Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet jobb vagy még jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobb vagy még jó egy házasság megcsalás után?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
En nem maradnék azzal aki megcsalt! Ideig óráig működhet, az egyik válaszoló jól megírta, a bűntudat, az egó, a megszokás, az egyedullettol való félelem miatt lehet jo egy darabig, de a bizalom elvesz, az örök gyanakvás megmarad, legalábbis nálam ez lenne, és a környezetemben is ezt tapasztaltam. Sőt közhely, de megtette mégegyszer...
2018. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ququcs ***** válasza:
Hááát, nyelned kel egy nagyot, hogy tovább menjen símán a dolog. Nehéz felejteni.
2018. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ququcs ***** válasza:
Bocs javítok " kell"...elírtam.
2018. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Papp Péter válasza:

Felejtsd el !!!!!


Én 8 éves és 4 éves kisláyom miatt gondoltam "belefér" Kibekkeltem még 5 évet. Most elválltam anyagilag nulla lettem. Azt mondják a válóperes jogászok az utcán a hajléktalanok nagy része az elált férfiakból tevődik össze. (Dr. Landes Judit) Ez így lehet, hogy nem igaz, de én most albérletben lakom a 240 m2 házamból ennyi maradt..... Közben a munkám sincs már meg, bedarált a Városligeti megalomániás építkezési horda...


A nő egy másik pasival (nem az akivel megcsalt)


Ne húzd az időt, én ma teljesen renben lennék ha akkor 5 éve elvállok. Laknék saját lakásban és az egzisztenciám is rendben lehetne, mert nem vonta volna el a figyelme a váltás időszakában a vállás.


FUS


ROHANJ


HÁTRA SE NÉZZ!!!!!!!!


Legyen bárki a következik, de csalárd soha se!!!!


Bizonyára nehezn, de kijössz belőle....

2018. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri a megcsalás és intelligens emberekről beszélünk akik meg akarják oldani, működik a dolog. Ha csak veszekednek mint a buta emberek, akkor kuka az egész
2018. ápr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Lehet jobb vagy még jó egy házasság megcsalás után?"

Hát ha nem derül ki akkor lehet még jó. Persze ez a két féltől függ, mert ismertem olyanokat akik mindketten megcsalták a másikat, és együtt maradtak persze ott volt gyerek. Viszont ismertem olyanokat is akiknél egy megcsalás borított mindent, és elváltak örökre.

Viszont azt szokták mondani (amiben van egy kis igazság), hogy aki egyszer félrelép az utána is félrelép.

2018. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én házasságomban is előfordult,ilyen eset.És együtt maradtunk,de a szálka azért ott volt.Majd rá 11 évre végleg vége lett.Bár ez sem miattam,hanem egy Német milliárdos aki 21 évvel öregebb mint én,Az tett be a házasságnak.Megjegyezném,azért mindennek oka van,és az ember néha vehetné a fáradtságot,hogy magába néz.mert nem mindig a másik miatt van a megcsalás.És az igazi baj az ha az a megtörtént est az szerelem miatt történt e.Mert ha valaki szerelmes,akkor nem csak a lelke,hanem a teste is foglalt.A többi csak illúzió.
2018. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!