Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben az esetben megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A férjem gyakran dolgozik külföldön, ilyenkor van, hogy két hónapig nem is találkozunk. A legjobb barátját "bízta meg" azzal, hogy távolléte alatt vigyázzon rám. Ez annyira jól sikerült neki, hogy az egyik este lefeküdtünk. Nem tudom, mit tehetnék...

Közös, kertes házra gyűjtünk, ezért dolgozik a férjem gyakran Németországban. Rendes, jóra való ember, szeretem, de a távolléte nagyon magányossá tett. Nem akarom neki elmondani, mert félek, hogy megbántanám vele. Mit lehet tenni? Ilyen esetben ez megcsalásnak számít?


2018. jan. 3. 07:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Utolsóval nem értek egyet. Jobb ha egy ilyen "ember" nem lesz többé a barátja.
2018. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20. Ja, igen... És maradjon a “legjobb” pajti a képbe, h a sértett köv. nőjét is megdöntse?! 😂😂😂 Logikus lenne eltitkolni...
2018. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki mindent. Látszódott rajta, hogy nagyon csalódott és szomorú :(. Elég hirtelen haragú, de még csak nem is kiabált, nem is káromkodott, azt hiszem, a fájdalom elnyomta a haragját. Szörnyen érzem magam.

Azt mondta, elhagyja az országot, legfeljebb akkor jön vissza, ha a szüleivel találkozik, engem viszont nem akar többé látni. A cuccai nagy részét elvitte, fogalmam sincs, hol töltötte az éjszakát, mindvégig azt vártam, hátha visszajön, de nem tette :(

2018. jan. 4. 05:58
 24/32 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon becsületes dolog, h elmondtad! Megadod neki a lehetőséget, h eldöntse, h számára mi a legjobb. Ha leüllepedik benne, akkor még az is megeshet, h megbocsájtja! 10000x jobb, h tőled tudja, mint esetleg egy becsípett este a legjobb barátja elszólja magàt, vagy ő vallja be...
2018. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Azt is elmondtad neki, hogy a "legjobb barátjával" csaltad meg?
2018. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%
Lefordulok a szekrol azonnal. Dehogy szamit megcsalasnak, ez a mai vilagban termeszetes. Nem tudtad? Most mar tudod, TE HUTLEN **************
2018. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Már úgy is mindegy, köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!
2018. jan. 4. 19:34
 28/32 anonim ***** válasza:
Annyi az egesz, hogy bebuktatok a probat, az igaz barat es a huseges feleseg. :D
2018. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "ilyen esetben ez megcsalásnak számít?" Mialatt a férjed azon dolgozik, hogy a kettőtök jövőjét biztosítani tudja te lefekszel a legjobb barátjával? Gondolkozz egy kicsit, hogy ha kiderülne, hogy ő sem dolgozni jár ki Németországba neked hogy esne.
2018. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igen, igazatok van, hogy joga tudni milyen barátban bízott meg. Én csak sajnálom az ürgét..


Egyszerre vesztette el a feleségét és a legjobb barátját, miközben a közös célért gürizett külföldön..

Belegondolni is rossz, mit érezhet. ÉS hogy talán az életbe nem fog újra bízni sem barátban, sem a nőkben.


Csak azért írtam, hogy ez még egy rúgás. :(

Láttam én már iyéyet, ott is ygerekkori barátság ment tönkre, a kapcsolatba kezdésről ezután már nem is beszélek. Klel idő kiheverni.


Egyébként azt nem érem, miért bízta meg, hogy "vigyázzon rá". Arra ott vannak a barátnők. EZ nekem érdekes, én biztos nem küldtem volna oda ilyen gyakran fodított esetben barátomat. Nem hibás ettől persze, csak nem értem a szitut sem eleve...


Az "ilyen eset"-et sem értem én sem.

2 hónapot nem bírna ki valaki, mialatt a közös vélést van távol? Könöyrgöm, házasságról beszélünk, még csak nem is az elején voltatotk, hanem terveztetek családot stb.

Mit értesz "ilyen eset alatt?



No de már mindegy. Remélem hamar túl lesznek az érintettek rajta.

2018. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!