Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudnátok, hogy úgysem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy úgysem jön rá a párotok, akkor se csalnátok meg? Miért elítélendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Fontos nekem a párom, szeretem és boldog párkapcsolatban élünk. Volt már jónéhány olyan lehetőségem, hogy tudtam hogy soha nem jön rá. Így mindig van mellette szexkapcsolatom vagy rövidebb kalandom. Izgalmasnak érzem, és sokat tapasztaltam már így. Nem érzek bűntudatot,mert a barátomnak ettől nem lesz rosszabb. Valahol persze tudom,hogy nem helyes, de nem tudom átérezni. Szerintem sokkal jobb így,mintha havonta mással járnék,aztán kiégnék. Ha olyan helyzet merülne fel,amikor lebukhatok,abba semmiképp nem megyek bele. És még egyik pasimba se szerettem bele. Ti hogy vagytok ezzel? Vagy baj lenne velem?

21l



2018. jan. 12. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdèsre válaszolok, a véleményem már elég sokan leírták. Nem, soha nem csalnám a páromat akkor sem, ha nem jönne rá. Hogy miért? Mert láttam mi ennek a vége.a jelenlegi párom családjában ez több esetben is előfordult, csak nem nő hanem férfi volt hűtlen. Idővel minden kiderült. Nem csak egy eset volt, több férfi is ezt csinálta a párjával. Tudod mi lett a vége? Három érzelmileg megnyomorított gyerek akik nem tudnak megbízni senkiben, depressziósak, mindenen sírnak 20 feletti férfi is. Az ember aki ezt vállalva a saját családját, a saját húsát és vérét érzelmileg így megnyomorítja és mindezt puszta szórakozásból... Szavakat se találok rá. Ne vállalj gyereket úgy, hogy ezt csinálod a pároddal. Ki fog derülni csak idő kérdése.
2018. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem csalnám meg.
2018. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalnám meg, nem bírnék utána tükörbe nézni, szembe nézni magammal. Szóval énnekem pl a bűntudat miatt tutkó nem érné meg. Meg amúgy most csak azzal az egyemberrel érem be, más nem kell. Nagyon szerelmes vagyok.
2018. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Értem az indokod, másrészt meg nem értem:

"ha nem tudnék róla,akkor engem se zavarna,ha félrelépne. De nyíltan nem akarom tudni vagy megbeszélni,hogy legyen nyitott kapcsolat,mert az már nem szimpatikus nekem. Undorítónak tartom. Így titokban belefér,de nem kell nagy dobra verni "


- Számomra ez nem más, mint tudatosan hazugságban élni.

Ami szintén lelombozó és depissé tenne.

Én akkor már inkább választanám a kötetlen szexkapcsolatokat, párkapcsolat nélkül, amikor snekinek nem tratozom felelősséggel vagy elszámolnivalóval. ÉS legalább hazugságban sem élek.


Na meg aki fontos nekem, annak nem akarok hazudni.

Egy illúzióra építed az életed.


Szerintem menj el pszichológushoz, komolyan mondom nem viccből, mert az efféle szexuális infantilizmus mindig lelki gyökerekre vezethető vissza...

2018. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

# 24-es vagyok


Válaszolva is: Lett volna rá alkalmam, sosem csaltam meg eddig. Nem mondom, hogy soha nem is fogom, de igyekszem tartani magam ehhez, és ha folyamat csalnám, akkor tudnám, hogy valójában nem vagyok így boldog, valószínűleg megalkudok valamivel.


Azért nem számít, hogy a másik nem tudja, mert én tudom, és az én elveim, én önbecsülésem, eddigi hitrendszerem inogna meg saját magamban. Magyarul rosszul érezném magam a bőrömben, hogy ilyenhez folyamodtam, és nem engedném meg másnak sem- sem magamnak-, hogy ilyen helyzetbe kerüljek.


De ez én vagyok, értem, hogy nálad nincs "rosszulérzem magam" érzés.

26N

2018. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tudnék róla, engem sem zavarna"


Persze hogy nem zavar, hisz nem tudsz róla. Egyébként 8-10-es skálán mennyire vagy szellemi fogyatékos?

2018. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Lett volna rá lehetőségem, úgy hogy a párom sem tudta vlna meg. Azért nem tettem meg, mert tisztelem a párom és a lelkiismeretem nem bírná ki.
2018. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!