Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok ezt elmondta volna a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori...szóval egy kis társasházban lakunk az élettársammal és 2 gyerekünkkel. Ő olyan típus hogy állandóan pocskondiáz mindenkit, pl. az egyik szomszéd csajra (aki egyedülálló anya jelenleg) mindig azt mondta , hogy primitív és élhetetlen, annyi az esze mint egy marék lepkének stb. Ennek a csajnak mégis sokat segített mostanában. Pl. odaadta neki a lány a kulcsot, hogy engedje ki a kutyát a kertbe amikor nyaral. Igaz, csak egy napról volt szó. Pont itt volt anyukám is és kicsit meglepődtünk, hogy miért őt kérte meg. És még volt lent nála párszor a kertben, pl. lehívta a csaj hogy nézze meg a vakondtúrásokat (mit kell azon nézni, főleg hogy tőlünk az erkélyről is kiválóan látni), nézze meg az öntöző berendezést stb. Ami kiütötte a biztosítékot nálam, az viszont a következő eset:

Most hétvégén azzal jött haza a párom, hogy ennek a csajnak az apja, aki elég közel lakik hozzánk, megkérte őt hogy menjen és segítsen összerakni a medencéjüket. Párom semennyire nem ért a medencékhez , életében egyet (a miénket) állított fel, amúgy az övék nem is ugyanolyan. Amikor onnét hazajött, akkor közölte hogy másnap is el kell mennie beüzemelni. Ezt meg főleg nem értettem, ráadásul pont hétvége volt és mindkét napunkat keresztbe szervezte ezzel, amikor csinálhattunk volna valamit családilag. MIndegy, amikor hazaérkezett akkor megkérdeztem tőle, hogy mégis ez hogy lehetséges, hogy őt kérték meg erre, én ha lenne valami kerti munka vagy hasonló, akkor barátot vagy rokont kérnék meg rá nem a lányom szomszédját. Szóval nem értettem, hogy lehet hogy az ő neve merült fel. Mondtam azt is, hogy valami kell legyen a háttérben amiről én nem tudok ugyanis én nem tudtam hogy ennyire jóban vannak, hogy ha valamit segíteni kell akkor őt kérik meg... erre aránytalanul kiakadt és kiabált, nekem esett hogy ő annak segít akinek akar. Amúgy egy szóval nem mondta, hogy nincs köztük semmi a csajjal. Később még odajött és mondta a magáét, én közben pakoltam a gyerekek játékait és tele volt a kezem, fogta és elkezdte rángatni a dobozt ami nálam volt és kiütötte a kezemből. Na itt eldurrant az agyam és mondtam neki, hogy ezt többet nem teheti meg velem. Kicsivel később nagy büszkén közölte, hogy ő lement a csajhoz és elmondta neki, hogy mivel vádoltam meg és a csaj is tökre meglepődött. És hogy őköztük semmi nincs és ha lenne akkor se beszélhetnék így vele, de sosem csalt meg.

Nektek mi a véleményetek? Az egészben az a legrosszabb nekem, hogy elmondta a csajnak azt ami a kettőnk dolga. Szerintem a társad felé szolidárisnak kell lenni, akkor is ha már nem vagytok együtt. most ilyen alapon én is mondjam el a csajnak, hogy primitívnek tartja őt a párom és ezért nem igazán értem ezt a pálfordulását?


2017. júl. 10. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes sztori.Nekem is gyanus.Attol fuggetlenul,h milyennek tartja,meg tenyleg osdzejohetnek.Tul segitokesz vele.

Ha egyik nap osdueraktak,miert nem uzemeltek is be vajon a medencet meg aznap,jo urugy azert masnap visdzamenni.

A csaj kulsoleg milyen ,van parja?

Mondjuk egyik se fontos...ha meg akar vele csalni,csunyabbal,butabbal,hazassal is megteszi.A duhkitorest se ertem...

2017. júl. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször, csúnyábbal, butábbal meg pláne csalnak, mert azt lehet hitegetni, bevesz mindent. Otthon csak azért hordja le, hogy ne legen gyanús
2017. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem az első pár választ..


Az, hogy rángatta a kosarat számomra nem olyan nagy dolog, sajnos én is sokszor elkattanok és csinálok ilyeneket, nem bírom tűrtőztetni magam. Az viszont, hogy másodjára is visszament, miért, minek? Miért nem üzemelték be első nap? Te miért nem mentél vele? Mennyi időt töltött ott? És, hogy az idegen csajjal együtt nevetnek rajtad, ez a legszomorúbb az egészben, nekem ez szakító ok, megalázott előtte, nagyon gonosz dolog szerintem..


Mi történt azóta veletek?

2017. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem en odamennek a csajhoz es megkerdeznem, hogy megis miket mondd a ferjed rolad, mert azok alapjan ahogy rola beszelt neked (ne mondanam mit mondott, csakhogy nem esne jol ha tudna), nem lepodnel meg ha a hatd mogott teged igy igy szidna neki, ahogy neked szidja ot. Mindezt pedig baratsagosan adnam elo, mintha kedvelnem ot es erdekelne hogy mit erez. Ezzel nem nyiltan, de tudatnam vele hogy a ferjem szidja ot. Ha a csaj belezugott, akkor ez tuti rosszul fog esni neki es talan meg szint is vall.
2017. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is rossz otlet ,utolso...kiugrasztani a nyulat a bokorbol...

Na mi lett vegul is kerdezo. ?

2017. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!