Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennetek akkor ha mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P401 kérdése:

Ti mit tennetek akkor ha mar majd egy eve huzodik a problema?

Figyelt kérdés
Mar regebben irtam higy a felesegem megcsalt es beleszeretett egy masik emberbe. Ez majd egy eve mar es most tartunk ott hogy allitolag nem erez iranta semmit. De engem szeret mint embert de nem ugy mint a ferjet. Van egy 1,5 eves fiunk is aki javareszt velem van mert o dolgozik itthon is mindig vagy a telojat nyomkodja . Tehat en jatszok es furdetem altatom a picurt. Nagyon aps szereti az anyjat is de inkabb velem jatszik. Most viszont mar eljutottam arra a szintre hogy en sem tudom szeretem e a felesegemet vagy csak a gyerek miatt vagyunk egyutt. Felek ha elkoltozok az osszetori a fiamat. Mert ha elkoltozok akkor minden valtozik. Most en jarok este a gyerekert mert anya dolgozik . Nekem is kellene de valakinek el kell hozni ugye. Nem tudom mit tegyek . Figyelem a kis jeleket de az jon le hogy nem szeret es csak a kenyelem miatt van velem. Persze mikor rakerdezek akkor azt mondja ido kell hogy rendbe jojjenek a dolgok.

#Elvaljak #ne valljak
2017. máj. 8. 12:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) igen az lesz a legjobb ha elkoltozok es megnezzuk hogy igy hogy megy . Egymas nelkul. Ez egy jo proba lesz nekem is meg neki is . Bar tudom hogy o azt szeretne ha neki maradni kell akkor menjek en a gyerekert igy minden nap talakozhatok vele . De hatart kell szabnom ugy erzem. Tehat nem akkor menni a gyerekert amikor elfongja magat anyuka hogy most neki maradni kell. Tudom ez kitolas a fiammal es sokan gondoljak hogy szemetseg de ha igy megy tovabbra is akkor semmi sem fog valtozni. Es igen jojjon ra hogy milyen ha magara marad .
2017. máj. 9. 12:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert remélem hejre jönnek a gondok
2017. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy tiszteletlen leszek, de a kedves feleséged mégis mit várt mikor gyereket várt? Hogy a gyerkőc majd felneveli önmagát, haza jön a bölcsiből egyedül? Még jó hogy megváltoztatja az életet egy kisgyermek. Onnantól kezdve az ego háttérbe kell, hogy szoruljon.


Keress egy bombajó ügyvédet! Egyébként ha a feleségednek ennyire rossz ez az anyaság akkor lehet hogy önként lemond a fiáról.


Egyébként vicces mikor a gyerek miatt együtt maradnak a szülők. Ugyanis a legnagyobb kárt ezzel lehet elérni a gyerek lelkében.

Mondom ezt 28 éves nőként, aki olyan szülők mellett nőtt fel akik miattam nem váltak el. Bár elváltak volna a szüleim és külön külön éltek volna boldogan. Talán most nekem sem lennének kötődési problémái a saját kapcsolataimban.

2017. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim elváltak, amikor kicsi voltam. Emlékszem a veszekedéseikre, és hogy nagyon féltem, hogy bántják egymást. Nekem gyerekként nagy megnyugvás volt, amikor elváltak.

Nem emlékszem, hogy megviselt volna a válásuk, én (is) ezt láttam logikusnak. Kb 4-5 éves lehettem.

Boldog gyerekkorom volt, és nekem teljesen normális, hogy a családom több különböző helyen lakik. Most harmincas vagyok, van egy kedves, szerető feleségem, és boldog vagyok. :)

Szóval a gyerek miatt kevésbé aggódj, ha szereted, nem fogod elveszíteni soha! :)

2018. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!