Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
'párom' és én lassan 7 éve vagyunk együtt jóban, rosszban...főleg rosszban mivel az utóbbi éveink igencsak sz@rul teltek. Na szóval az a sztori, hogy párom(nő28) munkahelyén beleszeretett egy 21 éves kollégájába, de ezt előttem titkolta kb egy évig. Nekem fura volt a viselkedése, mert kóddal lezárta a telóját, vagy ha wc-re ment akkor oda is vitte magával, hirtelen többet túlórázott és jobban kezdett foglalkozni a külsejével, mint alapból. Egyszer csak szakított velem, felmondta az eljegyzést azzal az indokkal, hogy szeretne egyedül lenni. Többször rákérdeztem, hogy van e valakije, de mindig nemleges választ kaptam. Pakolgattam a cuccainkat, találtam egy dobozt amiben mindenféle ajándék volt, kérdeztem tőle, hogy ezt kinek szánod...erre az volt a válasza, hogy egy barátjának lesz a szülinapja és neki akarja elküldeni. Kicsit zavart a dolog, mert ilyet a 7 évünk alatt még nem csinált. Ettől függetlenül továbbra is együtt éltünk és azóta is együtt élünk. Nem nagyon tudtam foglalkozni a dologgal, mivel vettünk közösen egyházat és azt próbáltam rendbe tenni még a tél előtt. Közben megismerkedtem egy lánnyal és elkezdtünk barátkozni, nem lett belőle semmi, csak dumálgattunk. Elolvasta az üzeneteimet és féltékenységi jelenetet rendezett, de nem értettem miért hisz szakított velem. Erre én is belemásztam a közösségi oldalába, hiába volt megannyi kód, informatikus létemre ez nem jelentett akadályt. Kiderült a sejtésem, valójában volt egy srác akibe szerelmes lett. Miután mondtam, hogy rájöttem erre utána mindent bevallott, még azt is, hogy ez miatt szakított velem. Közben a srác felmondott, többet nem válaszolt az üzeneteire. Állítása szerint nem volt köztük semmi, sőt még a srác azt sem tudta, hogy ő szerelmes belé. Leültünk megbeszélni, az elmondása alapján én adtam neki még egy esélyt, már ő is belátta, hogy nem volt szép tőle, hogy titkolózott előttem és szeretné, hogy újra kezdjük. Azóta eltelt kb két hét, tudom nem szép dolog, de párszor megnéztem a közösségi oldalát és minden nap rákeresett a srácra és volt, hogy írt is neki, de a srác még csak meg sem nézi az üzeneteket. Ezt is említettem neki...kérdezte tőle, hogy tudná elfelejteni..mondtam neki, hogy ami rá emlékezteti azt szüntesse meg meg ilyenek. Mondtam neki, hogy most hogy már tudok mindent, nem kell a telójára se kód, de visszakozott. Belekukkantottam abba is és egy csomó képe volt a srácról..olyanok is amiket ő szerkesztett, mivel nem volt közös képük. Belátta, hogy ez már beteges szerelem volt az ő részéről és hagyta, hogy töröljem a képeket a telójáról. Azóta próbáljuk újraéleszteni a kapcsolatunkat, de még hébe-hóba megemlíti a srácot, bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Próbálom higgadtan kezelni a dolgot. Nincs senki akivel ezt megtudnám beszélni,ezért is írtam ide. Köszönöm, aki végigolvasta.

2018. jan. 22. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem megcsalás, de szerintem az a minimum hogy jól megalázod.

Lehet lepontozni... :)

2018. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem szeretném megalázni, nem ilyen ember vagyok. Egyenlőre megelégszem annyival, hogy próbálja elfelejteni, azért néha-néha ezt ellenőrzöm és egyenlőre tartja magát ahhoz, amit megbeszéltünk. Holnap megyünk sétálni, ezt is régen csináltuk...utána főzünk valamit együtt aztán reménykedek benne, hogy idővel minden vissza tér a régi kerékvágásba.
2018. jan. 22. 23:50
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Probaljatok ujra es titokban mint eddig nezz utana, de ha barmit is tenne rosszat, nehogy visszafogadd a sirankozasaival
2018. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod...nekem erre tuti nem lenne időm és energiám, hogy egy olyan lányért küzdjek, aki nem engem akar, aki nem belém szerelmes...érdekes egy pali vagy te, meg fogod bánni.
2018. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

most nagyon nyers leszek, de ha a barátnődön múlt volna, akkor már rég elhagyott volna és a munkatársával lenne.

a srác lekoppintotta,nem kíváncsi rá.

le merném fogadni,hogy még mindig elhagyna,ha a srác is akarná.

jó,ez most nem jött össze,nem kell a srácnak.

de szerinted nem fog megtörténni ez soha többet? aki egyszer beleszeret másba, és elhagyna miatta, az nem fogja megtenni többször?

ne legyél kérlek ennyire naiv, mert már nekem kellemetlen ismeretlenül is,hogy még te pátyolgatod és türelmes vagy, amikor a srácról beszél.

én a helyedben eladnám a házat. amit kaptok érte megfelelezitek és mindenki megy a dolgára.

ennek a kapcsolatnak semmi jövője nincsen, azért vagytok még együtt,mert a srác lepattintotta és nem tud vele lenni.

borzasztóan sajnállak egyébként, senki nem érdemelné ezt a párjától,akit a legjobban szeret.

de szerintem te is belátod,ha átgondolod,hogy ez nagyon gáz és hogy simán elhagyott volna.

másik tipp,hogyha nem találtok egyből vevőt a házra,akkor adjátok ki és felezzétek a bérleti díjat addig.így külön tudtok költözni.

vagy adjátok ki az egyik szobát. te mondjuk maradsz a házban az albérlővel, a csaj meg megkapja azt,amit az albérlő fizet.így tud magának miből bérelni szobát addig,amíg el nem adjátok a házat és nem feleztek

2018. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne bocsáss meg neki. Én egy megcsalást bocsátottam meg, fél évvel később ugyanúgy felrúgta a kapcsolatot (msot meg knöyörgi megint vissza magát), nekem meg az idegem, az egészségem ment tönkre benne.

Nem szeret téged, egyértelmű! Komolyan ilyen nő mellett akarsz élni, akiről tudod, hogy nem szeret? Nem érdemelnél meg magad mellé valakit, akinek nem kérdés, hogy kivel akar lenni?!


29/N

2018. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nagyon hasonló történetben volt részem. Annyi különbséggel, hogy nálam a forgatókönyv más volt. Idősebb (gyerekkel rendelkező) volt a párom, megismertem egy kolléganőt, akivel nagyon jó kapcsolatom lett. Munkahelyi, talán kicsit baráti is, de mindig tudtam hol a határ (tehát ügyeltem rá, hogy kettesben ne igazán maradjunk, vagy ha mégis, idegenek lássanak - gondolva a vádaskodásokra). Ettől függetlenül féltékeny volt a párom és már elő akarta írni kivel beszélhetek és kivel nem. (nagyon önbizalomhiányos volt és ez a tagadás tiltásba fordult). Ott követtem el a hibát, hogy engedtem és valóban megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot, akivel jóban voltam. Nem jártam edzésre sem, hogy ne legyen újabb táptalaj a veszekedéshez. Egyetlen barátom maradt a végén - rá pedig megjegyzéseket tett: mindent elmondj ám neki, ne hallgasd el a te sarad sem - tehát folytatta a bizalmatlanságot.

Volt egy nagy veszekedés, szakítás, majd megpróbáltuk külön a dolgokat, de nem ment. Letisztáztuk a dolgokat, tiszta lappal kezdtük, randizás, udvarlás, bókolás és törtem magam, hogy újra szép legyen az életünk. Én beleestem még jobban, Ő pedig arra fordította az időt, hogy mindent elvegyen, amit csak lehet (ezt utólag tudtam meg). 10 hónap után szakított azzal az indokkal, hogy nem bízik bennem, szeret, de nem úgy. Azután rendszeresen zaklatott, féltékenykedett kivel randizok. Majd kiderült, hogy már a kapcsolatunk alatt bepasizott. Még itt kiírt kérdésemhez is hozzászólt - csak elfelejtette, hogy infós vagyok és hozzáférek dolgokhoz. Az újrakezdés alatt egy idegen FB adatlapról posztolt magának félreérthetetlen szövegeket a falra, hogy ezzel is engem bántson. Zárolta a telefonját, mondván én is ezt tettem - hiába mondtam, hogy tessék nézze meg, ez a kódom (munkám miatt muszáj zárolnom - magas rangú emberek - politikusok, cégvezetők - számai vannak nálam). Aztán az évfordulós képüknél állt össze a kép: a vidéki sógorához lejárkált, majd összejöttek, velem pedig azután szakított, hogy biztos lett a kapcsolat.

Szóval, ha a kiscsaj fejébe, szívébe befészkelte magát egy gondolat, vagy más pasi, onnantól esélytelen a folytatás. Most még mentheted, MIATTAD, mert SZERETED. Ezt a törést feldolgozni igen, de feledni nem lehet. Ha az egód győz, akkor szakítás lesz a vége. Ha most még a lány meg is ússza, mert odavagy érte, mi a garancia, hogy nem jön más az életébe?! Jelen állapotban ugyanaz a biztos pont vagy az életébe, mint én voltam az exébe, amíg nem lett az új a fix. Véleményem szerint ez a kapcsolat halálra van ítélve és a jóindulatodon múlik, hogy meddig tart, illetve mikor akarsz szenvedni: most vagy x idő múlva? Mert meg fogod és meg is kell gyászolni a kapcsolatot. Ráadásul azt is helyre kell tenned magadba, hogy az igazsághoz csaláson (fb feltörés) keresztül jutottál hozzá, ami szintén nem korrekt dolog. Szóval tedd mérlegre a helyzetet, de biztos lehetsz benne, hogy ennek lőttek... Fel a fejjel!

2018. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, viszont ennek ellenére én adok még egy esélyt a kapcsolatunknak, hisz olyan "nagy" dolgot nem követett el, szerencsére a srác is lekoptatta. Őt nem így ismertem meg, lett volna rá máskor is lehetősége, hisz okos és szép lány, de nem tette. Most megbotlott egy kicsit, de ezt ő is belátta és nagyon sajnálja. Nem zárom ki, hogy velem is megtörténhet ez a jövőben, hisz én emberből vagyok, érzelmekkel. Én is beleszerethettem volna abba a lányba akivel dumálgattam, hisz nagyon egy hullámhosszon voltunk. Kíváncsi leszek a folytatásra, szerintem még helyrehozható ez a kapcsolat. Volt egy időszak amikor hanyagoltam, tudom nem az a megoldás, hogy akkor egyből másba kell meglátni a szerelmet, de egy kapcsolat két emberen múlik. Valamit rosszul csináltam, hogy ez idáig fajult.
2018. jan. 25. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!