Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megcsal a férjem, ezt onnan tudom, hogy belenéztem a telefonjába és találtam dolgokat. Első gyermekünket várjuk.2 és fél éve vagyunk házasok.7 éve ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
Lebuktatni nem buktathatom le, hiszen akkor magamat is lebuktatom, hogy kutattam a személyes dolgai között.

2018. márc. 20. 14:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Cukor vagy kérdező :) Majd magyarázd el a gyerekednek, ha mondjuk 5 év múlva jelenik meg a szerető, hogy hova megy a drága apu. Tisztázd most, jobban jársz.
2018. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjed keresi a szeretőt. Nem véletlen, nem csak a sors sodorja elé.

Valószínű eddig is csalt, csak nem bukott le. Ez után is csalni fog. De nyugi, a xaros gatyáit még pár évig te mosod. Aztán ha a gyerek ovis lesz, te meg öreg és szottyadt, akkor nyugodt lélekkel lecserél egy fiatalabbra. Persze a te hibád lesz, mert nem kap meg otthon mindent.

Sok boldogságot!

2018. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenek után én biztosan nem tudnék nyugodtan ülni babával a hasamban. De te tudod kérdező!
2018. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag azért IS van ennyi válás, mert főleg a telefon buktatja le az embereket...

Nehogy neki álljon már feljebb. aztán megkapod, milyen feleség vagy, hogy fel sem tűnik..És lehet , hogy most is vidám légyotton van..?

egyébként a tárkeresők nagy része napközben ér rá..miért is???Este időben hazaér..Ha az a rengeteg búvóhely mesélni tudna...

2018. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
35%

22-es komment

Ekkora hülyeséget..Miért lenne 5 év múlva szottyadt..Nem tudod talán, de a nő ahogy érik úgy lesz egyre kelendőbb,,,saját tapasztalat...:-)

nyilván van egy határ...De ettől még a kérdező oly messze van...

2018. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Várj ki. Érzelmileg szakadj el tőle és próbálj anyagilag is függetlenedni. Szülés után add be a válókeresetet. Ne törődj senkivel sem, van aki nem tapasztalatból ír. Csak magadra és a gyerekre koncentrálj. Nem kis feladat lesz felnevelni.
2018. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta kérdező?
2019. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!