Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, ha egy ferfi lebukas utan azt mondja a felesegenek, "idaig ket no szeretett, most meg egy se. "?

Figyelt kérdés
Nem talalok szavakat, a ferjem lebukott, 8 honap viszony utan,mondtam,a szeretot rugja ki, de persze azt meg nem tudom , vele maradok e , a gyerekek miatt gondolkodok..de ez a mondata...no komment
2017. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok troll, csak nekem szabad Hair peace és béke nézeteim vannak.

De sebaj, az emberiségnek már csak 100-200 éve van hátra és meg is érdemeljük, hogy kihaljunk.

Tudjátok voltam 6 éve egy párral, ők szerették egymást és bevettek harmadiknak. Na ezek az emberek szeretik egymást igazán és élnek jól. Nem hanyagolják a másika, nem lépnek félre titokban, tudják, hogy ettől csak szebb és színesebb lesz az életük, nem féltékenykednek.

De ezt a legtöbb ember úgysem érti meg...40/F

2017. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:

30-as, hogyan induljak ki másból amikor nem ismerem az életeteket? Akkor meg tényleg egy féreg a férjed, válj el és kész, én is csak ezt tudom mondani.

De az ember nem monogám. Biztos elvettél egy nagyon jó pasit, szerinted hány férfi tudja leélni az életét egy nő mellett? Az aszexuálisok biztosan...

2017. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:

Hoppá, visszatért.😃

Nos egy Párkapcsolat kétszemélyes, nem több, ha több, akkor az már nem Párkapcsolat.

Ha szóltál, akkor visszaszívom, amit írtam.Viszont a te hibád, ha hagyod az elhanyagolásodat 20-as.Ha párod Továbbra sem törődik veled, akkor keményebb fellépés kell.Csoda, hogy erre nem jöttél még rá.Ha úgysem megy, akkor az is a te hibád, hogy tűröd, mer' hát a gyerek meg minden.Akik egymással nem tudnak kompromisszumot kötni, azoknak nem működőképes a kapcsolata.Ezt minek fenntartani?Értelmetlen.

A megcsalásodat is te hagytad, hiszen a barátnőd tudta nem hagyod el a nagy szerelem miatt.Kihasználta.És te ezt hagytad.

2017. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
nem ertem.most akkor arrol megy a vita hogy minden ferfi megcsalja a feleseget mert egy novel nem lehet leelni egy eletet?
2017. júl. 4. 12:57
 35/81 anonim ***** válasza:

55%

Kétlem, hogy egy haldokló parkapcsolatnak használna, hogy másokat bevonnának a szexuális életükbe.

Különben is undorító dolog.

Nem vagyok prűd de a szex az két emberre tartozik.

2017. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:
utolso teljesen egyetertek.en sem vagyok prud sot.de ez a 20 as mar bocsanat de nagyon gusztustalan egy ember lehet....
2017. júl. 4. 13:09
 37/81 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjátok voltam 6 éve egy párral, ők szerették egymást és bevettek harmadiknak. Na ezek az emberek szeretik egymást igazán és élnek jól. Nem hanyagolják a másika, nem lépnek félre titokban, tudják, hogy ettől csak szebb és színesebb lesz az életük, nem féltékenykednek"


Színesebb lesz.Jó pár nemi betegséggel.Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik...

Abban a kapcsolatban, ahová már idegenek kellenek az izgalom fenntartásához, ott már nagy bajok vannak, de ugye ezt beismerni derogálna.


Kérdező, sok férfi nem képes(nem akarja) egyetlen nővel beérni, de ahelyett, hogy ezt beismernék, és megmaradnának maguknak, inkább elköteleződnek teljesen feleslegesen.Valamiért szimpatikusabb nekik a másik átvágása.Ne kérdezd, miért.A biztos ponton, családérzése feelingen kívül nincs ötletem.Az evolúciós marhaság meg magyarázatnak kevés, önigazolás a félrelépéseikre, hogy miért nem képesek a farkukon uralkodni.Na most ezzel kivágom náluk a biztosítékot, de vállalom.Képtelen vagyok megsimizni a buksijukat amiatt, mert minden nekik tetsző és kapható nőbe bedugják a nemi szervüket.


A prűdség meg nem ott kezdődik, amikor valaki kétszemélyesnek tartja a szexet.Ez lenne a normális.Csak vannak, akiknek ez is unalmas.Jó dolgukban ez a legnagyobb problémájuk.Irigylem is őket.

2017. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:

A 20-as egy igazi osztonallat, nem lat tovabb a farkanal.

Onnek gondja van a hazassagaban? A megoldas: kefeljenek ossze-vissza mint a kutyak. Ez majd megoldja a lelki problemaikat. Estenkent hivja at egy kufircra a szomszedsagot, maskor meg Janost meg a varost. Hepatitis, tripper,gomba, szemolcs? Nem gond, ne aggodjon! Szerettel varja Ont es a feleseget a nemibeteg gondozo! Csaladias kornyezet, gyermekjatszohaz a kicsinyeknek.


Ez a 40 eves hapsi nem normalis. :(

2017. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:
38 as hat ez jo☺
2017. júl. 4. 14:20
 40/81 anonim ***** válasza:
Kérdező, elhiszem, hogy jó alakod van. De te hallottál már a férfiak változatosság utáni igényéről? A legcsinosabb nőt is egy idő után unni fogja a férje. Az új punci izgalmát a legcsinosabb nő sem tudja megadni. Nyugodtan pontozzatok le feleségek, nem érdekel.N
2017. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!