Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, ha egy ferfi lebukas utan azt mondja a felesegenek, "idaig ket no szeretett, most meg egy se. "?

Figyelt kérdés
Nem talalok szavakat, a ferjem lebukott, 8 honap viszony utan,mondtam,a szeretot rugja ki, de persze azt meg nem tudom , vele maradok e , a gyerekek miatt gondolkodok..de ez a mondata...no komment
2017. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, kerdezo, en is igy jartam par evvel ezelott, mint te. Egyeves viszony utan bukott le a ferjem, szembesitettem es beadtam a valokeresetet. O is konyorgott, meg igergetett mindent, de en mar nem hittem el egy szavat sem. Es igen, en is megundorodtam a testetol, akkor meg minek eltem volna vele tovabb? A lebukasatol mar nem mostam, nem foztem, nem vasaroltam ra, es nem takaritottam utana, levegonek neztem a valasig.

En szabalyosan jatszottam a hazassagunkban vegig, o dontott ugy, hogy cinkelt kartyara valt, lebukott, viselje a kovetkezmenyeit. Szerettem, vele terveztem leelni az eletemet, szivem-lelkem kinyitottam neki, o meg belesz-art a kozepebe. Megreccsentem, osszeroppantam, harom evembe telt mig ezt a lelki sokkot kihevertem. Ket eve van egy kedves, huseges, intelligens baratom, akivel nagyon jol megvagyunk minden teren. A szeretojenek nem kellett a valas utan, lehuzta penzzel a csaj es tovabballt. En a megfelezett penzunkbol vettem egy kis lakast magamnak, o meg elherdalta az o reszet a szeretojere. Ma alberletben tengodik, a csajozas se nagyon megy neki. Csak messzirol nezi a mi boldog eletunket, sohajtozik es egyre keserubb lesz. Szegyen vagy sem, de nem sajnalom egy csoppet sem, teljesen kozombos nekem a sorsa. Nem tudtam egy sunyi, hazug es alnok kigyoval egyutt elni, de masnak esetleg sikerulhet. Nem haragszom mar ra, de orulok, hogy kiraktam az eletembol. Amit meg vetett, azt arassa is le.

2017. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok, mert csak egy gyerekem lett tőle.Így is nehéz, mert teljesen egyedül vagyok vele, nagyszülők sincsenek már.11.5 éve nevelem teljesen egyedül a lányomat, de bármilyen nehéz, inkább ez, mint olyannal együttélni, akitől testileg, lelkileg megundorodtam egy életre.Stabil új párt nem sikerült találnom, volt két 1-2 éves kapcsolatom azóta, de bennük sem találtam rá az igazira(nem tudom van-e olyan?😃).Egy ideje meg már nem is érek rá arra, hogy valakivel komolyabban tudjak ismerkedni.Őszinte leszek, valójában nem is hiányzik egy férfi komoly társnak.Megtanultam egyedül élni, és azt, hogy csak magamban bízhatok meg 100%-ban.Elnézem ezeket a mostani férfiakat, nem találok bennük semmi olyan pozitív dolgot, ami arra kéztethetne, hogy újra elköteleződjem bármelyik mellett is.Látod nem lett happy and a vége a válásomnak, de újra Ugyanígy tennék, ha ez most történne meg velem.Ez sem rossz, sőt nekem nagyon is jó ez így.Hosszú folyamat volt eljutni az összeomlástól eddig, de mostmar jól érzem magam.
2017. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:
na ez a becsulendo mikor valaki kiall amellett amit erez nem pedig a facebookon posztolgatja a latszathazassagot ami belulrol rohad.es a no tudja hogy a ferfi nem tiszteli megcsalja de megis turi csakhogy az ismerosok a facebookon irigykedjenek..merthogy a legtobb hazassag ilyen..hazudnak a nok sajat maguknak is
2017. júl. 4. 19:01
 64/81 A kérdező kommentje:
amugy azt meg megtudhatom nalatok hogy buktak le?
2017. júl. 4. 19:02
 65/81 A kérdező kommentje:
a 40 es valaszolonak szeretnem feltenni meg ezt a kerdest: ugye szerinted a ferfiaknak van valtozatossag igenyuk.akkor ugye a te feleseged is mindenkivel dughat nyiltan?remelem kapok erre valaszt.bar gondolom mivel erre nincs jo valasz most gyorsan elhuzol errol az oldalrol .de tudd szanalmas vagy..azert mert ferfinak szulettel nem jogosit fel arra hogy ugy alazz minden not ahogy akarsz
2017. júl. 4. 19:16
 66/81 anonim ***** válasza:
Nekem azt hazudta, hogy kikuldetesbe megy harom napra a szlovakiai reszleghez, kozben meg szabit vett ki es elvitta a csajt valami wellnesshotelbe. Este zepen kivasalgattam az ingeit, rendbe szedtem az oltonyet, bepakoltam gondosan a kisborondjet, reggelit keszitettem neki meg csomagoltam nehany szendvicset is az utra. Del korul csorgott itthon a vezetekes telefon, a fonoke kereste, mert valami adatra volt szuksege. Hapogott rendesen, amikor mondtam neki, hogy eppen o kuldte ki munkamegbizassal. Erre elmondta, hogy a ferjem harom nap szabit vett ki, sot valami csaladi okokat is emlegett neki. Elotte mondta a ferjem, hogy mivel draga a mobilhivas meg amugy is egesz nap rohagalni fog, ne nagyon hivjam, amugy sem volt nekem szokasom hivogatni, megbiztam benne, nomeg felnott emberek vagyunk. Most hivtam, de ki volt kapcsolva. Amikor hazajott, akkor szembesitettem es mindent bevallott. Nekem ott helyben osszetort a szivem es osszeomlott a lelkem. Ket nap mulva beadtam a birosagra a keresetet.
2017. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:

akkor te legalabb reszleteket nem tudsz.de gondolj bele en reszletekbe menoen mindent tudok.

meg azt is hogy minden egyes szex utan kibeszeltek milyen jo volt...hogy hany oran at ..melyik lukba...szoval 8 honap minden torteneset...

2017. júl. 4. 19:29
 68/81 anonim ***** válasza:
40-es vagyok. Te miről beszélsz kérdező, én nő vagyok. De ahogy látom, nő létedre keveset tudsz a férfiakról.
2017. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Undorító a "párod",kérdező!
2017. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a reszletek ismeretebe belehaltam volna. Igy is olyan volt, mintha baltaval vagtak volna ki a szivemet. Tenyleg nagyon sajnallak, at tudom erezni a fajdalmadat es a melyseges csalodasodat.
2017. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!