Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ez mégis megcsalás, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez mégis megcsalás, akkor ez így működhet?

Figyelt kérdés
Kiderült számomra, hogy a feleségem összejár az özvegy szomszédasszonnyal. Átjárnak egymáshoz gyengédségért. Egy otthon felejtett hangrögzítőre bekapcsolt mobil mesélte. Középkorúak vagyunk mindannyian(40 körül), de ez most lényegtelen. Velem továbbra is kedves, gyengéd és az ágyban is igazi vadmacska, mint az elmúlt 15 évben. Mindkettőnknek van saját lakása. Közös gyermek nincs, viszont előző házasságainkból mindkettőnké már a párjukkal pár éve külön. Mivel váltóműszakban dolgozok, ezért a délutános héten a saját lakásomba megyek haza, nem hozzá, hogy el tudjuk kerülni a kölcsönös kialvatlanságot, mivel ő állandó délelőttös. Ilyenkor vannak együtt. Egy szóval sem említette soha, hogy elhagyna, sőt mióta ez van, inkább ragaszkodóbb. Én bármit meg tudok bocsátani neki, akár ezt a helyzetet is, bár nem érzem igazi megcsalásnak. Ha valaki azt javasolná, hogy álljak be harmadiknak, az ne felejtse, hogy egy szerető férj vagyok, nem pedig tenyészmén, tehát nem. Kérdésem, hogy minden szeretete és gyengédsége ellenére megcsalásnak minősül-e amit tesz, és meddig működhet? Én nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, ezért inkább rá sem kérdezek. Tökéletesen összepasszolunk mind az ágyban, mind az életben. Közben látom és érzem hogy boldog, kiegyensúlyozott. Hol a hiba?
2018. ápr. 14. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Számomra ez is megcsalás. De az írásodból egyáltalán nem érzem azt hogy fel lennél háborodva mint ha nem is zavarna ez a dolog. Biztos hogy szereted te a párod? Nem vagy cseppet sem mérges hogy a hátad mögött csal?
2018. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyváltás. Ha nem vagy vele, akkor a hiányt pótolni fogja máshol. El nem tudom képzelni, hogy ne legyek együtt a feleségemmel, ha együtt élek vele.
2018. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Apám, ha ez igaz lenne, nem itt vázolnád a helyzetet ilyen higgadtan. :D
2018. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azta. Hogy lehetnek en is olyan mint te. Ha 1 szazaleknyi higgadsag lenne beloled bennem....mar reg felelossegteljes apa lehetnek. TANITS MESTER!

Amugy ez is megcsalas.

2018. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1/4. Kicsit zavar, de nem vagyok felháborodva, mert nem voltam még ilyen helyzetben, de jobban zavar az őszinteség hiánya, mint a tény, hogy megtörtént.


2/4. Nem fogok munkahelyet váltani, mert a környéken sehol nem keresnék annyit mint ahol most dolgozom. Ez a műszakolás már régóta így megy. Volt Ő is így korábban, most meg én.


3/4. Te mit tennél? Dühöngenél, hátha attól elveszíted? Lapozz tovább...


4/4. Ha biológiailag van szüksége rá, akkor nem nevezhetem megcsalásnak, ha érzelmileg, akkor igen.

2018. ápr. 14. 18:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Természetesen mindennél és mindenkinél jobban szeretem a fiam után. Szerelemben a párom az egyetlen és az első!
2018. ápr. 14. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
#5 Mit tennék? Hát, ha középkorú, házas férfi lennék, akit a szomszéd nővel csal az asszony, tuti nem ide írnám ki a nyomorom. És egy percig nem jutna eszembe az, hogy ez nem megcsalás.
2018. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tisztelt, nőtlen barátom! ( mert nyilván az vagy)


1. Téged valószínű nincs aki megcsaljon.


2. Nem esett szó nyomorról. Ha te ezt a szót használod, akkor talán a te életedben ez jelen van. Sajnállak érte.


3. A megcsalás fogalmán akkor gondolkozz el, ha előbb tartós kapcsolatot vagy képes kialakítani egy másik emberrel! :D

2018. ápr. 14. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a párom azt mondta hogy hogy nővel csalom az nem megcsalás számára. Persze ha érzek is valamit a nő iránt az már más. Én nem éltem ezzel a lehetőséggel mert én azért megcsalásnak gondolom. Meg amúgy is a párommal szeretem csinàlni.
2018. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

#8 Igazad van, tényleg nőtlen vagyok. Nem is érzek késztetést egy nőre, jó nekem a férfi, akivel évtizedes kapcsolatom van.

Ha mégis lenne egy szomszéd özvegy ember, és kiderülne, hogy néha megrakja, nekem az kimerítené a megcsalást.

Részemről téma off, ha neked ez belefér, hajrá!

2018. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!