Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem azt a párat kérdezed?
2015. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
34%
A nőkbe bele van kódolva az hogy a vonzó, magukra adó, náluk szebb nőket(vetélytársakat) lekicsinylő jelzővel illessék.
2015. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 A kérdező kommentje:
Mert honnan tudod, hogy itt nincs az a pár?
2015. márc. 7. 10:20
 4/110 anonim ***** válasza:
29%
Nekem kellenél. De NEM feleségnek!
2015. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 A kérdező kommentje:
5-ös: kifejtenéd, hogy miért nem? Elég sokszor vagyok itthon smink nélkül is, kedves vagyok, bújós és rendszeresen főzök valami finomat..
2015. márc. 7. 10:23
 6/110 Joci_27 ***** válasza:
74%

Talán azért mert a hivatásosok szoktak így öltözködni. Meg tudod milyenek az emberek, irigyek (főleg ha egy másik nőnél jobban nézel ki az a nő egyből rád mondja, hogy lotyó, meg ilyenek). Meg az emberek tele vannak sztereotípiákkal. Ha én pl. egy drága öltönyben jelennék meg egy drága elegáns autóból kiszállva, mindenki azt hinné, hogy bankár vagyok, vagy orvos vagy ilyesmi, de ha egy szutykos furgonból koszos melós ruhában pattanok ki, azt hiszik egy alkoholista közmunkás vagyok (pedig egyik sem).

Hiába mondják, hogy nem a ruha teszi az embert, mégiscsak a megjelenésed alapján veszik le az első benyomást, és ez sok embernek elég is ahhoz, hogy úgy gondolja mindent tud rólad.

A legtöbb amit tehetsz, hogy tudomásul veszed, hogy ha az általad leírt stílusban öltözködsz, akkor állandó céltáblája leszel az irigységgel vegyes rosszindulatnak, de ennek ellenére nem veszel tudomást a megjegyzésekről.

2015. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
49%

Mert ha nem skatulyáznánk, akkor felrobbanna az agyunk a rengeteg új információtól.

Csak annyit tehetsz, hogy elfogadod, hogy ez van. Ettől még simán találhatsz olyan férfit, aki téged szeretne a gyerekei anyjának.

2015. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
90%

"az irigységgel vegyes rosszindulatnak"


Irigységgel vegyes?

Nem lennék hivatásos. Nem irigylem az életüket.

A leírás pedig nem egy szép, elegáns, stílusos hölgyet, hanem egy közönséges műnőt takar.

2015. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
58%

Amit a kirqakatba teszel azzal uzenetet kuldesz az emberek fele.

A kulso tukrozi a belsot

Kivul leha ruha belul leha no

Miert kell szuk ruhat hordani? Aki szep az normalis ruhaban es krumplissakban is szep.

Ha tul vagy cicomazva azt jelenti a legtobb idot a sajat magadra forditod Hosszu korommel nem lehet takaritani es sutit sutni

2015. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
93%
Mert általában a narcisztikus, önmagukkal foglalkozó, önmagukat mutogatni szerető nők szoktak így viselkedni, akiknek látszólag ez tölti be az egész életüket. Azért valljuk be, hogy a dr. Szöszi filmek nem a valóságot mutatják be.
2015. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!