Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan hozzam fel neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki a nyitott házasságot? Férfiak, ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A férjem egy nagyon odaadó és rendes férfi. Ugyanazok a hobbiank, ugyanaz a baráti körünk, a mindennapi életünk szinte tökéletes. Számíthatunk egymásra, ha baj van, ezt többször bebizonyítottuk már egymásnak. Régen nagyon szerettem vele szexelni, de ellaposodott. Sok mindent kipróbáltam, de a kezdeti lángot nem tudom visszahozni, csak néha kívánom meg. Nem vagyunk ösztönylények, de a szex igenis fontos. Le lehet így is élni egy életet, de nem érdemes. Sokkal mélyebb annál a kapcsolatunk, minthogy azt higgyem ha mással is lefekszünk néha, akkor nem szeretjük egymást. Se munkanélküliség, családi problémák, komolynak hitt betegség eddig nem választott szét minket. Én nem lennék féltékeny, ha más nőkkel is lefeküdne. Nekem se jelentene semmi érzelmi szálat a szex. Szeretném ezt megbeszélni a férjemmel, de kicsit tartok attól, hogy meginoghat bennem a bizalma.
2018. jún. 27. 10:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
62%
Oké, te igen. Ettől még el lehetne fogadni azt a tényt, hogy nem vagyunk egyformák, van, akinek működik a nyitott kapcsolat, van, akinek nem. És a nyitott kapcsolat nem arról szól, hogy megcsaljuk a másikat, mert a nyitott kapcsolat lényege az, hogy mindkét fél tud róla, és önként mennek bele. A megcsalás a másik háta mögött történik, titokban, aztán megy a hazudozás, az más kategória.
2018. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
40%

79%


Megint csak azt tudom mondani, hogy szép,szép, de mi a lényege a mondandódnak? Nem vagyunk egyformák? Nem. Működik nyitott kapcsolat? Igen. Csak elszigetelt esetekben működik? Igen. A kérdésben szereplő férfinél életszerű, hogy belemenne? Nem. Egyébként nagyon szépen megfogalmaztad mi a nyitott kapcsolat és mi a megcsalás, csak éppen nem tudom miért?

2018. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
62%
Hát lehet, hogy valakinél működik a nyitott házasság, de nagyon kevés embernél. Ez számomra annyira életidegen, hogy hazajön a szeretett feleségem, megkérdezem, hogy na mi volt ma, jót dugtál? Ő részletesen ecseteli mekkorákat élvezett, majd befekszik mellém az ágyba, ad egy jóéjt puszit (azzal a szájjal amivel előtte más farkát szopta), aztán békésen elalszunk. Hihető.
2018. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
82%

Minden ítélkezés nélkül mondom.

Én elválnék azonnal.Nálam a sex az a kettőnk dolga...csak a MI KETTŐNK dolga.ide 3-4-5-6-7-8-9-10 félnek nincs helye.

2018. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24%
"A kérdésben szereplő férfinél életszerű, hogy belemenne? Nem." - Éppenséggel ezt nem tudjuk, mert ő nincs itt, hogy nyilatkozzon.
2018. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
66%

"Éppenséggel ezt nem tudjuk, mert ő nincs itt, hogy nyilatkozzon."

Éppen azért, mert nem tudunk semmit az ésszerűség azt diktálja, hogy a legvalószínűbb esetet feltételezzük, ami az, hogy elítélné. Ha becsületes lennél és nem csak a saját világnézetedet akarnád népszerűsíteni akkor belátnád, hogy akik adnak ennek egy esélyt azok is nagyon sokszor sérülnek. A feleségeddel ti vagytok a fehér holló a szivárvány végén, és szerintem nem illik ilyen ritka esettet reális megoldásként bemutatni.

2018. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Először is, nem csaltam meg és titokban nem is fogom. Nekem úgy lenne korrekt, ha tudnánk, hogy ez egy nyitott kapcsolat, de nem feltétlen kell ecsetelnünk a másiknak, hogy épp kivel, mikor, és hogyan... A swinger és az édeshármas túlzás. Nem vágyom ilyenekre, szerintem a szex két emberre tartozik, én és a férjem is úgy gondoljuk, hogy gátlásosak lennénk hármasban. Általánosítani felesleges. Mert igen, a férjem nem egy kigyúrt és elképesztően jóképű pasi, de régen nagyon tetszett. Akárhogy nézem, egyáltalán nem csúnya. Nem mackós, nem.sovány, nem alacsony, helyesek az arcvonásai. Nem az a fajta, aki nagy nőcsábász lenne, de én se olyan nő vagyok, aki után az összes pasi bomlik. Ennek ellenére mindkettőnknek van lehetősége egy szexuálisan vonzó és jó szexet nyújtó partnert találni, vagy akár többet. A szex és a szerelem nem mindig függ össze. Ismerem a házasságomat, és inkább visszafogom magam életem végéig, ha a párom azt igényli. Ez egy javaslat lenne, hogy élvezhetőbb legyen mindkettőnk szexuális élete, de nem prioritás.
2018. jún. 27. 16:02
 28/39 anonim ***** válasza:
77%

"A feleségeddel ti vagytok a fehér holló a szivárvány végén, és szerintem nem illik ilyen ritka esettet reális megoldásként bemutatni."


Az egy másik felhasználó. A kérdező meg úgy gondolom, szívesen veszi a tanácsokat olyantól is, akinek ez működik. Tehát továbbra sem kellene ítélkezni. Nem tudjuk, az ő férje hogyan áll ehhez a kérdéshez. Miért az elítélés lenne a legvalószínűbb? Csak ezen az oldalon is bőven vannak a másik oldal képviselői közül is.


Kérdező, én azt mondom, bár nem volt még ilyenben részem, ezt a férjeddel kell megbeszélned, te jobban ismered őt, mint mi, lehet, hogy ő is érzi, hogy valami nem működik jól, csak a férfiak nem biztos, hogy leállnak beszélgetni a problémákról, ez inkább a nőkre jellemző.


Valaki írta a szexuálpszichológust, az is jó ötlet lehet első körben, de ahhoz is kell mindkettőtök akarata.

2018. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
35%

Milyen "jó", hogy a legtöbben úgy írják a válaszaikat, hogy elképzelésük sincs arról, hogy hogy működik egy nyitott házasság, ezért igen sok baromságot hordanak itt össze.

Mi 10 éve így élünk a legnagyobb boldogságban és szeretetben.

Azt elhiszem, hogy nem mindenki képes/alkalmas ilyen kapcsolati formára, de nehogy már elmagyarázza nekem egy olyan, aki sohasem próbálta, hogy ez milyen rossz és milyen "megalázó" - mert egyik sem!

Bizony végtelen bizalom, hit a másikban, hit a kapcsolat erejében és ilyen "apróságok" kellenek ahhoz hogy működjön...

És MŰKÖDIK!

Ismeretlen fogalom nálunk a féltékenység, a bizalmatlanság, a kétkedés - ilyenek miatt soha sem volt szóváltás közöttünk!

Nem vagyunk egymás tulajdonai - ezt nem bírják sokan felfogni.

Én meg attól undorodom, amikor látom a sunyí hazugságokat, a másik átvágását, megvezetését, hülyének nézését - ami szinte már nemzeti sporttá nőtte ki magát.

Kérdező: ha valóban olyan összetartó és jó a kapcsolatotok, akkor szánjatok rá időt és beszéljétek át, és mérnöki pontossággal határozzátok meg a játékszabályokat! Ez az alapja annak, hogy senki se sérüljön, hogy hosszú távon is működjön a házasságotok.

2018. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
36%

#29-es


Hagyd a faxba, látod, engem is lebaxott nemegyszer amiért (szerinte) elhanyagolható, jelentéktelen kisebbségként próbáltam "ráerőltetni" a szemmel láthatólag (szerinte) egyáltalán nem reális látásmódomat a kérdezőre, elég, ha csak ő teszi. Neki lehet. Mert az valószínű - szerinte.


Itt csak szép lehetsz, de okos nem.

2018. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!