Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szabad megbízni a nőkben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad megbízni a nőkben? Sokszor hallom, hogy egy kapcsolat alapja a tisztelet és bizalom. Nos részemről mind a kettő megvolt a ők felé. De ők ezt csak hangoztatják, közben flörtölnek más férfiakkal, akár le is feküdnek velük. Tiszt. A kivételnek.

Figyelt kérdés
Engem sajnos 3 ilyen nő is csalt meg, akik ezt hangoztatták. Biztos, hogy van rendes, tisztelettudó nő, akiben szabad megbízni, de ilyet találni tűt a szénakazalban. Miért?
2017. júl. 1. 20:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Na ja, főleg ha az asszony az női bőrbe bújt medve.
2017. júl. 2. 08:44
 12/24 anonim ***** válasza:
Inkább azon kellene gondolkodnod, hogy miért vonzod a csalfa nőket. Ha ezt kideríted, dolgozni is tudsz majd a problémán.
2017. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem 10 ből 7-8 csalfa. Azt a kettőt megtalálni pedig nem könnyű.
2017. júl. 2. 10:27
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát ha ennyi eszed van, akkor kár beléd a segítőkészség.
2017. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 De La Cruse ***** válasza:

Az ég világon mindenkiben fogsz csalódni. Emberben ne bízz csak Istenben.

A bizalom fontos és ha eljátszották nem kell a fejét venni senkinek de légy józan és csak annyit engedj a kapcsolatban ami nem jár nagy tragédiával rád nézve.

2017. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ergo. Ne nagyon szeressünk bele a másikba (fülig). Tapasztaltam. Amikor beleszerettem a nőbe, jól átvertek azok.
2017. júl. 2. 12:27
 17/24 anonim ***** válasza:
Sajnos így van.Ja és abból a 10 ből az a 2 tényleg akar szexeni rendesen?
2017. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Szia :)


Én nő vagyok, öt éve boldog házas és már van egy kislányunk is. Teljesen biztos, hogy sosem mondtam volna olyat a férjemnek, hogy én milyen hűséges eg megbízható meg erkölcsös blablabla vagyok. Soha. Nálam ez nem volt beszédtéma, mert ez az alap. Ha beszédtéma lenne, akkor ott már van vmi ziccer, mert nem természetes. Az, hogy milyen vagyok nem abból látja, hogy mit mondok, hanem hogyan viselkedek. Én is abból szűrtem le, nem pedig a szavaiból, de szerencsére nála sem volt ez téma. Szerintem ne olyan lányt válassz, aki hangember, hanem olyat, aki szavak nélkül is tud mélyen szeretni. Lehet, eddig rossz helyen kerestél :)

2017. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
38%

Utolsó Hölgy talán a 10/2 :) amúgy nekem nagyon sokat segített a kapcsolataimban, hogy elég komoly szinten pókereztem régebben, lehet hülyeségnek hangzik, de a nők úgy tudnak hazudni, hogy azt tanítani kéne. Sokkal kegyetlenebbek és jellemtelenebbek tudnak lenni, mint a férfiak, persze tisztelet a kivételnek, én is Őket keresem, de ritkák, mint a fehér holló, és 1-2 jellemtelen húzás után az ember kétszer is meggondolja kiben bízik meg. Na és itt segített nekem a sok évnyi póker, ahol idővel az ember megtanul olvasni a szavakból, mimikákból,testbeszédből. Megtanulja milyen amikor egy ember hazudok, hogy viselkedik közben, milyenek a testi reakciói. Póker közben rengeteg embert ismersz ki, sokféle hazugságot, blöfföt látsz, és egy idő után kialakul benned, az h megkülönbözteted a hazugságot, és az igazságot. Ez csak egy jó tanács, addig amíg fel nem találja valaki a másik fejébe látó készüléket :) de sajnos a tapasztalatom, és amilyen irányba halad a társadalom, a technológia, hogy a zsebedben van már a világ, egy telefon elég bármihez, nagyon nehéz már megbízni az emberekben, és sajnos a többség ezzel vissza is él. Bocs a kesze-kusza sorokért, tele van a fej gondolatokkal. Szóval nyitott szemmel kell járni, megpróbálni bízni, de sosem túlságosan. Sok sikert a keresgélésben, te maradj gerinces, a többi meg majd alakul! :) Legalábbis én így teszek

29/F

2017. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok és az a tapasztalatom, hogy a legtöbbbizalmat azok várják el, akikben a legkevésbé sem lehet megbízni.
2017. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!