Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férj csal, az kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj csal, az kevésbé rossz mintha a feleség csalná meg?

Figyelt kérdés
Férjem mindig úgy nyilatkozik a megcsalásról hogy ha a férfi csalja meg a nőt akkor az is szemétség meg rossz de kevésbé, mintha az asszony csalná, mert ez a ferfiak vérvében van, könnyebben csabithatobbak, mig ha egy nő teszi ezt meg az egy utolsó szemét alak. Engem szerintem sose csalt meg de ahányszor elökerul a tema es ezt igy eloadja elgondolkodom hogy nem jo ez igy, ilyen gondolkodassal majd egyszer megcsal aztan ez lesz a mentsege? Ti mit gondoltok errol?
2017. dec. 27. 14:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Váláson nem most kell gondolkodnod kérdező.De ez a kijelentése előrevetítheti azt, milyen magyarázatra számíthatsz tőle, ha egyszer esetleg elcsábul majd.Ne legyen így, de nincs garancia arra, hogy nem.

Egyébként én már a házasság előtt elbeszélgettem volna vele erről, és 100%, hogy nem mentem volna hozzá.Ez igen csak erős ellentét lett volna köztünk.A kettős mércét egyetlen férfinek sem tudom tolerálni, akármennyire szeretem.

2017. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak ha egyszer igy gondolja. Legtobb mindenben klappolunk de ezt valamiert akarhogy magyarazom neki nem valtoztat a velemenyen. En eleg feltekeny tipus vagyok tuti nem birnam ki ha megcsalna. Tobbszor mondtam is neki hogy sok mindent kibirok de ugye sose fog megcsalni, az lenne az egyik legrosszabb dolog, inkabb akkor valas. Erre mindig biztosit hogy sose tenne ilyet meg o mar megkomolyodott, itt vannak a gyerekek, mrg a jovonkert dolgozik es gusztustalan ember aki ilyet tesz es o is eliteli. Csak hat igen ezt a kettos mercet nem tudom hova rakni.
2017. dec. 27. 16:13
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen mindkettő, period...
2017. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Valahogy nekem is úgy jön ,mintha a nőnek nagyobb bűn lenne,ez jutott előbb az eszembe, de ha meggondolom ugyan akkora bűn mindkettő részéről.....szerintem az 1-es mond valamit.
2017. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!