sem merülne benned hogy ugyan mit keres ott egy idegen férfi cucca?


Ja, a magyarázat megnyugtatna.

Persze...

Én is hallottam már olyan megnyugtató magyarázatokat hogy ihajj!

Nem is sejtettem hogy milyen durván fel voltam szarvazva!


Szóval nem, nem állítja senki hogy biztos megcsalja.

De azt gondolom az emberek nagy része ilyenkor azért elkezd aggódni, nyitottabb szemmel járni.

2017. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk taxis lenne a feleségem , egy a kocsiban talált doboz óvszer után is meggondolnám kétszer, hogy aggódjak-e.

Én sem mondom, hogy biztosan nem csalta meg a férje, de az elmondottak (stoppos szokások) alapján ez nagyon gyenge bizonyíték bármire. (még az alapos gyanúhoz is)

2017. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én a helyedben odafigyelnék kicsit jobban. Bárhogy odakerülhetett az a fülbevaló. Nyilván nem fogja bevallani, hogy megcsalt. De az is lehet, hogy tényleg úgy van ahogy mondta.

Senkiről nem lehet előre tudni, hogy megcsalós típus vagy sem.

2017. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2018. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!