Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor leszek ezen túl lelkileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek ezen túl lelkileg?

Figyelt kérdés
Egy éve megcsalt a barátnőm,kibékültünk,együttmaradtunk,de egyszerűen a szex közötünk inkább gusztustalanság mint élvezeti forrás,legalább is számomra,ő élvezi ugyanugy mint ezelött,már mindent megprobáltam de sokszor eszembe jut hogy mással hogyan gusztustalankodott azota néha irtozom az egésztől,volt valaki már hasonló szituban,hogy oldotta meg?
2017. júl. 31. 08:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ertelme,tuti megcsal most is!
2017. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
az nem baj mert én is csalom már őt!
2017. júl. 31. 08:34
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Szép vagy,te se vagy különb, gyökér.gyerekes paraszt.
2017. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%

Ez csak fejben van. Azért, előtted is szexelt mással. Az is ugyan úgy szex volt, mint akkor mikor együtt voltatok.

Érzelem, ami nem mid egy, amit nem tudsz feldolgozni.

Ezért jó, ha csak egy szexuális tárgynak tekinted a nőt. Nem lesznek ilyen érzelmi problémáid.

2017. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
egy párkapcsolatban egyenlőségnek kell lennie,most ő is átfogja érezni amit én és kukába vele. ez a terv.
2017. júl. 31. 08:40
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Akkor se különb tőle,és belül egy gyerekes majom.
2017. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
vagy még egy lehetőséget látok ő is lenyeli ezt a dolgot és kezdünk új lapokkkal,ha nem nyeli be akkor én minek tenném?
2017. júl. 31. 08:41
 8/35 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ez gyerekesség lenne. amit ő tett az se volt az.
2017. júl. 31. 08:42
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

Ezért, minek vagytok együtt? Csak, hogy bosszút állj?


Látszik, hogy nem tudtál neki megbocsátani, megértem, én sem tudtam volna.


De, akkor ki kellett volna hajítanod és már rég boldog párkapcsolatban élhetnél...


Nem jobb lett volna?

2017. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
az lesz csak nem szeretnék adós lenni.
2017. júl. 31. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!