Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért sunnyogtok férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sunnyogtok férfiak?

Figyelt kérdés

ha valami nem okés otthon a nőtökkel, nem kaptok meg tőle valamit (szex, érzelmek, bármi), miért nem beszélitek meg vele, miért kezdtek titokban más nőkkel flörtölni, kavarni?


és mi az (A SZEXEN KÍVÜL), amit megkaptok más nőtől, de a párotoktól nem?



2018. ápr. 15. 09:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy 18 évvel fiatalabb, bombázó alkatú lány rámstratolt. Nem hagytam ki, hajtott a kíváncsiság, az ösztön, és a soha többet vissza nem térő lehetőség. Azt hittem egyszeri lesz, de már fél éve tart.

Otthon a szexben mindent megkapok. Mondjuk vannak problémák amiről ő nem hajlandó beszélni sem, nem hogy tenni érte. Ha valami baja van akkor nekem kell kitalálni mi az, mert nem hajlandó elmondani, ha nem találom ki akkor nem szeretem és hülye vagyok. Szóval nem százas a kapcsolatunk.

2018. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!