Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit tegyek.10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek.10 év házasság (3 gyerek). és lebukott a férjem egy kolléganőjével. Szánalmas sztori, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis az a legszánalmasabb az egészben, h az ő udvarló sms-ével, mint kiderült 8! hónapja ostromolja. A nőnek végül nem kellett, csak játszott vele, szította a tüzet nála, most, h elolvastam miket írt neki és elküldtem egyenlőre az anyjához, a nőnek sem kell és nekem sír, teper, h fogadjam vissza! De szerelmes! Amiket írt! Minden szava fájt. Remeg a csókjáért. Mindent megtenne érte. Stb. szerintem elhagyott volna magától is minket, ha a nő is akarja, most persze hogy 2 szék közé esett azt mondja, h ő sosem akart elhagyni. Nem hiszek neki. Elegem van. Ez a 2. házasságom, az első férjem a barátnőmmel lépett le. Most minden nap írogat, könyörög, fogadkozik. Nem tudom mit tegyek, de soha sem fogok már hinni neki,8 hónapig titkolta, h ostromol egy nőt a szerelmével. Ti visszafogadnátok?
2017. okt. 26. 22:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Ezért sem fogok férjhez menni :D Dehogy fogadnám vissza, sunyi, hazug dög.

21L

2017. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem szerelem, csak vágy. Azért dumált neki mindent össze, hogy megdughassa.

Mind a 3 gyerek az övé, vagy van a volt férjedtől is?

2017. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
3 gyerek után jól meg kell gondolni. Bár bizalom nélkül egy kapcsolat,nem is kapcsolat. S gondolom ha egyszer félrelépett,akkor a következő alkalmat is megragadja majd,csak óvatosabb lesz,hogy 8 hónap után se gyere rá. Szerintem csak szenvedés lenne az egész. Szerintem keress valakit,aki komoly,addig amíg megteheted. Vannak akik elfogadnak egy nőt gyerekkel is.
2017. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
#2 ja, tehát akkor hazudozott összevissza egy másik nőnek is, és meg is akarta dugni. Máris sokkal szimpatikusabb embernek tűnik, igazad van...(irónia).
2017. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha megtudsz élni a három gyerekkel és maradhatsz a lakásban ahol éltek akkor szerintem válj el. 8 hónap nem 8 nap, nincs ezen mit megbánni.
2017. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudok tanácsot adni, de elmesem a történetem. Anyám és apám 16 évesen hoztak össze. A szülők ragaszkodtak ,hogy válalják a következményeket. Szeretik is egymást de már 28 éve együtt vannak és folyton megcsalják egymást. De én legalább felnőttem szülőkkel. Tahát leginkább a gyerekek miatt kell meggondolni. Van egy testvérem kislány (nekem kicsi lesz örökre de már 20 eves elmúlt!!) ők elfogadják így a dolgokat. Ez nem nyitott kapcsolat kb. 5 évente történt megcsalás aztán veszekedtek és kibékülés, így megy 27 éve! De működik!!!!
2017. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajnos én is úgy látom,h ez már nem fog így helyre jönni!Az első férjemtől van a 2 nagylányom,a 3.a közös.Nem volt eddig csajozógép,mint ahogy írta vki,nagyon sokáig udvarolt nekem is,mire találkozni kezdtem vele,de most oda minden,oda a bizalom ,minden amit együtt átéltünk..már más színben látom az emlékeket is,mert talán nem is ez volt az első eset??Amúgy a ház az enyém 100%-ban,mert amikor mi összejöttünk nekem már megvolt..elvesztett mindenét anyagilag is,nem is értem,h miért nem gondolkozott el ezen is pl???Most persze már át tudja érezni..ezért sem hiszek neki,h a nagy szerelem irántam hozná őt vissza..hanem,h 2 szék közé esett és vissza kellett költöznie az anyukájához,ahonnan elindult 10 évvel ezelőtt..
2017. okt. 26. 23:38
 8/41 anonim ***** válasza:
47%
Beszéljétek meg hogy mi a gond a kapcsolatotokban, és mit lehetne változtatni. Egyvalami biztos gond, hogy hazudozik. Ha nem találtok semmit amin változtatni tudtok, és segíthet, akkor menjetek szét. Hogy a megcsalást te hogy viseled az rajtad múlik, van aki könnyen, van aki képtelen megemészteni.
2017. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék,ha a csajhoz költözhetett volna akkor is így jönne visszafelé??De a csaj megmondta,h hozzá nem mehet..Sztem nem lenne ennyire megveszve,h így meg úgy belehal a hiányomba,és nélkülünk nem akar élni..
2017. okt. 26. 23:41
 10/41 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt az oldalát sem értem,az ő állítása szerint is megvolt mindene,megkapott mindent amit egy férfi megkaphat(szeretet,gondoskodás,közös hobbi,szex..)mi egy boldog kis család voltunk!Vagyis én azt hittem..
2017. okt. 26. 23:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!