Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lépjek tovabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovabb?

Figyelt kérdés

A barátommal két és fel évet voltunk együtt. Áprilisban született egy kisfiúnk. És nemrég rájöttem, hogy neki januar óta más is van rajtam kívül. Egy világ omlott össze bennem. Olyan sokszor gyanakodtam és kérdeztem, veszekedtünk ezen és mindig mondta hogy ilyet sose tenne,nem csalna meg... multheten hivatalosan is szakitottam vele. Majd ma együtt láttam azzal a csajjal akivel "biztosan nincs semmi köztünk ". Azóta is csak az jar a fejemben, hogy miért..:( sok rossz dolgot csinalt es van múltja es en ennek ellenere vele maradtam.. minden szarban mellette álltam és ezt kapom... hogy lepjek túl rajta? Egesznap csak az a kep van a fejemben ahogy ma ők kezenfogva a városban sétáltak. Itt a kisfiunk velem, az egyetlen aki miatt nem adom fel de úgy erzem bele fogok őrűlni. :( mit tegyek?


22/L


2017. júl. 13. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

az adjon erőt, h. annál a baromnál jobbat érdemelsz, ezerszer jobbat.


én vhogy bosszút is állnék, megszívatnám, akárhogyan.

2017. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Mégegy szingli anyuka nulla anyagi háttérrel, bravó.

Dobd az alfa pasid, keress egy szűz huszonéves béta srácot akivel osszejossz és eltart

2017. júl. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Szar ügy. Gáz a pali, te is, mert ezt nem láttad. Már bocs, de nulla az agyad. A kérdésre válaszolva: van 1000 normális pali, aki esetleg veled lenne. Ezt a barmot felejtsd el. Találsz majd mást. Neked is lesz aki fogja majd a kezed. De előtte tedd rendbe a dolgokat a fejedbe.
2017. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel menni fog.
2017. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!