Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megkéri a pasid a kezedet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a pasid a kezedet, igent mondasz, majd pár hét múlva kiderül, hogy érzelmileg 1 éven át megcsalt egy másik nővel. Hozzámennél ennek ellenére?

Figyelt kérdés
szex nem volt a másik nővel, de lelki-érzelmi kötődés, szóbeli, romantikus vallomások igen.

2018. jan. 13. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban félek az érzelmi megcsalástól, mint a fizikaitól. Voltam ilyen szituban, és tudom, mekkora teher mindenkinek. Nekem a megcsalás messze nem ott kezdődik, hogy hova dugja vagy sem a farkát a pasi.

Valószínűleg nagyon komoly beszélgetések következnének részemről. Miért volt a másik nő, miért lett vége (ha vége lett), és eközben mégis miért gondolta, hogy mégis az én kezemet kéri meg.

Ha kapok olyan válaszokat, amik megnyugtatják a lelkem, nem feltétlen dobbantanék.

Ám - mint bármilyen más megcsalás esetén - ha nem tudnék megbocsátani, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

2018. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Veszett fejsze

Mi lesz kesobb?

2018. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem 22n
2018. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nincs értelme így "nekiindulni" a házasságnak.
2018. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ráadasul én azért abban sem lennék biztos, hogy az egy év "érzelmi megcsalás", szexmentes volt. Szóval, ez azért így nagyon gáz.
2018. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerelmi vallomasok, es nem dgta meg a not?Hat erre nem tennem ra a nyakam...De en biztos, h ultimatumot adnek, h "dobja" a not...vagy kalap-kabat
2018. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!