Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy fülbevalót találnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fülbevalót találnátok az anyósülés alatt, gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Az volt a magyarázat, hogy párszor felvett stopposokat és biztos valamelyikük hagyhatta el.

Tegnap elkönyveltem magamban, hogy elhiszem.

Aztán eszembe jutott, hogy volt mostanában 2 furcsa alkalom is, amikor a műszakon kívül hívták be dolgozni. Egyszer nagyon korán, hajnalban, máskor pedig este (éjszakára) és másnap is ott kellett maradnia (összesen 2 éjszakát, de amúgy is 24 órázni szokott).

Az igaz, hogy olyan a mhelye, hogy bárikor behívhatják, de annyira elbizonytalanodtam!

Mostanában mintha a szex is kevesebb (bár 2 pici gyerek mellett elég nehéz megoldani).


Mindemellett, az lényeges itt, hogy nem az a megcsalós típus, hanem egy megbízható, becsületes családapa, aki sosem hazudott és nem adott okot arra, hogy bármire is gyanakodjak. Most is azért bizonytalanodtam el, mivel több akár megcsalással kapcsolatba hozható jel áll fenn együtt. :(


Rákérdeztem, tagadta. Azt mondta, ha tényleg megcsalna, akkor nem hagyna ott ilyen piti nyomot, mint a fülbevaló..-


2017. ápr. 11. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Szimplán kiesik egy fülbevaló és ülés közben észre se veszi a gazdája. Nekem nem hihető.
2017. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Igen,barmennyire is nem szep amit tanacsolt az egyik valaszolo,de egy telefon sokmindent elmondhat...


Bar ha ezektol fuggetlenul minden oke / szex, meg egyebek / akkor szerintem is kar ezen agyalni.

2017. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha egy stoppos ugyanúgy elhagyhatja a fülbevalóját, mint egy szerető, akkor ez kevés a gyanakodáshoz.
2017. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

Gyanu lehet, de igaza is lehet.

A bisztrobol átvittem egy lanyt a masik varosba mert megkért.

Az anyos ülés mellett jobb oldalt talaltam egy fülbevalot.

Masnap kérdeztem őt.

"De jo hogy meg lett! Kiesett a bal fülemből. Azt hittem elveszett!"

2017. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Én is gyanakodnék, ami persze lehet hogy inkább szólna az én önbizalmamról, mint róla. De attól még befészkelné magát.:-(
2017. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
9%

Mennyi felesleges idot van h ilyeneken agyalsz! Szeret teged ez a ferfi? Hozzad megy haza? Jol erzed magad vele?

Ha igen, akkor ne agyalj, meg nyomozgass. Ha ketelyeid vannak, akkor elobb magadban tarts onvizsgalatot.

A masik fel NEM a tulajdonunk. Nem a mienk, hanem MELLETTE élünk. Nem sajatithatjuk ki.

2017. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Utolsó! :D

Nem akarja birtokolni senki, de nem erre esküdtünk!

A megcsalás egy olyan dolog, ami nem ok nélkül veri ki a biztosítékot szerintem.

Nyilván van, aki szemet tud hunyni felette, de az nem én vagyok. :D

2017. ápr. 11. 20:23
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

Azon gondolkodj el mi lenne ha megcsalna? MIT TENNÉL?


Egyébként szerintem felesleges ilyeneken agyalni,hogy hogyan került oda.Akárki akármikor megcsalhatja a másikat,te rákérdeztél,ő azt mondta nem tett ilyet.Bizonyíték nincs,miért mérgezed a saját elméd gyanakvással,féltékenykedéssel? És a sok hülye meg itt adja alád a lovat...

2017. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sajnos kérdező ez a love story ugy gondolod csak rolad szol. Nem a "MI"-ről. Az utolso kijelentésed alapjan nem egy könyű dolog lehetnek veled a mindennapok.
2017. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

Az en ferjem is 24 oraban dolgozott es ejjel a melohelyere .ent le hozza a noje.

Ettol fuggetlenul,50- 50% az esely.

Itt Mo.on nem szokas vadidegen stopposokat felvenni.Nalatok igen.

Keves az esely,h siman kiessen egy fulbevalo.Necces ,h szex kozben.

Amelohelye siman behivhatja pluszba,de ezt konnyen letudod ellenorizni legkozelebb.Egyszeruen odatelefonalsz...


En azert resen lennek.

Inkkabb stoppos ferfiakat vegyen fel,ha lehet ne noket....;)

Drukkolok,hogy igazat mondjon!!!

2017. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!