Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki előző kapcsolatában megcsalta egyszer (vagy akár többször is) a partnerét, viszont az új partnerét sosem csalná meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 10:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez gyakran van, ahogy előzőek írják, mikor az előző kapcsolata rossz volt. Végülis ekkor igaza van, hogy megcsalta az exét. Egyik ismerősömet pl. nem engedte el sehová a párja, parancsolgatott neki, nem volt semmi szex köztük, természetes, hogy fűvel-fával csalta.
2018. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszek benne. Én minden partnerem megcsaltam, majd jött az igazi. Férjhez mentem, eltelt 10 év, 3 gyerek, sosem gondoltam másra. Jöttek a nehézségek, amik azt gondolom, normálisak egy kapcsolat során. Aztán jött egy férfi, aki frissességet hozott, és ugyan ott álltam, mint azelőtt bő 10 évvel. Nem álltam ellen. Kutyából nem lesz szalonna, max ideig-óráig próbálkozik.
2018. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon őszinte volt, 12-es.
2018. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Én. Előző barátomat megcsaltam. Ő volt a második kapcsolatom, az első barátom egy ismerős lánnyal csalt folyamatosan, de lebuktak, hozzá hűséges voltam. Túl hamar mentem bele a második kapcsolatomba. Róla is kiderült, hogy hazudott sok mindenről, utána csaltam meg.

Nem tiszteltem. Undorodom az akkori énemtől, életvitelemtől, teljesen szét voltam esve. Mai napig bánom, hogy megcsaltam annak ellenére, hogy hazudott több dologban.

Jelenlegi élettársammal hat éve vagyok együtt és meg sem fordult a fejemben semmi megcsalós dolog, lett volna rá alkalom is, le is szólítottak párszor, de határozottan elutasítottam a "kalandot".

Ő az az ember, akit szinte félistenként tisztelek hat év után is.

2018. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hmm elég vegyes válaszok születtek... :)
2018. júl. 15. 13:46
 16/27 anonim ***** válasza:
43%
Megcsalás akkor van ha az ember nem az "igazival" van együtt. Sok ember sosem tud összejönni az ideáljával vagy akibe szerelmes és megalkuszik, mert társas lény meg hát a szex attól még lehet jó. Ha egy nő fel tud nézni a partnerére, őszintén csodálja, jobbnak tartja magánál akkor sosem csalja meg. Ellenkező esetben igen.
2018. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
En is a 16-os velemenyet osztom. Ez igaz a nokre, es ferfiakra is szerintem. Foleg aki 10-en, 20-on eve el hazassagban. Mi emberek valtozunk, igy valtozik az izlesunk is. Nem biztos hogy az tetszik nekunk, ami 20 eve. Persze ezek csak kulsosegek de sokunknak ez fontos, es hat itt szexrol beszelunk, ugyhogy a kulsoe a kozponti szerep elsosorban. Persze hogy egy pasinak meg mindig a 20on eves kis bombazok a kivanatosak, sok esetben ez a latvany otthon mar nem tarul ele. Ez miatt nem is dobbantanak, (meg ha szíve szerint ezt is tenne) mert azert ott egy felepitett elet a tarsaval, de fejben totalisan mashol jar es ha alkalom adodik, hat felremegy a bomba 20-assal. Sajnos en ezt latom a mai vilagban. Es eleg sokan le is nyelik ezt a bekat.
2018. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik.


Van aki összejön 10 emberrel és nem működik valami becsúszik szakít vele, és a 11. vagy akárhányadik lesz a befutó a tuti! ÉS annál horgonyzik le mert benne mindent megtalált.

2018. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, ez igaz lehet. Aztán előfordulhat, hogy annak a bizonyos 11.-nek meg nem Ő lesz a befutó.
2018. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

igen 19-es...


Ettől izgalmas.....sajnos.

Ha belelátnánk a másik fejébe, vagy látnánk a jövőt akkor nem lenne ennyire nehézkes...és nem lenne ennyi kétely..

2018. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!