Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megcsal a férjem, ezt onnan tudom, hogy belenéztem a telefonjába és találtam dolgokat. Első gyermekünket várjuk.2 és fél éve vagyunk házasok.7 éve ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
Lebuktatni nem buktathatom le, hiszen akkor magamat is lebuktatom, hogy kutattam a személyes dolgai között.

2018. márc. 20. 14:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Hogyan tudtál belenézni a telefonjába?


Egyébként egyetértek az előttem szólókkal.

2018. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
7%

"Lebuktatni nem buktathatom le, hiszen akkor magamat is lebuktatom, hogy kutattam a személyes dolgai között."


És nem érdemelnéd meg? Kétszínű vagy, és ugyanezt kéred számon máson...

2018. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, kivárok míg a szerető benyújtja a számlát és többet akar. Vagy a férjem elém áll és bejelenti, hogy válni akar. Addig is lefoglalom magam a babavárással.
2018. márc. 20. 15:03
 14/27 Izabella220 ***** válasza:
100%
Hát nagyon nehéz lesz leplezni h nem tudsz semmit,én tuti nem bírnám.A babád a legfontosabb a többit az idő elrendezi.
2018. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan dug a homokba a fejed. Biztosan csodás apa lesz, ha a gyereke anyját már terhesen csalja. Egyszerűbb kivárni, amíg kidob gyerekkel együtt, mert kell a hely az új mucinak.
2018. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
93%

Szerintem tényleg ne várj! Szembesítsd a férjedet vele hogy mit találtál. Lehet csak félre értés.

De ha csak vársz tétlenül akkor lehet sose fog eléd állni a férked hogy válni akar... hanem évekig lesz még úgy veled hogy konkrétan hülyének néz és mindig megcsal téged.

2018. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

Nahát kérdező, utolsó kommentedet olvasva azt mondom, megérdemled. Dugd a homokba a fejed és mindenki jól jár.

Talán a másik nőben több rátermettség van, azért kell ő a férjednek.

2018. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem harcolok, ha kell neki, akkor vigye!
2018. márc. 20. 15:20
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ez a szerető fogja benyújtani a számlát, lehet majd csak az ötödik.Azt is kívárod?

Az sem biztos, hogy a férjed valóban válni akar, csak eteti a nőt vele.Inkább csak a változatos punci iránti igényét elégíti ki.Ez neked tűrhető?

2018. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak kétszínű vagy, hanem gyáva is.
2018. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!