Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudnátok, hogy úgysem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy úgysem jön rá a párotok, akkor se csalnátok meg? Miért elítélendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Fontos nekem a párom, szeretem és boldog párkapcsolatban élünk. Volt már jónéhány olyan lehetőségem, hogy tudtam hogy soha nem jön rá. Így mindig van mellette szexkapcsolatom vagy rövidebb kalandom. Izgalmasnak érzem, és sokat tapasztaltam már így. Nem érzek bűntudatot,mert a barátomnak ettől nem lesz rosszabb. Valahol persze tudom,hogy nem helyes, de nem tudom átérezni. Szerintem sokkal jobb így,mintha havonta mással járnék,aztán kiégnék. Ha olyan helyzet merülne fel,amikor lebukhatok,abba semmiképp nem megyek bele. És még egyik pasimba se szerettem bele. Ti hogy vagytok ezzel? Vagy baj lenne velem?

21l



2018. jan. 12. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem csaltam meg a párjaimat, mert szerettem őket. Ennyire egyszerű.
2018. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Igen, baj van beléd, méghozzá nem is kicsi.

Fordított esetben is teljesen okénak éreznéd a dolgot? Ha a párod feküdnék le melletted még jó sokakkal?

Szegény srác, nagyon sajnálom.

2018. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Soha. Fenenek se kene a szaraz kenyer ha otthon a belszin var.

:D

Paromnal jobb nincs a vilagon.

2018. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Mert te nyitott kapcsolatra vágysz, ő meg erről nem tud, vagyis becsapod és hazudsz neki. Úgy keress férfit, hogy előre közlöd, hogy nyitott kapcsolatot szeretnél. Hidd el így is bőven lesz jelentkező.


Itt nem a szexen van a hangsúly, hanem azon, hogy van egy látszólagos megállapodás kettőtök között, amit te telibe sz.rsz a háta mögött, ergo kvára nem tiszteled azt, hogy ő esetleg nem erre vágyik.

2018. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Privát áradat indul...


Igazából csak az első 5 szó miatt elítélendő. Mindenki úgy él ahogy élni szeretne, megcsalások is rendre megtörténnek mindkét oldalról, nincs ebben semmi kirívó.

Ám, ha valaki külön azt keresi, hogy hogyan és milyen módon tudná megcsalni a párját és mindig van mellette szexkapcsolata akkor felmerül az a kérdés, hogy minek neki társ, mit akar tőle?

Mert, ha pusztán a szexről is lenne szó, azt mondom jól van. Van valami amit nem kap meg vagy valamilyen extrémebb perverziója amit máshol él ki. Így viszont pont abból csinálsz sportot, hogy folyamatosan csalod, ez tesz boldoggá. Innentől fogva pedig már nem lehet számodra fontos a párod és nem is szereted.


Azért nem szokott ez tetszeni az embereknek mert vagy volt hasonló élményük vagy belegondolnak a másik helyzetébe, hogy milyen lehet nekik.


A magyarázatod első felének tehát így kellene hangzania: "Kapcsolatfüggőként kell, hogy legyen egy állandó férfi mellettem akit kedvelek, de magamat jobban szeretem és a háta mögött akkor és úgy szúrom hátba a tudta nélkül ahol csak tudom amit még külön élvezek is."


Szerinted ez szimpatikus vonás?

2018. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnék róla,akkor engem se zavarna,ha félrelépne. De nyíltan nem akarom tudni vagy megbeszélni,hogy legyen nyitott kapcsolat,mert az már nem szimpatikus nekem. Undorítónak tartom. Így titokban belefér,de nem kell nagy dobra verni szerintem.
2018. jan. 12. 19:07
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Nem csaltam meg a partnereimet...

Igen, baj van veled, nem is kicsi. De hagyjuk, mert úgysem fogod föl.

Viszont a barátoddal szakíts. Legalább ha ilyen ......vagy, neki hagyd meg a lehetőséget arra, hogy egy olyan lányt találjon, aki valóban szereti, tiszteli, becsüli. Ne pazarold az idejét.

2018. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Pszichopata vagy.
2018. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

Bocs...de ez undorító...


LégYszi képet is tölts már fel nehogy összefussak egyszer veled és velem is ezt csináld :D


26

2018. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

Rá fog jönni. Lehet, hogy azt nem fogja megtudni, hogy mekkora ordas rongy vagy, de csak idő kérdése, hogy mikor buksz le. Olyan nem létezik, hogy sose derül ki.

Akkor majd rájössz, hogy mi ezzel a gond.

2018. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!