Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Hosszú, megpróbálom rövidebben amennyire lehet.


A volt pasimmal 3 évig voltunk együtt, szakítottunk. Legalább 5 hónapig nem állt le, mindenhogy zaklatott. Majd tiltottam mindenen, utána már családomat, barátaimat, kollégáimat is zaklatta.

4 hónapig semmit nem beszéltünk leállt. Egy nap feltűnt mégis, mondta nem fog zaklatni, nem akar már semmit és hogy csak barátkozni akar.

Mondtam jól van, legfeljebb megint blokkolom ha zaklat, de tudtunk normálisan beszélni veszekedés nélkül, okénak tűnt.

Majd egyik nap ilyeneket írt, hogy nem tudnék- e olyan fényképeket küldeni, amin alig van rajtam ruha, vagy olyat amin nincs is!! Kért videót, amin zenére leveszem a ruháimat.

Kérdeztem, nem gáz hogy van barátnőd? Mert olyan 2 hónapja van a mostanival, és nekem is van párom 4 hónapja és ezt tudja.

Mondta nem gáz, szerinte ez nem számít megcsalásnak, szerinte csak a szex számít annak.


Nem is tudom, nekem ellenérzéseim vannak ezzel. (Előre mondom nem fogok semmi ilyesmit küldeni és ha ilyet kér megint, tiltom).

Az a durva mai napig ''kedvesemnek'' hív vagy ''kicsi szívemnek'', mikor jártunk hívott így. :-O


Nektek mi a véleményetek? Szerintetek ez mennyire számít megcsalásnak? Vagy ez ugyanolyan, mint mikor valaki idegen nők képeit nézi a playboy-ban? Miért nem a barátnőjét nézegeti?

Tényleg csak a szex számít megcsalásnak?


Én 25/l az exem 35/f.



2017. aug. 21. 20:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
10%
Akkor te már eldöntötted, hogy neked van igazad. Nem kell ide semmilyen kérdés. Nekünk meg kér volt ellenérveket írni.
2017. aug. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

És még mindig adsz neki egy esélyt...

#facepalm

2017. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. DE ha az én páromnak ilyenen járna a feje hogy küldjön-e meztelen képet a volt pasijának akkor tuti hogy az volt az utolsó gondolata mellettem.
2017. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért kell tartani a kapcsolatot az ex pasival főleg ha van új kapcsolatod. Jaa mert jól esik neked hogy hiába egy elmebeteg az ex, még mindig dugna téged. Ugyanolyan undorító vagy mint ő. Küldd csak el neki azokat a képeket! Úgyis erre vágysz!
2017. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy bármiben igazam lenne.


Elismertem hogy nem helyes, hogy az exem ilyet kért tőlem, és hogy van ilyen hogy érzelmo megcsalás és hogy nem teszem meg.

Amiket írtak egyesek, hogy szerintük élvezem hogy zaklat (nem zaklat az régen volt) arra reagáltam többek között.


''És még mindig adsz neki egy esélyt... '' A normális kapcsolattartása te nagyon okos, tanulj meg szöveget értelmezni.


''DE ha az én páromnak ilyenen járna a feje hogy küldjön-e meztelen képet a volt pasijának akkor tuti hogy az volt az utolsó gondolata mellettem.''


Kedves, kingjoe333, tényleg ennyire muszáj még nekem magyarázkodnom?? Látom te sem tudsz szöveget értelmezni, ez egyszerűen siralmas már, olvasd vissza hátah rájössz.


Kedves utolsó, csak mert valakivel épp nem vagyok együtt és nem új kapcsolatom, azt miért következne, hogy akkor legyek rosszba az exszel? Főleg hogy nem akar semmit, nem zaklat, nem akar tőlem semmit, nem úgymondd megd_*gni akar csak képet akart.

Most függetlenül attól, hogy mit kért, miért legyek rosszba a volt barátommal?


Vannak szituációk mikor működik.

2017. aug. 30. 00:33
 26/30 A kérdező kommentje:

A másik, milyen ellenérvek?


Igazat adtam abban, hogy nem helyes amir kér tőlem!


Az pedig mitől ellenérv, hogy én attól r_...banc vagyok, mert egyáltalán szóba álltam vele? És hogy én megcsaltam?


Arra akartam rávilágítani, mekkora képmutatás folyik itt az életben és gyakorin is, gyakorlatilag nem tettem semmit, nem történt az exemmel semmit, nem küldtem semmit de közellenségnek lettem kikiáltva.


Holott a másik oldalról, az elfogadott és helyes, ha egy csávó akár a barátnője közelében más a hivatalos barátnőjénél jobb nőket megbámul az utcán, vagy ha a barátnője nincs ott mindenféle meztelen nők képeire vagy filmjeire gerjed, vagy ha egyáltalán megcsalja fizikálisan, az is elfogadott!

Magyarázzák azzal a pasik alapvetően nem monogámok hanem poligámok el kell fogadni, vagy a nőt okolják ő a ribizli mert biztos elhanyagolta a párját mert ahova harmadik beférkőzik ott gond van kapcsolattal.


Itt pedig úgy, hogy egyáltalán semmi sem történt, már megy a sárdobálás, a spekulálás, mely szerint biztos élvezem, vagy hogy nekem milyen jól esik mely szerint még mindig d+*-gna.


Ki honnan tudja, mit érzek vagy ő mit érzek? Beleláttok az én vagy az ő fejébe??


Ti nem vagytok normálisak, ha ezt gondoljátok, magatokból indultok ki, ti élveznétek, nektek esne jól.


És ha nem jött volna le, mikor elkezdtünk újra levelezni hosszú kihagyás után, teljesen semleges dolgokról beszélgettünk, nem ezzel kezdte, teljesen váratlanul jött ezzel a kérdéssel.


Remélem érthető.

2017. aug. 30. 00:51
 27/30 anonim ***** válasza:
40%
Én tudom, hogy te a normális kapcsolattartásra adsz esélyt, csak kettőnk között az a különbség, hogy én tisztában vagyok azzal, hogy egy másokat zaklató emberrel nem lehet normális kapcsolatot tartani. Esélyt lehet adni neki, persze.. de mikor meztelen képeket kér, akkor illene feltűnnie, hogy ez már bőven túllépi a normális kereteket. És hidd el, tudok szöveget értelmezni, mert veled ellentétben én nem vagyok ostoba.
2017. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha a saját igazadat bizonygatod, akkor minek kellett kiírni a kérdést?
2017. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Küldj neki bátran, mármint ha szerepelni akarsz a Napiszaron.
2020. jan. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Pedig 27-es úgy tűnik mégse tudsz szöveget értelmezni és kettőnk közül nem én vagyok ostoba. :-D


Ha nem tűnt vona fel, én is meghökkentem azon és elítéltem mikor meztelen képeket kért, amit meg is mondtam neki. Ekkor jött azzal hogy szerinte ez semmi és nem megcsalás, szerinte olyan mint idegen nők képeit nézegetni.


Eszembe jutott más pasik a barátnőjük mellett nézegetik más nők meztelen képeit és ezt normálisnak tartják.


Ezért is tettem fel a kérdést, megerősítést vártam hogy szerintem nem ugyanaz a kettő.


Ha neked kell ezredjére bármit is magyarázni, akkor neked lehetnek problémáid az értelmi képességeiddel, főleg ha még te ostobázol le másokat. Az kiabál legjobban akinek a háza ég. X-D


''én tisztában vagyok azzal, hogy egy másokat zaklató emberrel nem lehet normális kapcsolatot tartani. Esélyt lehet adni neki, persze.. de mikor meztelen képeket kér, akkor illene feltűnnie, hogy ez már bőven túllépi a normális kereteket. És hidd el, tudok szöveget értelmezni, mert veled ellentétben én nem vagyok ostoba.''


Attól még hogy valaki nem tud belenyugodni egy szakításba, nem feltétlen jelenti hogy az illető nem normális, hanem kétségbeesett.

Meg ja, te aztán rohadtul tudtad volna a helyemben előre, hogy meztelen képeket fog kérni, és hidd el, van hova fejlődnöd szövegértelmezés terén.....

2020. jan. 13. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!