Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért sunnyogtok férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sunnyogtok férfiak?

Figyelt kérdés

ha valami nem okés otthon a nőtökkel, nem kaptok meg tőle valamit (szex, érzelmek, bármi), miért nem beszélitek meg vele, miért kezdtek titokban más nőkkel flörtölni, kavarni?


és mi az (A SZEXEN KÍVÜL), amit megkaptok más nőtől, de a párotoktól nem?



2018. ápr. 15. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a kérdést felteheted úgy is, hogy a nők miért csinálják ugyanezt? Gondolom nőként azt meg tudod válaszolni.


Ha nem, akkor miért gondolod, hogy mi férfiak meg tudjuk, hogy egy másik férfi miért csinálja



(btw, ezt nem a férfiak vagy a nők csinálják, hanem az emberek úgy általában, van aki sunnyogós van aki nem)

2018. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Odafigyelés. Az ilyen nők tudod mit meg nem tesznek, hogy elvegyenek a jelenlegitől ? Körös-körül ugrálnak.
2018. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azoktól várok csak választ, akik félrementek a párjuk mellett
2018. ápr. 15. 09:35
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Én egy olyan nő vagyok, akinek a párja szintén sunnyogott.

és tudod mi a vicc?


Sokáig nem realizáltam, hogy bármi gond lenne, hogy ne kapna meg tőlem valamit.


Figyeltem a kinézetemre, szexuálisan elérhető voltam, vittem a háztartást, lelkét ápolgattam.


És mégis kavart másik nővel hónapokon keresztül, és semmit nem észleltem belőle.


Tehát, hogy miért sunnyognak egyesek, az engem is érdekelne.

2018. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

-nem szopott le

-az első néhány hónapban ki kellett mennem a szobából ha átöltözött, nehogy meztelenül lássam

-szex csak sötétben, nappal lehúzott redőnnyel, éjjel fényforrás nélkül

-puncinyalás után nem csókolózhattunk


Közben meg testre és arcra is tényleg szép lány volt. Ja és ezeket a dolgokat felhoztam neki hogy problémák, nem normálisak, nem jó tőlük a szex, azt mondta nem változtat rajtuk. Fél év alatt nem is változtatott.

2018. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

6-os.


és megcsaltad? vagy összesen fél évig voltatok együtt?

2018. ápr. 15. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
#6os típusú pasik kíméljenek. .....
2018. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

6:

Igen, úgy 4-5 hónap után. Ráadásul pont egy olyan lánnyal, akivel esküszöm a legjobb volt a szex az életemben mai napig. De aztán rájöttem hogy nem tisztességes és inkább szakítottam. Ez volt az egyetlen megcsalásom egész életemben. Nem magamat akarom mosdatni, mert én tettem amit tettem, de ő hozta ki belőlem egyértelműen azokkal, amiket felsoroltam. Nem is valami kis szűzlány volt, hanem előttem életében volt már 3-4 barátja akkorra.

2018. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elhizott es folyton minden irritalta (foleg a meloja) amit rajtam toltott ki, igyhat megcsaltam, zero lelkifurdalas. Azota lefogyott olyanra mint amikor megismertem. Azert nem hagytam el mert szeretem, a szex csak szex.
2018. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor annak aki kíváncsi :

Egész egyszerűen vannak olyan férfiak akik minden nőt le akarnak varrni! Ennyi, nem kell túlgondolni hogy mit nem adtok meg nekik stb...mikor tudod hogy minden tőled telhetőt megtettél. Ők egyszerűen ilyenek, ne magatokban keressétek a hibát.

Persze oké van olyan is ahol el van hanyagolva, meg rossz a kapcsolat de ez a ritkább.



Megbeszélni? Mit? Azt hogy nem kívánod már a párod megbeszélhetitek de attól még nem fogod kívánni. Egyébként is sokszor próbálkoznak azért hogy helyrehozzák a dolgot, de látszik az itteni kérdésekből is sokszor hogy a nők sem azon törik a fejüket hogy miként lehetne ismét harmonikus a kapcsolat. Hanem egész egyszerűen ráfogják hogy hát ott a gyerek meg a háztartás, és nincs idejük, kimerültek. Csak azzal nincsenek tisztában hogy ez hova vezet, de persze a gyerek meg a házasság az kell mert attól lesztek boldogok! (a gyakorlatban meg mégsem...) Aztán sokan nem is szándékosan keverednek viszonyba, csak egy példa : a kolléganő kedvessége jól esik neki mert otthon az asszony egy sárkány, és kialakul szépen lassan egy vonzódás, amiből lehet később lesz valami! De sokan nem úgy indulnak neki hogy na én most meg akarom csalni a férjem / feleségem mert nekem az kell.

Én nem vagyok olyan aki megcsalja a másikat, elveim miatt.

Engem csaltak már meg, tanultam belőle, ott sem feltétlenül csak a megcsaló fél volt a hibás, nem kedveskedtem, nem éreztettem annyira mint kellett volna hogy nőnek érezze magát. Van akinek kell hogy érezze, van akinek elég ha csak megöleled és tudja érzi, van akinek szavakkal kell mondani, van akinek ajándékokkal kedveskedni...

Na de mégegyszer, vannak olyan férfiak de nők is, akik bármit teszel akkor is félre fognak menni mert kell nekik az izgalom, a hódítás.

F35

2018. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!