Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ilyen aljas az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljas az ex?

Figyelt kérdés
Páromnak volt kapcsolatábol született egy gyereke . A párom kilépett a kapcsolatbol részben miattam is.De mindent megtesz a gyerekéért támogatja oket anyagilag,gyerektartáson felül is. segít bármiben . Az ex amiben tud ott kavar be nekünk most azzal állt elő nekem , hogy ők lefeküdtek.?! Nem foglalkoztam vele , tudom , hogy ez nem igy van . bepoccent és beadta a gyamugyre a papirt hogy apuka addig ne lassa a gyerekét . Miért jo ez neki ? Hogy lehet ilyen aljas egy anya ? Párom fél hogy nem fogom igy birni , és hogy lelepek .ti hogy kezeltetek az ilyen nőt ?ha nem vettem fel a viselkedését ugyanugy folytatta . Most kiosztottam erre megjobban bánt minket .

2018. júl. 11. 08:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

"A párom kilépett a kapcsolatbol részben miattam is"


Nálam aki épp kilépett miattam a kapcsolatából miattam, az addig foglalt volt, nálad ezt nem azt jelenti? Belemásztál egy kapcsolatba, mit vártál?

2018. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%
Es akkor az exet feljogositja ,hogy a gyerekkel haboruzzon??/mint egy ovodas :) el vettek a babamat ,most sirok.
2018. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mindegy megoldodott ! Betegek az ilyen nok komolyan . Normalis ember elne nornalisan a saját eletet nem a masikkal háboruzik. Igen hibás vagyok reszben . De én csak a végso lokést adtam meg . Nem csabitottam sosem . Tiltja az apát . Nem kell neki segitseg csak a penz ! Hmmm erdekes .szegeny gyereket sajnalom csak hogx egy ilyen bolond no mellett kell felnonie .
2018. júl. 12. 10:34
 24/24 anonim ***** válasza:
70%
Annyira érdekes, hogy minden kérdésnél, ahol az exfeleségéről van szó, az, aki a férfi, vagy az ő új párja mellett áll ki, még ha észérvekkel alá is támasztja az álláspontját, le van pontozva.. bezzeg az aki, nem a kérdésde válaszol, csak elhordja mindennek szerencsétlen kérdezőt, na az nagyon jó százalékokat kap..ennyi elhagyott, megkeseredett nő van?! vagy mi történik? 🤔
2018. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!