Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ilyen aljas az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljas az ex?

Figyelt kérdés
Páromnak volt kapcsolatábol született egy gyereke . A párom kilépett a kapcsolatbol részben miattam is.De mindent megtesz a gyerekéért támogatja oket anyagilag,gyerektartáson felül is. segít bármiben . Az ex amiben tud ott kavar be nekünk most azzal állt elő nekem , hogy ők lefeküdtek.?! Nem foglalkoztam vele , tudom , hogy ez nem igy van . bepoccent és beadta a gyamugyre a papirt hogy apuka addig ne lassa a gyerekét . Miért jo ez neki ? Hogy lehet ilyen aljas egy anya ? Párom fél hogy nem fogom igy birni , és hogy lelepek .ti hogy kezeltetek az ilyen nőt ?ha nem vettem fel a viselkedését ugyanugy folytatta . Most kiosztottam erre megjobban bánt minket .

2018. júl. 11. 08:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az ! Úgy ahogy mondod !
2018. júl. 11. 09:24
 12/24 A kérdező kommentje:
Masfel eves ! Ez biztos, Hogy addigis lathatja amig nincs papir ? Mert nekem is volt részem ilyen ugyben igaz ott testverek kozott volt lathatas de tenyleg a papirig nem lehetett kapcsolat !
2018. júl. 11. 09:29
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Biztos. Miért nem kerestek ügyvédet?
2018. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem bírod a kiképzést, akkor tényleg az a legegyszerűbb, ha lelépsz. Az ex örökké képben lesz a gyerek miatt, leállni nem fog, esetleg csak évek múlva. Ha annyira kell a pasi, akkor kelljen az egész pakk vele együtt. Nyelsz egy nagyot és elviseled.

Annak a tudatában jöttél vele össze, hogy családja van, az pedig ezzel jár. Sőt lesz ez még rosszabb is!


Én tudom magamról, hogy az én életemből ez a csatározás nem hiányzik, ezért olyannal se kezdenék, aki elvált, nem hogy olyannal, aki együtt van a gyereke anyjával.

2018. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%

A kettes válaszolóval nagyon egyet értek.


Egyrészt, egy méltóságteljes felnőtt nő nem kezd csalados/nős pasassal. Aki mégis az a szememben egy ribizli.

Másrészt gyerekes férfival is kezdtél. Még mindig van az a réteg aki szerint nem gáz gyerekes férfival/nővel kezdeni. De az, rengetek plusz konfliktust okoz egy "idegen, hozott" gyerek.

Harmadrészt, egyáltalán nem hinném el 100%-ban hogy tényleg nem feküdtek le a hátad mögött egy egy gyereklátogatáskor. Egy ilyen férfinak aki a családja háta mögött szedett fel téged, hogy tudsz hinni????!


Egy szó mint száz, ezt a levest te főzted meg. Jó étvágyat hozzá

2018. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%

Úgy gondolom, hogy senkinek nincs joga pálcát törni más feje felett. A szívnek nem lehet parancsolni! Azért, mert valaki "rossz" emberbe szeretett bele, nem lesz útszéli. Mindenhez két ember kell, egy jól-és egy rosszul működő kapcsolathoz is.

Kérdező: nagyon hasonló helyzetben vagyok. Annyi különbséggel, hogy a párom és az exe már nem voltak együtt mikor megismerkedtünk, de így is elhordott a kedves volt barátnő mindennek, csak mert neki már évek óta nem lett senkije(hazudok, pár hónapos kapcsolata volt, de a pasi is lelépett tőle, mert nem bírta elviselni). Évek óta együtt vagyunk, de ő a mai napig bosszút akar állni rajtunk, csak nem tudjuk, hogy mit kell megbosszúlnia :D Nagyon bosszantó, főleg, hogy a gyerekkel fenyegetőzik, hogy nem adja oda (mintha egy tárgy lenne, és ő rendelkezne felette), pedig a kislány szeret hozzánk jönni. Persze megcsinálni nem meri, hogy visszatartja a láthatást, de az is elég, hogy havonta egyszer feldobja, hogy többet nem láthatod a gyereked.. Nos, mi már csak röhögünk rajta. Azt javaslom, hogy ha olyat ír, fényképezzétek le, ha nem bír magával, jelentsétek fel zaklatásért. De ügyvédet keressetek fel mindenképp a jogi oldal miatt.

Neked pedig, mert egy cipőben járunk, azt tanácsolom, hogy ha szereted azt a férfit, tarts ki mellette. Rohadt nehéz, nem is lesz könnyebb, de azt ne felejtsétek el, hogy ti ott vagytok egymásnak, támaszkodhattok a másikra, míg az ex egyedül van, és ilyen mentalitással egyedül is fog maradni. Nem szabad reagálni neki a hülyeségekre, még ha nehéz is megállni, és egy idő után alább hagy a lelkesedése, mert nincs játszópartnere.

2018. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

#16

Egy normális felnőtt hallgat a józan eszére és nem fogadja/nem ad közeledést egy foglalt nős férfinak.


Saját magam köpném le ha leállnék egy családos emberrel, akkor is ha ez kettőn múlik szerinted. Maradjunk ennyiben.

2018. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Milyen foglalt, milyen nős ? Az aki kulon el a gyereke anyjatol. Mit gondolsz ha en nem vagyok most mi.lenne veluk ? A nagy budos semmi ugyanugy egyik erre masik arra !
2018. júl. 11. 14:27
 19/24 anonim ***** válasza:
42%
Èdes Istenem......Sok hulye nő!!! En is hazzasagban elek.DE!!!! Ha a ferjemnek mar nem kellek ,hiaba haboruzok,vagy aljaskodom,attol nem fogok kelleni ,hanem csak lejaratom magam!!!Az en baratnoim kozul is van hasonlo holgyemeny aki mindig az exel foglalkozik, nem tud leszakadni roluk.Annyiszor el mondtam neki,hogy lepj tovabb. Nem kellettel neki ,hat hadd menjen!!Legyen tartasod ,onbecsulesed.Ott is voltak hasonlo estek,gyerekek uszitasa,jelentgetes stb.Nekem is van gyedekem,de mi megbeszeltuk,hogy ha valami valtozna koztunk akkor mindenki menjen a sajat utjan tovabb.A gyereket meg meg kell probalni nem kitenni ennek a haboruzasnak!Idiota novel en a parod helyeben el beszelgetnek,h alljon le mert ugysem kell! Mar tobbszor kifejtettem,h a ferj nem egy tulajdon,nem konyv ,h enyem es elvettek!! Ha reszben miattad is lepett ki ,az mar azt jelenti ,h reg kaka volt az a kapcsolat csak kellett egy ugrodeszka! Persze mindjart jon a sok okoskodo,h miert nem beszelte meg a parjaval ha szar?! Ami szar az szar,ha szerelmesek vagyunk ,akkor nem ferkozik be harmadik ember a kapcsolatba!!! De ezt sokan nem tudjak felfogni csak keresik a bunbakot.Kerdezo szerintem te maradj ki ebbol,majd a parod lerendezi az exet! ( Mondom en el sullyednek,ha a ferjemnek mas no kene en meg kapaloznek)
2018. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Az meg le maradt,hogy regen rossz ha csak ugy tudod megtartani a ferjed ,h nem all szoba senki vele! Ha mar kozeledik mas nok fele akkor azt a hazzasagot meg ette a fene!
2018. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!