Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több, mint 10 éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 10 éve vagyok a párommal, közös jövőt terveztünk, ami idén valóra is válhatott volna. Közös ház, gyerek stb. Elkeseredjek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa lett, kiderült van egy fiatal lány akivel megismerkedett és beleszeretett. Mondtam neki, hogy ha velem akar maradni szakítsa meg vele a kapcsolatot, a lány úgyis elköltözik. Most fog beszélni vele, elmondja neki az érzéseit. Úgy tűnik velem akar maradni. Azt mondja ez a helyes döntés. Az érzelmei csökkentek felém, bízik benne, hogy ha ez elmúlik újra szeretni fog. Szerintetek higgyek neki? Nem volt köztük több, csak beszélgetések, a társaságát szereti, de fülig szerelmes.
2018. jan. 28. 05:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

9/9 Nagyon jól látod.

Kérdező, teljes bizonyossággal, senki nem tudhatja, a párja megcsalta-é. Ez csak bizalom, szeretet, hit kérdése.

Sajna, hasonló dolgok előfordulnak hosszabb kapcsolatban, úgy mint megtetszik más, van fellángolás, stb. Kérdés, a párod tudja mit akar? Veled képzeli el a jövőt, valószínű, ez a fellángolás el fog múlni a másik nő iránt. Ezért tenni is kell, kerülni és nem együtt utazni:)

Nektek kell egymással tisztázni, mit is akartok a jövőben.

2018. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez rosszabb lenne, mint egy megcsalás, hiszen az érzelmei csökkentek irántam. Ergo kikerül a képből ez a lány, mikor jön a következő? Elárulom, amikor terhes vagy nagy hassal, esetleg szülés után. Ez az időszak ugyanis néminemű áldozatot követel meg egy friss apukától, és ugye ő már nem szerelmes beléd annyira....nem jósolok nagy jövőt nektek. Én a helyedben nem szülnék neki.
2018. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltak meg, így nem tudom, hogy reagálnék.

De ha a párom beleszeretne valaki másba, akkor nem maradnánk együtt, nem mennék hozzá, és gyereket sem szülnék neki.

Valaki mást szeret.

Az esze tudja, hogy az a helyes döntés, hogy veled marad. Persze, mert terveitek voltak, amikért együtt küzdöttetek. Téged már megszokott, 10 éve együtt vagytok, ismeritek a másikat, össze vagytok szokva.

De a szíve nem veled akar lenni.

Lehet, hogy ez csak fellángolás neki (nem tudjuk mióta tart), de hazudik neked, ami sok mindent elárul. .

Gondold át. Ilyen embernek szülnél?

Igazából dönthetnél, hogy elhagyod, de ha nem fogod, akkor ő hagy el. Lehet most, lehet pár hónap, lehet egy év, de el fog hagyni. Inkább most zárjátok le, mint egy vagy több gyerekkel. Mert akkor nem csak te mész tönkre, hanem a gyerekek is.

2018. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2018. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, volt proléma,én is hibás vagyok. Őmeg önző módon csak magár gondolt. Nem mondta el, hogy aj van,azt mondta nem tudta. Nehezen fejezi ki az érzelmeit,ezt most tanulja. Egyébként 36-37 évesek vagyunk. Azt mondta beszél vele, és velem marad aztán meglátjuk, hogy erősödnek e az érései irántam. Ha megkérdem ez mennyire valószínű, azt mondja lát rá esélyt. Elvesztette a lelkesedést,nincs meg a tűz. Szerintetek vissza lehet azt még hozni?
2018. jan. 29. 02:50
 16/20 A kérdező kommentje:
Azt mondja még szeret és úgy érzi felelősséggel tartozik felém és ha lesz gyerek már biztosan nem fog elhagyni. Áprilisban jön össze a pénz kb. azt mondja addigra úgyis kiderül.
2018. jan. 29. 03:01
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha hozzábújok erősödnek az érzései. Szerintetek van esély a folytatásra? Mi a tapasztalat? Közös a vagyon meg minden. És szeretem.
2018. jan. 29. 03:07
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem szülnék neki. Erősödnek az érzései? Tényleg? És mikor jön a következő csaj? Érts már meg: fülig szerelmes volt a másik nőbe. Nem félrekúrt hanem mást szeretett. Áh, mindegy, úgyis szülni fogsz neki, aztán meg pár év múlva itt keseregsz hogy már nem szeret. :-(
2018. jan. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de egy biztos, a hatalmas pocak, később pedig a kialvatlanság, fáradtság, szaros pelenka és lebüfizett póló nem fogja visszahozni a tüzet kapcsolatotokba. Ha terhes leszel valószínűleg veled marad, közben pedig beleszeret valaki másba. Ha nem ebbe a lányba akkor majd a következőbe. Sajnálom :(
2018. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gondolom ha maholnap kidobnád a cuccaival együtt akkor pár napon belül kaparná nálad az ajtót hirtelen és rájönne, hogy mégiscsak fontos vagy. Én ugyan egy esélyt sem adnék. Hogy miért? Mert nem törvényszerű, hogy beleszeressen másba. Nem azért nem mondta el, hogy téged védjen, hanem te is tudod, miért... Örülj neki, hogy nincs még gyerek, ez már halott ügy. Ha most meg is oldjátok, jönni fog megint egy tizenéves kiscsaj, de az sincs kizárva, hogy sértettségedben te fogsz találni idővel egy jobbat.
2018. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!