Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem, hogy megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy megcsalta velem a barátnőjét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam arról, hogy van valakije, mert azt állította, hogy velem akar lenni, nincs senkije, és ez már régóta így van. Emellett meg szeret, imád, akar, találkozzunk, hiányzom.. stb.


Most hogy számomra világossá vált, hogy mi történt, nem tudom mit tegyek. Szívem szerint elmondanám a nőnek, mert mikor engem csaltak meg, szerettem volna tudni róla és nem szeretnék olyan gerinctelen lenni, mint a párja. Engem ez nagyon frusztrál.

Szerintetek beszéljek vele? Ha igen, még azelőtt meghallgassam a barátját, elmondjam neki, mit tervezek tenni? Vagy ne adjam meg neki a lehetőséget arra, hogy más megvilágításba helyezve a dolgot, addig keverje a szálakat, mígnem én jövök ki hülyén a helyzetből?

Légyszi segítsetek, ez nagy dilemma számomra.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 24. 05:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ne avatkozz bele, ez az ő dolguk!


A pasit pedig sürgősen meneszteni!

2018. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a csajnak az egészet. Elküldeném a beszélgetéseket is, és elmondanám, hogy sajnálom de nekem azt mondta, hogy egyedülálló.
2018. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám, ott vannak a beszélgetések bizonyítékként.

Egyszer kerültem ilyen helyzetbe, megmondtam, a másik fél volt olyan intelligens, hogy felfogja és meg is köszönte.


29n

2018. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

11. "Szerintem ne avatkozz bele, ez az ő dolguk!"


hogy mondhatsz ekkora baromságot???



a kérdező dolga IS, hiszen átverte, megvezette a pasi, ez nem a másik 2 ember dolga, hanem a hármójuké, főleg a kérdezőé.


természetesen beszélj a nőjével, és a pasit NEHOGY BEAVASD.


ne légy butus, ezzel eséyt adnál neki, h. megakadályozza, hogy tiszta vizet önt a pohárba.


minden bizonyítékot (sms, mail, cset, fotók), szedjél össze, és vagy face to face, vagy mailben küldd el a nőjének.

2018. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, szóltam a megcsalt félnek. Hát, minden voltam, csak kedves meg aranyos nem az ő szemében. De ha megint ilyen helyzetbe kerülnék, akkor is megtenném újra.

Biztos, hogy nem tartanám meg egy ilyen féreg titkát. Az meg, hogy a másik fél mit kezd vele, ő dolga. De legalább az esélyt megadnám neki, hogy ne kelljen átverve élnie még ki tudja meddig. Ha ezzel nem él, azt már csak magának köszönheti.

2018. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos, hogy nem tartanám meg egy ilyen féreg titkát."


Szinte szóról-szóra ezt mondtam én is, amikor borítottam a bilit.


Én tudtam, hogyvan párja, viszont nekem azt adta be, hogy szakítani készül, elhittem.


Mikor szembesültem az ellenkezőjével, megkerestem a nőt.


a mai fejemmel azt sajnálom csak, hogy túl óvatos voltam, tekintetel a nőre, és nem mondtam el annak a férgnek minden szar húzását.


Persze az lett, hogy én voltam utána a hülye pitsa, és a nő engem hibáztatott, a gerinctelen csávóját védte.


Megérdemelték egymást.


Ha újra megtehetném, újra borítanáma bilit, de sokkal vagányabb, bátrabb lennék.

2018. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bence_ ***** válasza:
96%

Pasit dobd.

De te még gondolkodsz a pasin?

Nőnek nyugodtan írj aztán majd eldönti mit kezd vele.

2018. máj. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Azóta mi történt?Mik a fejlemények?
2018. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szóval van egy fiù Baratom aki csalja a terhes baratnőjet de regebbi làny baratnőjevel akivel ismerik egymast 3 eve most szült meg nem reg a baratnője ő addig meg korhazba volt a lany a kicsivel hivott magahoz mas lanyt ,es elotte meg voltak hazi buliba ott egyutt aludtak nem fekudtek le egymassal csak par dolog volt,Neha irkalnak volt peđa hogy talalkozanak,De ilyenkor a fiu mit gondol ott hagyja a lanyt a babaval va
2022. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Aki meg csalta a baratnőjet terhesseg alatt utana is fogja vagy akivel csalja az fele vannak erzelmei?
2022. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!