Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben az esetben megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A férjem gyakran dolgozik külföldön, ilyenkor van, hogy két hónapig nem is találkozunk. A legjobb barátját "bízta meg" azzal, hogy távolléte alatt vigyázzon rám. Ez annyira jól sikerült neki, hogy az egyik este lefeküdtünk. Nem tudom, mit tehetnék...

Közös, kertes házra gyűjtünk, ezért dolgozik a férjem gyakran Németországban. Rendes, jóra való ember, szeretem, de a távolléte nagyon magányossá tett. Nem akarom neki elmondani, mert félek, hogy megbántanám vele. Mit lehet tenni? Ilyen esetben ez megcsalásnak számít?


2018. jan. 3. 07:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Számomra érthetetlen és megdöbbentő, hogy egy felnőtt nő ilyen kérdést tesz fel, és így áll a dolgokhoz. Ezt tényleg magyarázni kell? Miért ne számítana ez megcsalásnak? Röhej :D Te nem attól félsz, hogy megbántod a párod, hanem nem akarod, hogy kidobjon. Csak saját magadat félted. Elárulom, te nem szereted a férjed, ha szeretnéd, akkor nem ültél volna rá másnak a far*kára. Igen, mindenki hibázik, valóban, de ez nem olyan mértékű hiba, amit el lehetne nézni. Egy szexhez le kell vetkőzni, nem pár másodperc. Bármikor észbe kaphattál volna, hogy elég, te ezt nem csinálod, azonban nem tetted. Inkább hagyd el a férjed és engedd meg neki, hogy olyan nőt találjon, aki tiszteli, szereti, megbecsüli és unalmában nem másnak a fa*sza van a szájában. A férjed a közös jövőtökért dolgozik, erre te unalmadban félrekefélsz. Sajnálom szegény pasit.
2018. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%

9. vagyok:

Mindenki hibázik, senki sem mondta, h nem. Viszont én még párkapcsolatban sem csaltam meg senkit, nem még egy házasságban. Aztán, h nem akarnak az emberek komolyabban elköteleződni a párjuk mellé. Nem is csodálom, hisz manapság már a házasság szent köteléke sem szent. Akkor minek mondtál a párodnak igent az oltár előtt???

Az egész történetben az a legszomorúbb, h míg a párod kikényszerült külföldre menni dolgozni, h NEKED/NEKTEK SZEBB LEGYEN A JÖVŐ, addig te "mert magányos vagy" félrekeféltél a "legjobb" barátjával - üdv neki is - . A párod gondolod nem magányos?! Csak te? Miért gondolod, h ez a kapcsolat csak rólad szól?! Szerintem a párod megérdemli az igazságot, már csak ezért lehetnél tisztelettel felé, h ő döntse el, h veled akarja-e folytatni az életét vagy nélküled? VAGY: Összetöröd az egész lelkét, ha esetleg mástól tudja meg a dolgokat évek múlva... Tudod, az egészben még mindig nem a párod fontosságát látom, hanem mert mostmár fél a segged, h esetleg egyedül maradsz, ami 100% magány jelent. Ha csak a legjobb pajti be nem fogad ;)

A kérdésemre viszont nem válaszoltál: Most már akkor nem vagy magányos? H ennyire megérte félreqúrni?

Emberségből "kitnűnő" vagy. Most az egyszer tedd magad hátrébb és a férjedet helyezd előre, az ő boldogságát. "Megkíméled", mert nem akarod megbántani. Aha. Inkább tovább fogod őt alázni azzal, h évekig még együtt fogtok élni, hazugságban. Döntse el ő, h mi a kíméletes neki. Elfogadnia az igazságot és veled marad, vagy elhagy és egy IGAZ kapcsolatot keres. Legalább most ne legyél önző!

További tippem az unatkozásod ellen, mert szerintem ez unaloműzés volt, mint "magány". Keress egy hobbit, amivel lefoglalod magad: sport, olvasás stb...

Sok sikert az életedben és próbálj meg önismeretet gyakorolni! Rád fér!

2018. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Képzelem közben a "jó barát" milyen jókat nevet, hogy levarrta a legjobb barátja feleségét.

Őszintén, megérte?

2018. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem érte meg, kevésbé magányos pedig nem a szextől lettem. Az csillapította a magányomat, hogy sokszor találkoztam a párom barátjával, ez vezetett a megcsaláshoz.


Egyébként nem értem, miért olyan hihetetlen, hogy a férjemnek ne akarnék még több rosszat, ha már egyszer hibáztam. Nagyon rosszul esne, ha azt mondaná, hogy soha többet nem akar látni, de még rosszabb lenne fájdalmat okozni neki.

Minden esetre igazatok van, megérdemli, hogy tudja. Ma este beszélek vele :(

2018. jan. 3. 14:08
 15/32 anonim ***** válasza:
TISZTELD annyira, h legalább tőled tudja meg és ne mástól. Lehet, h ez picit enyhít a dolgon, h bevallod. Mindenesetre a döntést az ő kezébe add. Hajrá, majd írd le, h mi történt a továbbiakban.
2018. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Végigolvasva mindent- jól döntesz ha elmondod, én csak még jobban megutálnálak ha random valamikor kiderülne. Magányosság ide, vagy oda, hibáztál és vállald el a következményeit.
2018. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, azért ne legyünk már ilyen sablonosak. Mindenki hajtogatja, hogy emberi dolog hibázni. Ha hirtelen megcsókol valaki, nem számítasz rá, akkor az hiba. Ha elfelejtesz valamit venni a boltban, az hiba. Ha hirtelen haragodban rondán beszélsz és megsértesz valakit, az hiba. Soroljam még? A lényeg: az, hogy amíg a férjed kettőtökért dolgozik, addig te félrekefélsz unalmadban, az nem hiba, hanem egy aljas, gerinctelen, önző dolog. Nehogy már egyszerűen ráfogjuk ezt a dolgot arra, hogy hibázunk, mert emberek vagyunk. Ez nem mentség, ugyanis a szexhez nem pár másodperc kell, hanem jóval több idő, mialatt te többször is vissza tudtál volna lépni, többször is nemet tudtál volna mondani. Nem tetted. Hogy miért nem? Mert csak magadra gondoltál, leszartad, hogy van egy párod. Ez nem hiba, hanem önzőség, gerinctelenség.
2018. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Lifeishard ***** válasza:

Kérdező!


Nehéz kérdés, és még akár igazad is LEHETNE abban, hogy nem akarsz még nagyobb fájdalmat okozni, egyedül akarod cipelni a terhet - csak sajnos a legtöbb esetben nem erről van szó, ez csak a kifogás, valójában az emberek azért nem mondják el, mert f0snak a következményektől.

Azt állítod, szereted és bánod: OK, de akkor ne tetézd a hibákat azzal, hogy hagyod hazugságban élni, ne foszd meg attól, hogy olyannal éljen, aki értékeli őt.

2018. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én megértelel, majd írj, hogy mi volt.
2018. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

Utamisten, ha tönkre akarod tenni a férjed életét, és egy nőgyűlölőt csinálni belőle, aki mehet majd utána a szétcseszett lelkével pszichológushoz, akkor mondd csak el neki!


VAn ilyen ismerősöm, egy lány, akinek a legjobb barátnőjével csalta meg a 7 éves kapcsolatában a párja..

Tudod, hogy mennyire hazavágta ez őt?

Évek óta nem tud megbízni a férfiakban. A barátságról már ne is bezséljünk.


Gondolkodj már:

A megcsalás így is önmagában a legfájdalmasabb dolog, hogy te elárultad. De ebben a helyzetben ráadásul a "LEGJOBB BARÁTJA"is elárulta. MAgyarul mindenki, akiben megbízott, akire számíthatott, hátbaszúrta.

Fel tudod ezt fogni?


A legjobb amit tehetsz, ha elmondod a megcsalást: a megcsaló kilétét ne fedd fel.

Komolyan mondom, ha védeni akarod őt.

Sokkal "jobb", amikor egy idegennel történik, nem ismerőssel, pláne nem "baráttal" az ilyen.

A legjobb a párodnak, ha nem tudja meg, kivel csaltad meg őt. Ezt párterapeuta mondta.


Ja és sajnos azt is, hogy ygakoribb az, amikor a megcsalás "baráttal" történik, mint mi azt gondolnánk.

Hányinger.

2018. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!