Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, ha egy ferfi lebukas utan azt mondja a felesegenek, "idaig ket no szeretett, most meg egy se. "?

Figyelt kérdés
Nem talalok szavakat, a ferjem lebukott, 8 honap viszony utan,mondtam,a szeretot rugja ki, de persze azt meg nem tudom , vele maradok e , a gyerekek miatt gondolkodok..de ez a mondata...no komment
2017. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
40 es legyszi valaszolj tehat ha a ferfiak valtozatossagot igenyelnek es kaphatnak akkor gondolom a noknek ugyanez jar.akkor te nyitott kapcsolatban elsz mindenkivel?csak kerdem hogy oldod meg a paroddal a valtozatos igenyedet
2017. júl. 4. 20:14
 72/81 anonim ***** válasza:
Kérdező ne haragudj, de te egy tudatlan buta nő vagy. Sok szerencsét!
2017. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:
na mi van nem valaszolsz??iszonyu primitiv lehetsz..gondolom prosti vagy..szanalom..
2017. júl. 4. 20:41
 74/81 A kérdező kommentje:
komolyan valaszolok az ilyen magukat nonek hivo nostenyek mint a 40 es miatt van az hogy a ferfiak azt hiszik barmit megtehetnek a nokkel...mert minden alol felmentest nyernek..hat szegenyek ok csak ferfiak..nekunk.noknek ez nem jar...dobbenet...es ezt meg le is meri irni ide..
2017. júl. 4. 20:48
 75/81 anonim ***** válasza:
0%

Én pont ezt írtam le, hogy azok a párok élnek jól akik szeretik egymást, de bevesznek másokat életük színesítésére.

De ez 0,00001% és ha felhozom ezt én vagyok a beteg,undorító perverz állat.

Pedig csak nem kellene tárgyként magántulajdonként kezelni a másikat és örülni ha más is örömet okoz neki, nem féltékenykedni... 40/F

De úgy látom az emberiség megérett a kihalásra, 100-200 év múlva ez úgyis bekövetkezik...

2017. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:

"Pedig csak nem kellene tárgyként magántulajdonként kezelni a másikat és örülni ha más is örömet okoz neki, nem féltékenykedni... 40/F"


Ez nem kifejezetten féltékenység 55%-os.Inkább gusztus dolga.Nem mindenki szereti a farkad a szájába venni a másik nő nemi szerve után.Ezt kellene már megérteni a férfiaknak, hogy attól, hogy neked van gusztusod az adott nőhöz, a párodnak nem feltétlenül lesz kedve a bacijait nyalni rólad.Tudod a fürdés nem sterilizálás.

2017. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
0%

76-os de bezzeg egy másik férfi farka jöhet nektek nem?

Nem értem azon sírtok, hogy önzőek vagyunk, mert csak magunkra gondolunk...

De ha itt a lehetőség, hogy másik férfi is legyen az sem jó...

Egyébként 2 laza nővel is beszéltem erről és azt mondták jobban szeretik inkább titokban megcsalni a párjaikat, mint korrektül megbeszélve egymás előtt, szerintem ez inkább birtoklási, meg önzési dolog...

Oké valahogy kettesben jobban lehet koncentrálni a másikra mint egy 4-es gabalyodásnál gondolom, mert nem nagyon volt benne részem.

2017. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:
ha van meg itt valaki aki a kerdesre szeretne valaszolni nem pedig a gruppen szex oromeirol tarsalogni azt szivesen olvasom..
2017. júl. 5. 10:08
 79/81 anonim ***** válasza:

55%-os!


Feladom.😂 Te sose fogod megérteni, amit írtam.

De annyit még azért elárulok neked, ha van párom nincs szükségem más farkára.Ha mégis lenne, akkor nem tartom fel a páromat, hanem elengedem, had találjon olyat, akinek egyedül is elég, nem igényel társaságot mellé.

2017. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

Jó én is feladom. Nekem sem lenne szükségem másra ha ti nők nem lennétek tele tabukkal, meg prűdek, meg pár év után már csak a gyerek, meg a hobbytok érdekel és a párotok nem.

Az első években meg sem fordult a fejemben, hogy mással legyek...

2017. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!