Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudnátok, hogy úgysem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy úgysem jön rá a párotok, akkor se csalnátok meg? Miért elítélendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Fontos nekem a párom, szeretem és boldog párkapcsolatban élünk. Volt már jónéhány olyan lehetőségem, hogy tudtam hogy soha nem jön rá. Így mindig van mellette szexkapcsolatom vagy rövidebb kalandom. Izgalmasnak érzem, és sokat tapasztaltam már így. Nem érzek bűntudatot,mert a barátomnak ettől nem lesz rosszabb. Valahol persze tudom,hogy nem helyes, de nem tudom átérezni. Szerintem sokkal jobb így,mintha havonta mással járnék,aztán kiégnék. Ha olyan helyzet merülne fel,amikor lebukhatok,abba semmiképp nem megyek bele. És még egyik pasimba se szerettem bele. Ti hogy vagytok ezzel? Vagy baj lenne velem?

21l



2018. jan. 12. 18:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
98%

Sokszor lehetett volna lehetőségem félremenni úgy, hogy soha nem tudta volna meg, de veled ellentétben tisztelem saját magam és a párom is, akit társamul választottam, és akkor még nem is beszéltem arról, hogy szeretem. A hűség kizárólag döntés kérdése, ha én kapcsolatba lépek valakivel, akkor az azt jelenti, hogy meghoztam ezt a döntést és nincs az a vonzódás, amiért feladnám az integritásom.


A magadfajta undorító primitív ösztönlényeket egy szinten tartom a csótányokkal, embernek se neveznélek. Sebaj, fogsz te még sírni. :)

2018. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

Azért kivàncsi lennék rà.holnap este talalkoztok...

1oraval azelött epp egy masik csaj 2 lába között nyalakodott..

ugy ad neked egy hatalmas csokot🤣

tenyleg nem zavarna?

raadasul nem csak csalod hanem hazudsz neki...

lehet tudja milyen vagy😅es az összes baratnödön atment😀

te tudod mit csinalsz

elöbb utobb ugyis lebuksz👍

2018. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Lifeishard ***** válasza:
100%

Ez tényleg komoly kérdés??? Nem akarom elhinni, hogy emberek rendre hátba szúrják azt, akit elvileg szeretnek, és "nem tudják átérezni". Az egésznek olyan provokatív felhangja van...

Kérdező!

Amit csinálsz, rossz (a barátodnak, akit elvileg szeretsz, főképp), de mivel "nem tudod átérezni" (ergo még lelkiismeret-furdalásod sincs), hiába mond neked bárki bármit.

2018. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
3%
Most miert? Ha nem tud rola nem faj neki... Ha mellette szamithat rad, szeretitek egymast, nem artasz neki hanem tamogatod szereted es boldog veled akkor? Neki jo igy csak figyelj, hogy ne tudja meg, akkor osszetorned.
2018. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichopata állat vagy, de minimum szociopata. Nem kívánok rosszat, mert a karmád úgyis le fogja róni a szükséges köröket idővel. Mit tett az a szerencsétlen férfi, hogy egy ilyen embert kapott ki? Undormány vagy, okádok tőled.
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén minek neked kapcsolat? Miért veszed tőle a lehetőséget egy normális kapcsolatra? Életed végéig ezt akarod csinálni? Komoly kapcsolatra teljesen alkalmatlan vagy.
2018. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
38%
Mindenkit elfelednek egyszer...Fiatal vagy mèg. Ha egy 30 as írná, neki válaszolnèk egy velősebbet.
2018. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Buriné ***** válasza:
100%
És megint egy nő.Komolyan mondom.itt gyakorin legtöbb nő csalja a férfit és nem fordítva.Hova fajul ez a világ
2018. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy... és meg fogja tudni előbb vagy utóbb, remélem kidob mint egy rühes macskát.. és mint nö a nönek...

Ha boldog lennél nem lépnél félre állandóan.. és ezt akarod csinálni egész életedben? Csak hogy "ne égj ki"... keress munkahelyet aztán nem lesz ennyi fölös energiád ilyenekre... én csak szegény csóri srácot sajnálom....


És nem szoktam ilyen kommenteket írni, de ezzel már nem tudtam szebben fogalmazni. 22

2018. jan. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem való (még) párkapcsolat.
2018. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!