Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál tényleg a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál tényleg a szakítás a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy oké, bizalmatlanok lettünk, utáljuk a párunkat meg azt a szemét ribit/farkat, akivel megtette, de mit érünk a szakítással? Tuti hamar túlteszi magát, mi meg nulla önbecsüléssel ülünk 1-2 évig, nem tudunk megbízni senkiben, egyszerre szeretjük és utáljuk az exünket, követjük minden lépését és csak nézzük, hogy ő összejött azzal, akivel megcsalt (vagy akár új emberrel). Aki képes megcsalni, az már nem szeret, max úgy érzi, plusz ugye a megszokás. De tudja, hogy bármikor tud új embert szerezni, hiszen rajtunk kívül is minimum egyet becserkészett.


Egyszer volt az velem, hogy exem a régi nagy szerelmével újra felvette a kapcsolatot. Nem csalt meg (a távolság miatt biztos lehetek benne, hiszen nem tudtak találkozni), de napi szinten flörtölt vele, tette neki a szépet. Lebukott. Csinálhattam volna azt, hogy kidobom, ő meg másnap rákérdez a csajnál, hogy hogy oldják meg a távolság problémát, és következő héten már boldog vele. Tehát a karjaiba lököm. Én nem így tettem! Megbízni soha többet nem tudtam benne, de nem szakítottunk. Bűnbánóan megígérte, hogy jóvá teszi, visszaszerzi a bizalmamat. Na, én innentől kezdve kb. minden másnap felhoztam ezt a bűnét, az összes apró vitát hatalmas veszekedésé kanyarítottam, mindig büntettem, ahogy csak tudtam, kikészítettem, tönkretettem. Négy hónapig bírta, majd szakított. De nem 1 nap kellett a tovább lépéshez, mintha én dobtam volna ki úgy, hogy azelőtt sosem bántottam meg durván. Így lelkibetegen és tönkretéve próbált túllépni, mély nyomot hagytam benne, amin talán sosem lesz túl (első kapcsolata voltam, velem vesztette el, az első ilyenek mély nyomot hagynak).


Élveztem a büntetését, meg most mit érek egy szakítással? Én jövök ki vesztesként.


2017. aug. 2. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindig. Ilyenkor a legjobb az, ha visszacsalod és kvittek vagytok. No hard feelingz.
2017. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

7-es: "De ti, kedves válaszolók, komolyan megleptek azzal, hogy még a kérdező érdemli meg a rosszat meg a megcsalást és az exnek lesz jobb a kérdező nélkül."


Szerintem eléggé félreértetted a válaszokat. NEM az exet meg a megcsalást tartják jogosnak - ezt mindenki elítéli, hanem azt, hogy a kérdezö AZÉRT nem szakít, hogy kínozhassa az illetöt.

A megcsalás az exet minösíti, a BOSSZÚ meg a kérdezöt - a megcsalás azonban csak jellemhiba, a kérdezö bosszúhadjárata viszont pszichológiailag beteg valakit mutat.

2017. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mintha élve elégettem volna úgy írtok XD
2017. aug. 3. 09:06
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalást gusztustalannak tartom, és soha nem tudnám tolerálni, de szerintem te kezdő szociopata vagy, abszolút nem normális amit csinálsz.
2017. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Beteg vagy, ennyi.. Sajnálom de sem ő, sem te nem érdemeltem normális kapcsolatot. Az exed gerinctelen. Te meg buta is vagy, bosszúvágyó, kicsinyes. Arra nem gondoltál, hogy már rég boldog lehettél volna valaki más mellett, .it sem törődve az exeddel? Ha ilyen fanatikus agy, miből gondolod hogy így sem előbb lesz túl rajtad és él boldog párkapcsolatban mint te? Szerinted amúgy kinek fogsz kelleni ha ezt bárki meg tudja rólad? Szerintem senkinek. De sok sikert.
2017. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

b.aszdmeg te érzelmileg igen labilis vagy, ez beteges dolog, nem vagy normális.


Lehet "XD"-zni, de amit művelsz, az nem vicces, hanem szánalmas dolog.

ÉS ez csak a saját lelki nyomorultságodat tükrözi.

Itt nem csak arról van szó, hogy így állsz bosszút valakin, aki megcsalt. Hanem a te lelki sérült mivoltodon, hogy nem vagy egészséges.


Lefordítva a te egyszerű nyelvedre, te a betegesen a rabja vagy/voltál ez idő alatt.. Ha egészséges és kiegyensúlyozott lennél, el tudtad volna engedni, de képtelen voltál rá, görcsösen kapaszkodtál és egy piti "elégtételt" szerettél volna, de ez még annak sem mondható.


Ettől te nem erősebb vagy, csak szánalmasabb, és ez is csak ezt bizonyítja, hogy lelkisérült vagy, és a hatása alatt vagy még ennek ellenére is.


Erős akkor lennél, ha enélkül a vergődés nélkül lettél volna képes azt mondani,hogy szevasz. Ez csak jelelemtelen, és gyenge, görcsösen függő emberre vall.

2017. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Tuti hamar túlteszi magát"


Nem fogja, mert pokollá teszem az életét...

2017. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!