Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan hozzam fel neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki a nyitott házasságot? Férfiak, ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A férjem egy nagyon odaadó és rendes férfi. Ugyanazok a hobbiank, ugyanaz a baráti körünk, a mindennapi életünk szinte tökéletes. Számíthatunk egymásra, ha baj van, ezt többször bebizonyítottuk már egymásnak. Régen nagyon szerettem vele szexelni, de ellaposodott. Sok mindent kipróbáltam, de a kezdeti lángot nem tudom visszahozni, csak néha kívánom meg. Nem vagyunk ösztönylények, de a szex igenis fontos. Le lehet így is élni egy életet, de nem érdemes. Sokkal mélyebb annál a kapcsolatunk, minthogy azt higgyem ha mással is lefekszünk néha, akkor nem szeretjük egymást. Se munkanélküliség, családi problémák, komolynak hitt betegség eddig nem választott szét minket. Én nem lennék féltékeny, ha más nőkkel is lefeküdne. Nekem se jelentene semmi érzelmi szálat a szex. Szeretném ezt megbeszélni a férjemmel, de kicsit tartok attól, hogy meginoghat bennem a bizalma.
2018. jún. 27. 10:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
46%

"Én nem lennék féltékeny, ha más nőkkel is lefeküdne. "


Mondod ezt most, amíg nem veszélyeztet ez a helyzet. Ha holnap a férjed előállna ugyanezzel az ötlettel, már tennéd fel a következő kérdést, hogy " mit képzel magáról a férjem, elváljak?"


Nagyon szép handabandával írod körbe az egyszerű farokhiányodat. Ez olyan nőcis dolog. A férjed nagy eséllyel egy béta,ami önmagában nem elítélendő dolog, csak neked ami egyszer jó volt, az most már unalmas (minden szép és jó, de mégsem..). Ez nem a férfi hibája, hanem azé a nőé, aki a pillanatnyi biztonságérzetet választja, miközben legbelül nem is erre vágyik. Valószínűleg te is csak egy vagy a sok nő közül, akik választottak maguknak egy "rendes" pasit, hogy biztonságban,nyeregben érezhessék magukat, majd amikor már unalmas nekik, hogy mindent megtesznek értük, akkor legyártanak egy ideológiát,egy önfelmentés, hogy ezért lapos a kapcsolat, meg azért és így aztán jogosan kufircolnak majd félre egy olyannal, aki mondjuk nem ad meg mindent, de épp ez benne a vonzó..


"Szeretném ezt megbeszélni a férjemmel, de kicsit tartok attól, hogy meginoghat bennem a bizalma."


Te is tudod, hogy nem fogod ezt megbeszélni vele...inkább szép csendben a háta mögött félremész, ahogy az esetek 99,99 százalékában szokás.

2018. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó tökéletesen leírta, amit én nyersen.

csak ő nem írta oda azt amit én, de emlékeztetlek:

ribi vagy

2018. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
45%
Uraim, ha fordított felállásban lenne feltéve a kérdés, tehát egy férfi kérdezné ugyanezt, őt is ugyanígy elítélnétek?
2018. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
60%

Faxa.. Gondolatrendőrség + erkölcscsőszök. Grat a szellemi színvonalhoz... Álszent, baxatlan banda.


Na figyu, szerintem csináld azt, hjogy először is megbeszéled a pároddal, hogy "lapos" a szexuális életetek. Ezután vesd fel neki, hogy csináljatok KÖZÖS programokat, swinger klubbok vagy swinger partik.


Ha ez bejön neki, és nincs gondja azzal, ha te is mással vagy, akkor és csak is akkor lehet továbblépni egy olyan nyitott kapcsolatba, ahol már nem egymás előtt, egymás "látóterében" szexeltek másokkal.


És ami még baromi fontos: mindketten mindig tudjatok mindenről, és ha az egyikőtök egy kicsit is elbizonytalanodik, azonnal le kell állni.

2018. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
65%

ma 11:19


Amit leírtál az papíron nagyon szépen működik, csak a valóságban nem látni nagyon ilyet. Tipikus együgyű tanácsok, szépen hangzanak, de a gyakorlatban nem tudják kivitelezni a felek,magyarán annyit ér, mint halottnak a csók. Egyetlen bölcs tanács létezik: mondd meg a férjednek, hogy nem tudsz hűséges maradni a jövőben és bontsd fel a házasságot, így megmarad a gerincet és a férjedtől sem veszel el még éveket az életéből....

2018. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy nyűglődő , szenvedős kapcsolat. Nektek nem nyitott házasság kell. Nektek el kéne válni.


Miért vagy vele még egyáltalán? A papír miatt? A megszokás? A kényelem? Vagy túl sok macera a válás és ahhoz már lusta vagy? Vagy ráfogod a gyerekekre? Vagy közös ház, nincs hova menni? Nincs elég pénzed? Nincs munkád?

2018. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
40%

#15-ös:


Igen, nincs ilyen. 7 éve így élünk a feleségemmel. Tényleg nincs. Oh wait...


(Remélem gyorsan valaki reagál majd, hogy biztos nem is szeretjük egymást, csak a gyerek/pénz/lakás miatt vagyunk együtt, meg milyen perverz beteg állatok vagyunk hogy fűvel-fával meg legyet is röptében napi 30 órában... Bezzeg a Tisztes, Becsületes, "Gerinces" Ők... Mert máshogy nem is lehet élni, mint ahogy Ők élnek és punk-tum... Eh, agyhalottak...)

2018. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
65%

11:31


Jaja, mindjárt gondoltam, hogy te bezzeg a kivétel vagy...:D Ha már nincsenek érvek, akkor jön a tipikus kamu duma, hogy "márpedig mi így élünk".


De tegyük fel még ha így is lenne, akkor is te vagy az agyhalott, mert olyat feltételezel egy béta férfiról (rendes,odaadó blabla..), hogy az addigi hűséges és odaadó életszemléletét hirtelen feldobja és swingerpartikba , nyitott kapcsolatba vágja a fejszéjét,elnézve, hogy a felesége is akármikor,akárki farkán pöröghet...igen, ez annyira életszerű és logikus, hogy reális opciónak tartod...és még te nevezel másokat ostobának:D

2018. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
18%
A köpködők még nem válaszoltak arra, hogy akkor is így ekéznék a kérdezőt, ha férfiként tette volna fel a kérdést?
2018. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
45%

11:47


Igen.

2018. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!