Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, hogyan tudok ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Ennek már 1 éve hogy megcsalt(csak csók), végülis sok volt a veszekedés meg minden, de utána szakitottunk, 1hónapja jöttünk össze megint mert még mindig szerettem és ö is engem.(ezt biztos forrásból tudom). Most összejöttünk és megint eszembe jutottak a régi dolgok és eléggé kiborultam, el sem hiszem hogy mind ez 1 éve és legszivesebben csak sirnék :S Még mindig ugyanugy szeretem de bizni nem tudok benne, bármennyire is szeretnék.Föleg hogy egyik osztálytársával csalt meg akire mindig is féltékeny voltam mert a csajszi meg már szinte 2 éve hajt rá és a csajnak is van barátja, régebben lefeküdtek amikor még nem is ismertem. Amugy 2 évet voltunk együtt.

17L


2010. júl. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

ezért nem kell 15 évesen elkötelezni magunkat.


20F

2010. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a pároddal ezt megbeszélni veszekedés nélkül!

Talán ha bebizonyítja, h nincs okod a félelemre, akkor megnyugszol.

2010. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet vele beszélgetni ilyenekröl. Mert ha mondom h beszélgessünk akkor csak az van "hogy nem igaz hogy megint miért hisztizek?-.- , meg hogy "már megint féltékenykedem?". Egyszerüen nem lehet vele megbeszélni
2010. júl. 25. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megteheti ugyanúgy félre fog lépni megint,ha csak leráz mikor meg akarod ezt vele beszélni normálisan,nem érdekled igazán. Keress valakit akinek tényleg fontos vagy és ne visszafele táncolj. Tudom,ez nehéz de boldogabb leszel tőle.
2010. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dobd ki a pi.ába!!Nem érdemel meg téged!!
2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!