Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásra van megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra van megoldás?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, vagy ismertek olyan párt, akiknek sikerűlt túllépni egy megcsaláson, és rendbejött az életük? Aki esetleg tud segíteni ebben, írjon.
2018. máj. 30. 07:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Tünet, hát persze.

Megkérdeztem, hogy mi velem a baj, hol hibáztam. Azt mondta, hogy sehol, egyszerűen új volt és izgalmas.

Erre hogy találsz megoldást? Plasztikáztatsz két èvente? Kiépítesz több személyiséget?

2018. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

No igen sajnos van az mikor nem feltétlen vannak orbitális problémák házasságon belül, mégis félremegy az egyik fél. Csak mert a másik az új, izgalmas, fiatalabb, kívánatosabb. Szerintem ilyen esetben van az, hogy a probléma később ugyanúgy felüti a fejét, ha a pár együtt maradt.

Kinél előbb, kinél később.


Az olyan házasságokra ahol már nagy volt a gebasz vagy ahogy előttem leírták az egyik fél elhanyagolta magát, valóban sokszor építőjelleggel hat egy ilyen kis félre menetel. Mondjuk a megoldás akkor sem ez lett volna, de azt gondolom ha tényleg hibás a másik fél is ebben, akkor helyreállítható, jobbá tehető egy házasság.

Egyébkènt meg nem hiszem, az csak a látszat. Sajnos.

2018. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

utolso,en is ezt akartam irni!!!

20-30 ev utan nehez ujat mutatni,nehez izgalmas lenni

Es erre tenyleg nem tudom mit lehet kitalalni...

Amugy meg ha valami nem jo,meg kene beszelni...

Nem szeretöt tartani

Ismerek olyat akik ugyanogy mint itt sokan

Elköltöztek szeretöhöz...

Ök is visszamentek.

Mert a szeretö sem izgalmas mar,a szeretö is unalmassa valik.

Vagy epp együtt elve a szeretö nem olyan mint hitték.

Ha engem elhagyna a ferjem egy masik nöert,soha de soha nem fogadnam vissza!

Es azert mert ne azert szeressen mert jobb vagyok mint a szeretöje

vagy velem nyugodtabb,boldogabb elete volt.

Ha neki nem volt eleg az amit adtam,es keresett maganak vigaszt majd is elhagy miatta akkor kesöbb se legyek jo.

Nem azert mennek vissza sokan mert rajöttek h a parjukat szeretik

egyszerüen csak azert mert a masik eletük nem volt olyan jo mint amire szamitottak!

Es hiaba tagadjak sokan ez igy van!!

Lehet lepontozni!

2018. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Bence_ ***** válasza:

Megcsalás a rossz kapcsolat tünete.

Te tegyél abba munkát, hogy csillogj a másik meg forgasson úgy a fény felé, hogy csillogj.

Egy nagy pofon volt az egész de így legalább végre felemeltem a fejem és oda figyelek magamra. Megérzéseim végig jók voltak.

Bizalom helyre tud állni, bízom magamban, hogy jól érzem magam a másikkal.

Rendbe lehet hozni, pont úgy ahogy rossz lett. Ehhez két ember kel, két olyan ember aki tesz a kapcsolatért, befelé vizsgálódik először és vállalja a felelősséget.

2018. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ahogy a 14-es írta.Évtizedekig tartó jó kapcsolatért keményen megkell dolgozni.Manapság már csak a sok munka van,ott dolgozunk,otthon meg ellaposodnak a dolgok.Egy virág is elhervad,ha nem locsolják.Ha meg a párod jelleme lett ilyen,hogy most hirtelen az ujdonság kell kitudja meddig,na az bukta szerintem
2018. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#7-8as valaszolo, a valas nem mindig a jo megoldas megcsalas eseten sem, mert ott a kockazat hogy lehet elveszitittek egymast orokre pedig egy kis ido befektetesevel, nem keves energiaval helyre lehetne hozzni.

A megbocsajtashoz borzaszto nagy ero kell es szeretet, de megeri.

A lepontozas pedig nem szamit, nem azert irtam le a mi tapasztalatunkat hogy ilyesmi erdekeljen hanem azert hogy lehet segitseg egyesek szamara. Nem utolso sorban mindenkinek joga van a velemenyehez annak is aki lepontoza a valaszom.


4es voltam

2018. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Rendbejöttek de külön külön.
2018. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
aki itt azt irta hogy helyre kell hozni a kapcsolatot megcsalas utan annak 1 kerdes: miert bizol benne hogy ha at tudott verni ilyen sokaig akkor utana tobbet nem fog?Hogy birsz ugy elni hogy pl.folytatja a szeretovel de most ovatosabb?
2018. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem a rossz kapcsolat tünete, hanem a gerinctelenségé. Ha rossz a kapcsolat, akkor meg kell beszélni és ha nem megy, akkor be kell fejezni. A megcsalás a jellemtelen gyenge emberek élvhajhász eszköze.
2018. jún. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudtam túllépni rajta. Nem tudtam bízni benne.
2018. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!