Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsalt a szerelmem?

Figyelt kérdés
Együtt terveztük a jövőt,kisbabát,stb. De kiderült,hogy megcsalt. Tagadja,de bizonyítékom van rá. Nagyon szeretem,bele vagyok betegedve.

2017. máj. 30. 07:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ez a baj,hogy ha átgondolom,akkor jóformán már semmit. Csak az illúziót,az emléket,a múltat. Azt hogy milyen volt az elején. Én azt az embert szerettem meg. És mindig csak abban reménykedek,hogy megváltozik.

Azt mondtam neki,hogy szakítok,elköltözök. De nem akarja. Sír,hogy szeret és nem volt semmi testi kapcsolat a másik nővel. De nehéz elhinni,hogy tényleg nem volt. Tudom,hogy nem olyan aki röptibe a legyet,mert hiába férfi,de neki kellenek hozzá érzelmek. Velem is elég sokára feküdt le. De ha ilyen kis dolgokban hazudik,akkor a szexet is letagadná. Konkrétan szexre nincs bizonyítékom,de van pár beszélgetés,amiből azt szűrtem le,hogy találkozgatnak,és látták őket együtt. De abban reménykedek,hogy hátha csak egy kis fellángolás a részéről,mert mostanában kicsit mélyponton volt a kapcsolatunk. Remélem ,hogyha változtatok a magatartásomon (sokszor ingerült vagyok) akkor kevesebbet fogunk veszekedni és visszáll minden a régi kerékvágásba.

Próbálok az utolsó pillanatig megtenni mindent amit csak lehet,hogy helyrehozzuk.

Meg próbálok erős lenni,hogy ha mégis szakításra kerül a sor letudjak lépni.

2017. máj. 30. 18:30
 12/21 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel hogy a párod lefeküdt más nővel/nőkkel. Na most! Tisztába volt vele hogy te erről nem tudsz, ergo nem egyeztél bele. Szóval tudta hogy ha ez kiderül akkor ez bántani fog téged, de láthatóan ez nem érdekelte ergo nem szeret. Ha szeretne nem akart volna megbántani téged, ergo nem feküdt volna le mással a tudtod és "engedélyed" nélkül. Szóval akarsz te együtt lenni egy olyan emberrel aki nem szeret téged? Ez már rajtad múlik.

Egyébként honnan szűrted le hogy tényleg megcsalt? Olyan árúlkodóak voltak azok az üzenetek?

2017. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Bence_ ***** válasza:
77%

Ha megcsalt akkor te valtoztatsz magadon. Zseniális!

Egyedül csak magad tudod megvaltoztatni. Ha így haladsz akkor speciel nyomoritani.

2017. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ha nincs szex, ne csodálkoz hogy megcsal téged :(

Milyen bizonyítékod van?

2017. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem miattam nincs szex. Én mindig akarnám,de sokszor elutasít azzal,hogy fáadt,feszült. Ami igaz is,de feltűnő,hogy mindig ! Mindig fáradt amikor kezdeményeznék.

A bizonyíték meg olyan beszélgetések,amikben becézgetés,meg olyan kérdések voltak,amit egy olyan embernek nem tesz fel akit csak látásból ismer. Meg telefonon is beszélgettek. Meg közben az is kiderült,higy esténként nem egyszer látták már a csajjal,meg azt is hogy a kocsiban félreeső helyen este telefonálgat,amikor nekem azt mondja,hogy a haverjához megy. És mostanában tényleg egyre többször ugrik el a haverjához. Elég érdekes,mert eddig ezt nem csinálta.

2017. máj. 31. 11:43
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Azt hiszem pontosan tudom mit érzel mert én is voltam ilyen helyzetben. "Mindig fáradt amikor kezdeményeznék". Azt hiszem, hogy ha egy kapcsolat erős akkor egy félrelépést meg lehet beszélni és akár meg is bocsájtani, ez a helyzettől és a partnerektől függ. A legnagyobb gond, a szex hiánya. Amikor az egyik már nem kívánja a másikat azt már szerintem nem lehet megbeszélni, ott már nincs vissza út.

Nálunk a menyasszonyom csalt de megbocsájtottam. Letérdelt előttem, hogy bocsájtsak meg neki. Rövid idő után nem akart szexelni, állítólag fáradt volt. Aztán ismét megcsalt. Akkor szakítottunk.

Szerintem fejezd be a kapcsolatot mert ennek nincs értelme. Lehet hogy most úgy érzed hogy bele vagy betegedve de hogy fogod érezni magadat ha állandóan csalni fog vagy ő fog veled szakítani?

2017. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel,akkor leírom,hogy volt egy nagy veszekedésünk,összepakoltam és elmentem otthonról. Utána kibékültünk,ez kb 1 hónapja volt. Nagyjából normálisan viselkedett addig az 1 hónapig,nem csavargott annyit,a telefonját sem dugdosta már annyira előlem. Legalábbis nem feltűnően. Szex is volt többször,de szerintem inkább csak azért,hogy ne gyanakodjak. De most már tudom,hogy ez csak a látszat volt,mert ugyanúgy,ugyanazzal a nővel még mindig "beszélget" és azt már nem hiszem el,hogy nem keféli meg.

De most már nem is nagyon érdekel. Valami megváltozott bennem fokozatosan ezalatt a sok hónap alatt. Már nem sírok miatta,nem dühöngök. Szépen kezdi megutántatni magát velem. Emiatt lehet az is,hogy megismertem valakit,akit nagyon megkedveltem és egy veszekedés után találkoztam a pasival azon az estén és lefeküdtem vele. Soha nem csináltam még ilyet,nagyon féltem,hogy bűntudatom lesz,de nem éreztem semmit. Másnap teljesen ki voltam virulva,azóta mióta tart ez a "kapcsolat" kezdem visszanyerni az életkedvemet. Másoknak is feltűnt,hogy egészen más vagyok.

Tudom,hogy nem ez volt a legjobb döntés,amit hoztam,de ez most így alakult.

Nem tud erről senki,párom nem sejt semmit,mert meg van róla győződve,hogy annyira ragaszkodok hozzá,hogy soha nem csalnám meg. Ez így is volt,de a "gyönyörű" viselkedése/hozzáállása mindent megváltoztatott bennem.

2017. aug. 25. 19:18
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor mostmar gondolom ott hagyod...mar tenyleg nincs ertelme egyutt maradni.
2017. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki,hogy igen. Most már le sem tagadja és úgy beszél velem,mint egy utolsó kutyával.
2017. szept. 5. 17:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok, lesüllyedtél a "szerelmed" szintjére. Remélem mostmár tényleg szakítasz vele és összejössz a másik csávóval.
2017. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!