Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, ha egy ferfi lebukas utan azt mondja a felesegenek, "idaig ket no szeretett, most meg egy se. "?

Figyelt kérdés
Nem talalok szavakat, a ferjem lebukott, 8 honap viszony utan,mondtam,a szeretot rugja ki, de persze azt meg nem tudom , vele maradok e , a gyerekek miatt gondolkodok..de ez a mondata...no komment
2017. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
utolso nem minositelek.de egy kerdest felteszek az ilyen az minek hazasodik?lehet minden nap uj puncit dugni.de miert kell valakit megalazni atverni?na ezt magyarazd meg!
2017. júl. 4. 15:50
 42/81 anonim ***** válasza:
100%

#40 A legszebb fszt is megunjak egyszer, te meg nem hallottal a nok valtozatossag utani igenyerol? Mindig csak ugyanaz a gorbe bot, eh! Dogunalom! Atmegyek mar es megnezem, hogy a szomszed Jozsie mekkora es merre gorbul. Elvegre a valtozatossag gyonyorkodtet, meg legalabb majd jobban elvezem a ferjemet is utana.

Netan te viszed a parod agyaba a lanyokat, hogy szegenykenek ki legyen elegeitve a valtozatossag utani igenye? Ki mondta azt neked, hogy a noknek egy eleten keresztul csak egy farok a kielegito?


Na meg, az mossa a ferfi gatyait, akinel letolja, azaz a szereto.

2017. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
54%
Jó kérdés. A férfi sajnos nem monogám típus, ezt be kell látni. A legtöbb pedig akkor is félredug, ha otthon minden rendben. Ha megnézitek például, hogy csak Budapesten mennyi prostituált van, akik naponta átlagban 5 férfit fogadnak, és mindegyik jól megél, mert igen nagy a kereslet. Van ismeretségem a szakmában, pontosan tudom, hogy megy ez. És a piacot a ti férjeitek látják el. Most minden feleség felhördül, hogy az enyém biztos nem, mert ő hűséges. Sajnos mindenki ezt hiszi. És ott vannak még azok, akik szeretőt tartanak, ami szerintem még rosszabb. Én azt mondom a tapasztalataim alapján, hogy 10 férfiból max. 2 hűséges. 20-30 éves korom között, sok férfival megismerkedtem. Mondanom sem kell, hogy a 90% nős volt. A házasság egyfajta társadalmi elvárás.
2017. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
42-es! Te nagyon nem érted mit mondok és azt sem, hogy működnek a férfiak. Van még mit tanulnod. Én a tényeket írtam le, amin nem lehet változtatni. Elég ostoba vagy.
2017. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:

"20-30 éves korom között, sok férfival megismerkedtem. Mondanom sem kell, hogy a 90% nős volt."


Ertjuk. Ez volt a szakmad.

2017. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
45-ös. És ha igen? Itt most nem ez a lényeg. Hanem hogy a férfiak nem tudnak szexuálisan hűségesek lenni 10, 20, 30 éven át. Én nem az ellenség vagyok, értsd már meg.
2017. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:
na jo.a kerdesem nem az volt hogy a ferfiak tudnak e husegesek lenni.hanem hogy miert hazudoznak vagnak at valakit?minek a hazassag?amugy az utolso valaszolonak a kerdes aki prosti volt: ezzel azt akarod mondani hogy minden no vegye ezt tudomasul es eljen egyutt egy olyan ferfivel aki felredug?ezt akarod mondani? vagy szerinted mi a megoldas akkor?
2017. júl. 4. 16:46
 48/81 anonim ***** válasza:
100%

De akkor fogadjuk el, hogy a nok sem, ok is valtozatossagra vagynak. A megoldas pedig, hogy dugjunk osszevissza mindenkivel. A huseg, kitartas, becsulet, oszinteseg es bizalom szavakat meg radirozzuk ki a fogalomtarunkbol, minek kellenek mar ezek az odivatu eszmek? Alljon a vilag ribikbol es himk-rvakbol! A felcsinalt nok meg kipottyantjak a kolykeiket es majd neveli es gondozza az eppen arrajaro szuka vagy kan.

Vajon miert akarnak a ferfiak huseges not maguk melle, ha ok maguk ezt nem tudjak vagy akarjak megadni? Ja, persze, mert nem akarnak idegen porontyot a sajat alomba. Nem igaz, hogy a ferfi nem tud huseges lenni, inkabb csak nem akar, meg miert is akarna, amikor barmikor rendelkezesere allnak fiatal ribikek?

2017. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne gúnyolódj kérlek. De pont te kérdezed ezt akinek a férje félredugott? Minden nő vakon bízik a férjében. Én a tapasztalataim alapján egyben sem bíznék. Azt mondom, résen kell lenni mindig. Elhiheted, hogy azok a nők, akiknek a férjük napközben prostikhoz jár álmukban sem gondolnák. És vannak szép számmal. Ezek után akkor mi a kérdés?
2017. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
Megoldást nem tudok sajnos. Csak magamnak. Azt, hogy soha nem fogok férjhez menni. Nem is terveztem soha, de a látottak, tapasztaltak után meg végképp. Ha a férjeddel maradsz, egy percig se bízz benne. Én bizony néha ellenőrizném a telefonját, a hollétét. Jobbat nem tudok. :)
2017. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!