Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan hozzam fel neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki a nyitott házasságot? Férfiak, ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A férjem egy nagyon odaadó és rendes férfi. Ugyanazok a hobbiank, ugyanaz a baráti körünk, a mindennapi életünk szinte tökéletes. Számíthatunk egymásra, ha baj van, ezt többször bebizonyítottuk már egymásnak. Régen nagyon szerettem vele szexelni, de ellaposodott. Sok mindent kipróbáltam, de a kezdeti lángot nem tudom visszahozni, csak néha kívánom meg. Nem vagyunk ösztönylények, de a szex igenis fontos. Le lehet így is élni egy életet, de nem érdemes. Sokkal mélyebb annál a kapcsolatunk, minthogy azt higgyem ha mással is lefekszünk néha, akkor nem szeretjük egymást. Se munkanélküliség, családi problémák, komolynak hitt betegség eddig nem választott szét minket. Én nem lennék féltékeny, ha más nőkkel is lefeküdne. Nekem se jelentene semmi érzelmi szálat a szex. Szeretném ezt megbeszélni a férjemmel, de kicsit tartok attól, hogy meginoghat bennem a bizalma.
2018. jún. 27. 10:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
49%
6# nem, akkor sem támogatom, ha férfi hozza fel. Nálam ezzel vége a kapcsolatnak. A nyitott házasság nem a problémák megbeszéléséről szól.
2018. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
68%

En ezt felvetettem a ferjemnek egy beszelgetes soran. Annyi kulonbseggel, hogy az volt a motivaciom, hogy ugy ereztem o vagyik masra. Persze elmeletben en is gondoltam mar ilyesmire, de magamtol elgessegettem volna.

Igy ahogy leirtad nekunk, mondd el neki is. Ha mely a kapcsolatotok, akkor megfogjatok tudni beszelni. Ha o ezt nem tudja elkepzelni, akkor biztos fogja mondani. Nem gondolnam, hogy emiatt a bizalma megingana. Sot, epp oszinte lennel vele.

2018. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
* meg annyit fuznek hozza,hogy nagyon hasonloan gondolom,ahogy a legutobbi valaszodban kifejtetted. Vegul az en ferjem nem kapott ra a felvetesemre (valahol talan kivancsi lettem volna, hogy ez milyen. de nagyobb reszben azt hiszem inkabb megkonnyebbultem) Most az a verzio van, hogy igyekszunk jobban figyelni egymasra, tudatosan fellenditeni a dolgokat. Ez se rossz :) Kicsit olyan, mintha visszautaztunk volna a kapcsolatunk elejere. Ugyhogy azt hiszem jol haladunk. Lehet, hogy nektek is elinditana mar az valamit, ha neven nevezitek a problemat
2018. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
64%
A férjed szemszögéből is nézd a helyzetet. A feleségem ugyanígy felvetette a nyitott kapcsolatot. Egy idő után belementem, nem is tudom miért. Bíztam abban, hogy csak egy kalandra vágyik, vagy nem is csinál semmit. A második pasija után úgy gondoltam, akkor meg kell próbálnom ismerkedni. Símán szerelmes lettem egy nőbe, elváltunk. Ez volt az egyik ok amiért nem akartam ezt a nyitott kapcsolatosdit. Rögtön a kapcsolatunk lett a legfontosabb, egyből vissza akart szerezni. Széthullott egy család, tizenvalahány év után újra dolgoznia kell. De most már nyugodtan kefèl akivel akar. Egyelőre megtalàltam a boldogságot. Szerintem ez a legvalószínűbb forgatókönyv. Ha mondod neki, hogy mással is akarsz szexelni, ott a bizalom rögtön ugrik, és sokszor ez a vèg.
2018. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ha vannak gyerekek, közös lakáshitel, közös vállalkozás, miegymás.

Ha sosem vitatkoztok, viszont sok témát megvitattok értelmes ember módjára.

Ha tisztában vagytok saját és egymás érzelmeivel.


Szerintem ezek kellenek. Teljesen elkerülhetetlen, hogy szerelembe ess. Ezt nem te döntöd el, hanem a tudatalattid, amit nem tudsz irányítani. Ezért kellenek a kapcsolatotokban olyan kényszerű összetartó erők, amiktől lehetetlen lesz elválnotok/különköltötnötök.


Működhet? Kétlem... De egy próbát megér, mindenképp. Pár évig nem unatkoznátok, azt csá.

Kicsit olyan szagú a dolog, hogy... amikor az embernek már semmilyen problémája nincs az életben, akkor kreál magának. Pl milliárdosok.

2018. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Naszóval...

Ha sosem veszekedtek*, viszont sok témát megvitattok értelmes ember módjára.

2018. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
36%
a nyitott hazasság is megcsalás
2019. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Számunkra a legélhetőbb életforma a nyitott házasság!

Mindenkit rábeszélnék, mert azóta kiegyensúlyozottabb az életünk, és jobban összetartunk.

2019. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolat esetén egyikőtök elég hamar szerelmes lenne másba, és a házasságod azzal be is fejeződne.

Elméletben jó ötletnek tartod, aztán könnyen lehet, hogy fájna, ha látnád, hogy egy másik nő milyen odaadó vele és fülig szerelmes belé..

2022. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!