Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Figyelmeztessem a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valkaiss kérdése:

Figyelmeztessem a lányt?

Figyelt kérdés

Volt egy iskolatársam, alattam járt két évvel. Nem mondanám, hogy barátok voltunk, max jó ismerősök. Viszont összejött az exemmel, a srác durván átvágja, naponta írogatja neki a szerelmes csöpögős dolgokat facebookon stb, közben pedig szexpartner keresőkön ismerkedik, főleg férfiakkal, akkor is ezt csinálta, mikor velem volt, csak én is későn tudtam meg.

Három hónapja vannak együtt, de ugyanúgy csinálja. Nekem egy hidegzuhany volt megtudni, plusz orvostól orvoshoz járkáltam kivizsgáltatni magam nem kaptam-e el valamit.

Viszont a srác szuicid hajlamú... Nem tudom merjek-e lépni.


2017. máj. 27. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

#9 Ez most nem az atlagos Baratok kozt szintu kavaras. Pontokba foglalom h megertsd te is, meg azok is akik gondolkodas nelkul leszavaztak.


1. Nem direkt nyomozott az exe utan, hanem valamennyire joban van azzal a lannyal es nem akarja h o is ugyanezt atelje. Nem egy total ismeretlennk akar segiteni.


2. Ez nem egy atlagos megcsalos tortenet, hanem sokkal durvabb. Egy ilyentol igenis h erdemes megvedeni mas embert, nem pedig sztoikus nyugalommal mondani, hogy az o dolga es majd tanul belole.


3. Pusztan a bosszura kenni ezt az egeszet szerintem egy hatalmas tulzas volt a reszedrol, mintha vmi ovis tanmese lenne. Biztos van a kerdezoben egy kis bosszuvagy is, de szerintem ez egyreszt ertheto, masreszt nem ez az egyetlen motivacioja. Alap esetben en sem tartom helyesnek az uj no tajekoztatasat, mas kerdeseknel en is lebeszeltem errol a kerdezot, de ha ez az egesz igaz akkor ez nem alap eset. Irjon a masik lanynak egy levelet, amikor az hitetlenkedve visszakerdez h "ez igaz?", akkor irja meg h igaz es itt befejezheti. Ha ennel tovabbmegy akkor szol pusztan a bosszurol.


4. A torvenyekre valo hivatkozasod csak szorszalhasogatas, hogy a lenyegrol eltereld a figyelmet. Aki csak torvenybe foglalt esetben segit mason az pont olyan, mintha valaki csak a vallasa miatt lenne jo ember.

2017. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%

#11


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol! Zsák a foltját mindig megtalálja!


Erről ennyit.


A másik magánéletébe való beleszólás mindig is tiltott dolog. De te csak nyugodtan másszál bele a másik életébe, attól függetlenül is, hogy megkérte-e rá téged vagy sem!


A történetben csak az egyik fél negatív storyját ismerjük. Én azért kíváncsi lennék arra is, hogy a lány hogyan vélekedik jelenleg a kapcsolatukról. És mi van, ha a csaj tud az egészről?

A kérdező csak a felszínes dolgokat látja, a valódi mély dolgokat nem! Ezért nem kéne beleavatkozni mások magánéletébe, mert nem tudhatjuk, hogy belül, ami a külvilág számára nem publikus, mi is van ott.


Látom, sokan nincsenek tisztában a MAGÁNÉLET, magánügy fogalmával.


Miért nem foglalkoztok a saját életetekkel? Azzal tökéletesen minden rendben van? Vagy ennyire silány a ti életetek, hogy szükségetek van arra, hogy a másiknak jót tegyetek, ezzel is megnyugtatva a ti lelkecskéteket?


Mindenki csak a saját háza tájékán sepregessen!

2017. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Lollypoppal értek egyet.
2017. máj. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És mi van, ha a csaj sem makulátlan, azonkívül, hogy esetleg tud róla? ű

SEMMI közöd hozzá.

Szerezz őj barátot és vele foglalkozz, ne az exedre akaszkodj rá.

Persze, jóindulat, meg egyebek, Nyalóka vagy naiv vagy szimplán hülye, vagy szimplán azt akarja válaszolni, amit hallani akarsz.

2017. máj. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hiszen a nevében van, hogy seggnyaló., szimpátia és pont vadász.
2017. máj. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!