Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ez mégis megcsalás, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez mégis megcsalás, akkor ez így működhet?

Figyelt kérdés
Kiderült számomra, hogy a feleségem összejár az özvegy szomszédasszonnyal. Átjárnak egymáshoz gyengédségért. Egy otthon felejtett hangrögzítőre bekapcsolt mobil mesélte. Középkorúak vagyunk mindannyian(40 körül), de ez most lényegtelen. Velem továbbra is kedves, gyengéd és az ágyban is igazi vadmacska, mint az elmúlt 15 évben. Mindkettőnknek van saját lakása. Közös gyermek nincs, viszont előző házasságainkból mindkettőnké már a párjukkal pár éve külön. Mivel váltóműszakban dolgozok, ezért a délutános héten a saját lakásomba megyek haza, nem hozzá, hogy el tudjuk kerülni a kölcsönös kialvatlanságot, mivel ő állandó délelőttös. Ilyenkor vannak együtt. Egy szóval sem említette soha, hogy elhagyna, sőt mióta ez van, inkább ragaszkodóbb. Én bármit meg tudok bocsátani neki, akár ezt a helyzetet is, bár nem érzem igazi megcsalásnak. Ha valaki azt javasolná, hogy álljak be harmadiknak, az ne felejtse, hogy egy szerető férj vagyok, nem pedig tenyészmén, tehát nem. Kérdésem, hogy minden szeretete és gyengédsége ellenére megcsalásnak minősül-e amit tesz, és meddig működhet? Én nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, ezért inkább rá sem kérdezek. Tökéletesen összepasszolunk mind az ágyban, mind az életben. Közben látom és érzem hogy boldog, kiegyensúlyozott. Hol a hiba?
2018. ápr. 14. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha-ha


szerintem ez sokkal durvább, mintha egy másik férfival csalna.


de a te hímlelked azért ilyen megbocsájtó, mert az özvegy szomszédasszonyba nem egy másik hím riválist látsz.


pedig ez az özvegyasszony felszarvazott téged, apukám.


a kedves nejed meg vagy keményen biszex, vagy leszbikus, aki éppen azért ugrott bele egy házasságba, hogy elrejtse a valódi nemi orientációját.


szexuális aktusokat folytat titokban, a hátad mögött egy harmadik személlyel.


ezt nevezzük megcsalásnak, jó reggelt!

2018. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ha biológiailag van szüksége rá, akkor nem nevezhetem megcsalásnak, ha érzelmileg, akkor igen."


na, itt tévedsz!


ugyanis két nő között SOHA nem csak fizikai intimitás van, és nemcsak a biológiai drive-ok hajtják őket.


beszélgess leszbikusokkal, az emociók, érzelmek, lelki összhang számukra sokkal fontosabb, mint hiszed.


te pasiaggyal gondolkozol, és azt feltételezed, hogy ez a nyers szexről szól, amiben érzelmek nem játszanak, de ellenkezőleg!


sokkal több gyengédség, mélyebb érzelmek vannak sokszor még a heteró pároknál sincs annyi.


szóval biztos lehetsz benne, hogy a nejed nemcsak baszni jár át, hanem érzelmileg is kötődik a nőhöz.

2018. ápr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bence_ ***** válasza:

Az a megcsalás amikor a bizalmad másnál gelyezed el.

Szerintem beszélj vele, hogy tudsz róla.

Aztán eldőntitek mi legyen.

2018. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!