Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet, hogy hűtlen típus vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hűtlen típus vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretünk együtt lenni, programokat csinálni, a szex is jó vele stb. Igazából én el tudom képzelni a dolgokat hosszú távon és ő is így van ezzel. Én 27, ő 28 éves.


De valahogy, ha az utcán meglátok egy szép lányt , nem tudok ellenállni a kísértésnek. Sokszor azon kezdek gondolkozni , hogy milyen lenne vele lefeküdni, milyen lehet vele a szex. Milyen lehet amikor orgazmusa van , stb.


Ez persze nem azt jelenti, hogy le is állok flörtölni mindenkivel. De szerintem, ha adódna alkalom , pl egy buliban, akkor nem tudnék ellenállni a kísértésnek. Volt is 1 egyéjszakás kalandom , amióta együtt vagyunk. És igazából az a furcsa , hogy nem érzem magam rosszul miatta különösebben. Persze volt utána lelkifurdalásom, de szerintem ha megint előállna az a szituáció, akkor ugyanezt tenném.


Mondjuk viszonyt nem kezdenék senkivel. Utálnék és nem is tudnék folyamatosan hazudozni emiatt.



Az lehetséges, hogy az ember különválasztja magában a szerlemet, párkapcsolatot és a szexet? És ne értsétek félre , én nem feltétlenül a kielégülésre vágyom, a barátnőmmel rendszeres nemi életet élünk, úgyhogy az megvan.. Inkább a 'felfedezés' és kíváncsiság hajt.



2017. jún. 30. 09:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem kell sajnálni. Ő a kapcsolatunk legelején a volt barátjával csalt meg engem egy hónapig.


Ami azért nehezen mondható érzelem mentes dolognak. Az én esetemben meg pusztán testiségről beszélünk.


Szóval én is tapasztaltam, hogy milyen amikor megcsalnak. Na mindegy ez nem is tartozik szorosan ide.


A kérdést sem szerettem volna ennyire egy konkrét esetre (kapcsolatra) kihegyezni. Ezért is írtam a típus szót, hiszen a korábbi kapcsolataim során is felmerültek ilyen gondolatok bennem.


De feltehetném általánosan is a kérdést:


Léteznek hűtlen típusú emberek?


Hiszen az tudjuk , hogy sok kapcsolatban házasságban előfordul, hogy az egyik fél félrelép és ennek ellenére együtt maradnak. És persze sokszor van, hogy csak a gyerek / közös lakás stb miatt maradnak együtt. De szerintem, benne lehet a dologban talán valami más is.

2017. jún. 30. 10:55
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ezt agyban kell eldönteni,nincs olyan ,hogy valaki hűtlen típus.Csak nem vagyunk egyformák,valakiben nincs túl sok tartás,befolyásolható,nem olyan erős.
2017. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy szerelmes. Amúgy én is sajnálom a lányt. Voltam hasonló kapcsolatban, ahol kiderültek ezek a dolgok, hát kvára nem esett jól, de hála ennek, végre egy értelmes kapcsolatban lehetek, az illető meg azóta is senyved, nem tudja eldönteni, hogy kapcsolatot akar-e, vagy hajtani a nőket és álló nap szenved. Nem tudom sajnálni :D

Persze a barátnőd se szent, de kezdjük onnan, hogy én már akkor véget vetettem volna a kapcsolatnak, amikor az ő megcsalása kiderült.

2017. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a 12-es válaszolóval. A legtöbb esetben szerintem a kapcsolaton múlik, de van olyan is, amikor csak az alkalom hiánya miatt hűséges valaki.

Ettől függetlenül vannak persze poligám típusok is, meg olyan, akinek nem való párkapcsolat. Lehet, hogy te is közéjük tartozol, kérdező, de a megfogalmazásod alapján nekem az jön le, hogy az eddigi kapcsolataid és a mostani sem egy nagy durranás. Nem rossz, de nem is nagy szám.

2017. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
En fura vagyok,tudom,de en el tudom fogadni hogy egy ferfi ilyen.Nekem volt ilyen baratom,a rajongasig szeretett engem,buszke volt ram a baratai elott,es mas lanyoknak is engem istenitett.A jelenletemben nem flortolt mas nokkel,de tudom hogy amikor nem voltam vele akkor voltak kalandjai.De azok a nok semmit sem jelentettek,es nem is a baratom kezdemenyezett.Valahogy engem nem erdekelt.Egyebkent en nem csaltam meg,eleg konzervativ es visszafogott no vagyok.
2017. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

"Egyebkent en nem csaltam meg,eleg konzervativ es visszafogott no vagyok."


Hát jobb körökben ezt hívják lábtörlőnek, de ja, konzervatív vagy :-)

2017. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok szerelmes a páromba ( 5 éve vagyunk együtt, rózsaszín köd soha nem is volt), de szeretem és tisztelem.


Ez a kíváncsiság, az újra, ez bennem Nőként is jelen van, és én is külön tudom/tudnám választani a szerelmet és a szimpla vonzalmat.


Viszont nálam ezek csak gondolati síkon maradnak, mert tudom, hogy a páromnak ez nagyon fájna.. ÉS tisztelem őt annyira, hogy nem lépem meg ezeket az ösztönöket. Én rosszul érezném magam utána pl az biztos, mert ő nagyon jó velem, és nem akarom megcsalni, sem hazudni neki, elárulni.. Nem ezt érdemli. Szóval én szimplán elnyomom ezeket a kis hangokat bennem, amikor előbukkan olykor olykor.



ÉS igen, ismerek olyat, aki meg nem tudja legyőzni: fiút is kettőt ismertem ilyet anno, ők maguk mondták, és egy lányt is.


Szóval válaszolva? szerintem igen, léteznek hűtlen típusú emberek. Sok ilyen példa van, én nem hiszem, hogy az lenne a sztori vége, hogy " majd eljön az igazi, és akkor nem kívánsz mát, vagy ha igen, megváltozol és nem lépsz félre" Ez amolyan mese habbal. HA elmúlik a lángoló szerelem érzés az"igazinál", 5-10-15-2 év alatt bőőőven fogsz kívánni mást.


Ja és ehhez a "nem élted ki magad" meg a másik nagy f.*szság és média bullshit, amit mostanában hangoztatnak: még csak nem is ezen múlik. Ugyanis szerintem nincs olyan, ( lásd te példád is), hogy lefekszel 10-20 emberrel, és akkor le van tudva, te most "kiélted magad", és soha többet nem lesz motivációd más nőkre. Szerintem ez hülyeség. x év múlva attól még nem garantált, hogy nem kap el a gépszíj és nem akarsz majd másokkal szexelni.

26N

2017. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%
Hivd ahogyan tetszik,meg tudom erteni ha valaki nem tud ezzel azonosulni.Annyira fel van magasztalva ez a huseg dolog, hogy szinte mas elvaras nincs is a kapcsolatokban.Lehet valaki akarmilyen bunko, lusta, tojhat a fejere sok embernek a parja, csak az a lenyeg hogy ne mereszeljen flortolni mas novel.Legalabb nem volt olyan az a baratom, hogy ha mar megcsorrent a telefonom, vagy beszelgettem masik ferfival, akkor duhrohamot kapott mint egy hisztis kisfiu, ahogyan azt manapsag szokas.DE megertem ,ha valakinek ez fontos.
2017. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Tipikus mai ember vagy. Nem meglepő.
2017. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Döntés kérdése. Döntsd már el k.va gyorsan aztán cselekedj aszerint! Képtelen vagy felelősséget vállalni magadért.

Gyártod az elméleteket, hogy alátámaszd az undorító viselkedésed...

2017. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!