Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
'párom' és én lassan 7 éve vagyunk együtt jóban, rosszban...főleg rosszban mivel az utóbbi éveink igencsak sz@rul teltek. Na szóval az a sztori, hogy párom(nő28) munkahelyén beleszeretett egy 21 éves kollégájába, de ezt előttem titkolta kb egy évig. Nekem fura volt a viselkedése, mert kóddal lezárta a telóját, vagy ha wc-re ment akkor oda is vitte magával, hirtelen többet túlórázott és jobban kezdett foglalkozni a külsejével, mint alapból. Egyszer csak szakított velem, felmondta az eljegyzést azzal az indokkal, hogy szeretne egyedül lenni. Többször rákérdeztem, hogy van e valakije, de mindig nemleges választ kaptam. Pakolgattam a cuccainkat, találtam egy dobozt amiben mindenféle ajándék volt, kérdeztem tőle, hogy ezt kinek szánod...erre az volt a válasza, hogy egy barátjának lesz a szülinapja és neki akarja elküldeni. Kicsit zavart a dolog, mert ilyet a 7 évünk alatt még nem csinált. Ettől függetlenül továbbra is együtt éltünk és azóta is együtt élünk. Nem nagyon tudtam foglalkozni a dologgal, mivel vettünk közösen egyházat és azt próbáltam rendbe tenni még a tél előtt. Közben megismerkedtem egy lánnyal és elkezdtünk barátkozni, nem lett belőle semmi, csak dumálgattunk. Elolvasta az üzeneteimet és féltékenységi jelenetet rendezett, de nem értettem miért hisz szakított velem. Erre én is belemásztam a közösségi oldalába, hiába volt megannyi kód, informatikus létemre ez nem jelentett akadályt. Kiderült a sejtésem, valójában volt egy srác akibe szerelmes lett. Miután mondtam, hogy rájöttem erre utána mindent bevallott, még azt is, hogy ez miatt szakított velem. Közben a srác felmondott, többet nem válaszolt az üzeneteire. Állítása szerint nem volt köztük semmi, sőt még a srác azt sem tudta, hogy ő szerelmes belé. Leültünk megbeszélni, az elmondása alapján én adtam neki még egy esélyt, már ő is belátta, hogy nem volt szép tőle, hogy titkolózott előttem és szeretné, hogy újra kezdjük. Azóta eltelt kb két hét, tudom nem szép dolog, de párszor megnéztem a közösségi oldalát és minden nap rákeresett a srácra és volt, hogy írt is neki, de a srác még csak meg sem nézi az üzeneteket. Ezt is említettem neki...kérdezte tőle, hogy tudná elfelejteni..mondtam neki, hogy ami rá emlékezteti azt szüntesse meg meg ilyenek. Mondtam neki, hogy most hogy már tudok mindent, nem kell a telójára se kód, de visszakozott. Belekukkantottam abba is és egy csomó képe volt a srácról..olyanok is amiket ő szerkesztett, mivel nem volt közös képük. Belátta, hogy ez már beteges szerelem volt az ő részéről és hagyta, hogy töröljem a képeket a telójáról. Azóta próbáljuk újraéleszteni a kapcsolatunkat, de még hébe-hóba megemlíti a srácot, bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Próbálom higgadtan kezelni a dolgot. Nincs senki akivel ezt megtudnám beszélni,ezért is írtam ide. Köszönöm, aki végigolvasta.

2018. jan. 22. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ember... Az első alkalommal ki kellett volna dobnod örökre.
2018. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után te még adsz esélyt ennek a kapcsolatnak? Miért vagy ekkora madár? Az első kiderült eset után már kidobtam volna.
2018. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A csajt kukázd, te meg szedj fel egy 20 éves pipit.
2018. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem tudom kidobni, mert a fele ház az ő nevén van és egyikünknek sincs hova mennie, mert nincs családunk.
2018. jan. 22. 23:18
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
" lassan 7 éve vagyunk együtt ..... Egyszer csak szakított velem, felmondta az eljegyzést ...." Törvényszerü ha ilyen hosszu a jegyesség, továbblépésre meg semmi remény.
2018. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem akarok tovább lépni, mert még mindig szeretem, csak ez szarul esett. Mindig mindent megbeszéltünk, közösen tervezgettük a jövőnket, ezért is vettünk saját házat és erre meg ez történik. Nagyon remélem, hogy ez csak valamifajta fellángolás volt a részéről és túl tudja tenni magát rajta.
2018. jan. 22. 23:24
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha beleszeretett másba, meg utána kajtatott, amit végül nem is tagad le, szerinted mennyire szerethet tégedet?

Nem akarlak megbántani, de ennek a kapcsolatnak már semmi értelme és semmi esélye. Az a nő már nem szeret tégedet.

És ha már ez előfordult, előfog még egyszer.

Nem úgy működik a szerelem, hogy "szeretlek téged is, de azért beleszerettem másba is", hanem ő már nem fog úgy szeretni, ahogy szeretett.

2018. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen, ez nekem is megfordult a fejemben...de mindenkinek jár egy esély, ha ezt is eljátssza, akkor tudom mit kell tennem.
2018. jan. 22. 23:33
 9/18 A kérdező kommentje:
egy kapcsolat két emberen múlik...be kell látnom, hogy hanyagoltam egy időben, de nem más nő miatt, hanem mert volt egyéb gondom, amiben ő nem tudott segíteni. Munkahelyi balesetek, pereskedés a cégekkel, idegileg ez annyira megviselt/kimerített, hogy nem tudtam annyit foglalkozni vele amennyit általában szoktam. Ha előbb szól, hogy ez a probléma, akkor nem nincs ez az egész.
2018. jan. 22. 23:37
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez kicsit most eszembe juttatta exemet, bár ő csak 18 éves most. Idén lesz 19.

Tudom teljesen már a két sztori, viszont az a csaj nagyon kapcsolat függő. Együtt volt egy sráccal 1 évig, megcsalta, a srác édesanyja mesélte el nekem, hogy végül azért szakítottak. Összejött egy másikkal, akivel kb megint csak ilyen 1-1,5 évig voltak együtt. Véleményem szerint a srác dobta ki, de nem is érdekel annyira.

Most újra össze jött az előtte lévő sráccal.

Az apját ki nem állhatja, úgy hogy kellett egy majom, akihez oda költözhet. Na ez a csaj egy manipulatív kis ribike. Bár a srác állítása szerint jobb a kapcsolatuk mint régen, de szerintem nem szereti igazán a csaj.

Bár ez a saját meglátásom.

Szerintem hülyeség az, hogy ha egyszer szét mentünk, akkor még egyszer tudnánk szeretni ugyan azt az embert.

Én pl őt már képtelen lennék. De szerintem fordítva is igaz.

Bár ami engem meglepett év elején, le voltam nála tiltva 4 évig majdnem. 3 és fél kb.

Feloldott január 2.-án és bejelölt. Nem mondta meg normálisan mit akar, csak áradozott, hogy mennyire szereti a pasiját. Engem meg nem hatott meg, megmondtam neki, hogy nem akarom, hogy az életem része legyen, bármilyen formában is, úgy hogy írtam neki, ugyan azt teszem, amit te annak idején:

Tiltalak a fenébe. Kopj le rólam.

Nem hiszem, hogy vissza akart volna jönni.

2018. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!